Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Μην μου δίνεις ιδέες ρε κακούργε, με βάζεις σε πειρασμό. :2funny:

Θα'λεγα τώρα οτι φθονώ, αλλά ευτυχώς το καθήκον καλεί και απ'την κούραση και το κουρκούτιασμα, δεν θα μου λείψουν τα μαστάρια...ελπίζω δηλαδή. :2funny:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Η ελπιδα πεθαινει τελευταία οπότε θα δουμε τι θα γινει. Ας μεινουμε σε αυτο το νήμα γιατί ετσι κι αλλιως δεν υπαρχουν προς το παρον μεγαλυτερα της Τζουλιας .
Να ενημερωσω οτι σε αυτο που ειναι η Τζουλια το πανω θα κλεισει και θα μεταφερθουν αλλού .

Αμα σκασει βυζοαλερτ με τεραστια εδω θα ειμαστε παλι .Αλλιως εγω ως συνηθως θα χτυπήσω ενα Μοναχο γιατι θα εμφανιστει ενα τεραστιο μεγεθος εκτός και αν σκασει Βερολίνο οποτε η ryanair θα κοστισει οσο ενα στουντιακι εδω.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Α ρε Ζάρα τυχεράκια. :rockon:

Μακάρι να μείνει κάπου σταθερά βέβαια η Τζούλια μετά από το κλείσιμο...ή αν αν τα κάνει, ας είναι στις γειτονίες που είναι πολλά μαζί.
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
113
Like
30
Πόντοι
1
Η ελπιδα πεθαινει τελευταία οπότε θα δουμε τι θα γινει. Ας μεινουμε σε αυτο το νήμα γιατί ετσι κι αλλιως δεν υπαρχουν προς το παρον μεγαλυτερα της Τζουλιας .
Να ενημερωσω οτι σε αυτο που ειναι η Τζουλια το πανω θα κλεισει και θα μεταφερθουν αλλού .

Αμα σκασει βυζοαλερτ με τεραστια εδω θα ειμαστε παλι .Αλλιως εγω ως συνηθως θα χτυπήσω ενα Μοναχο γιατι θα εμφανιστει ενα τεραστιο μεγεθος εκτός και αν σκασει Βερολίνο οποτε η ryanair θα κοστισει οσο ενα στουντιακι εδω.

Φίλε πότε θα κλείσει?

Θα είμαι Αθήνα αρχές Οκτωβρίου κ την είχα βάλει στη λίστα μου.


 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Μεσημέρι.
Κατέβηκα τα σκαλιά του Φ40, αποφασισμένος να μην ενδώσω, σε καμία περίπτωση.
Η Κατερίνα βγήκε απέναντί μου από μια πόρτα δωματίου συνουσιών, λερωμένη στο στήθος με αρχιδόγαλο.
Είχε εισπράξει μια ριπή ψωλοχυμάτων, από τη μια άκρη στην άλλη.
Tα χύσια γυαλίζανε στο black light.
Έσπευσε στο βοηθητικό δωμάτιο για απορρύπανση.
4ρια, ξανθή, με μερικά παραπάνω κιλά που τα σκεπάζουν τα νιάτα της (που φεύγουν όπου νάναι).
Είχα υπερεκκρίσεις στα σάλια και στις μύξες.
Με το ζόρι βγήκα έξω στον ήλιο του γαϊδουροκαλόκαιρου.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
scouting...εχουμε και λεμε
για την παραπανανω κατερινα....χοντρη 2,5αρια σαν ξεφουσκωμενα πεπονακια...
μεγαλη κοιλια...μικραινει τα βυζια....δεν αξιζει τον κοπο

επισης αναφερθηηκε και αυτο απο papaspanos και n.smirni76
Διδυμου 20,  2 κοπελες, Ναντια μελαχρινη ουκρανη(κατι μου θυμιζει!!!. οποιος ξερει βοηθαει)
η τσατσα ειπε καινουργια κοπελα με 3αρι σφιχτο στηθος,δοκιμασθη
Στο Διδύμου 20 τιμησα την Νάντια καινούργια στον οίκο αλλά έχει κλείσει κοντά 6 χρονια στους οίκους, καστανή νταρντανα με μακρύ μαλλί 3.5αρι βυζι

για να σας φρεσκαρω λιγο την μνημη ειναι η εξης κοπελα
δεν την πηρα...τη ειχα παρει χρονια πριν στην αχιλλεως...τρομακτικη εμπειρια...βεβαια πολυ πιο ομορφη τωρα
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Οποιος γουσταριζε γενικα το τουμπανοβυζο της Ρομπερτας θα ειναι μεχρι και την αλλη εβδομαδα στο Αριστοτελους 5 στην Συγγρου στο στενο, μετα φευγει για παντα!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Οποιος γουσταριζε γενικα το τουμπανοβυζο της Ρομπερτας θα ειναι μεχρι και την αλλη εβδομαδα στο Αριστοτελους 5 στην Συγγρου στο στενο, μετα φευγει για παντα!
Πεθαίνει τύπε;  :S
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
scouting...εχουμε και λεμε
για την παραπανανω κατερινα....χοντρη 2,5αρια σαν ξεφουσκωμενα πεπονακια...
μεγαλη κοιλια...μικραινει τα βυζια....δεν αξιζει τον κοπο

επισης αναφερθηηκε και αυτο απο papaspanos και n.smirni76
Διδυμου 20,  2 κοπελες, Ναντια μελαχρινη ουκρανη(κατι μου θυμιζει!!!. οποιος ξερει βοηθαει)
η τσατσα ειπε καινουργια κοπελα με 3αρι σφιχτο στηθος,δοκιμασθη
Στο Διδύμου 20 τιμησα την Νάντια καινούργια στον οίκο αλλά έχει κλείσει κοντά 6 χρονια στους οίκους, καστανή νταρντανα με μακρύ μαλλί 3.5αρι βυζι

για να σας φρεσκαρω λιγο την μνημη ειναι η εξης κοπελα
δεν την πηρα...τη ειχα παρει χρονια πριν στην αχιλλεως...τρομακτικη εμπειρια...βεβαια πολυ πιο ομορφη τωρα


:thumbsup:
Μπραβο ρε φιλε, απο μνημη πας καλα.
Οντως τωρα ειναι πιο εμφανισιμη.
Ειχε χαθει πάντως.
 

STAYROS_BIGMAN

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Αν και δεν ειμαι λατρης των τεραστιων μαστων εντουτοις μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα. Η μανταμ ξερει καλα τη δουλεια της. Εμφανησιακα δειχνει γυρω στα 35 και σωμα χωρις "ξυγκια", γλυκο προσωπο και μασταρια να σου πεφτουν τα δοντια να τα ψαχνεις. Εχει αλλες 3 κοπελες μαζι της.  Οι δυο ειναι κοντουλες με κανονικο σωμα (η μια εχει ωραιο βυζακι γεματο) και μια νταρντανα μεγαλυτερης ηλικιας που οπως πληροφορηθηκα εχει ειδικοτητα στα "αυταρχικα"
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Σαν την Νικολ που εχω στο αβαταρ και πηρα στην Γερμανία σε μαυρο μου θυμιζει
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
ειναι  στεναχωρο  να συζηταμε εδω και  τριάρια.. οντως.  :) Το ενδιαφέρον  ειναι  οτι η τρελο- Μπάρμπορα  έχει χοντρύνει τοσο,  που έγινε υπερβυζαρου..  Πέρασα, απλά για τσεκ προ ημερων, την ειδα, ΔΕΝ την γνωρισα με τιποτα μετα 4-5 χρονια,  και δεν μπηκα και λογω..  σοκ.  και λογω κακων αναμνησεων απο την RIP  Αδανων 2 ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom