Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ως γνήσιος βυζολάτρης έκανα κι εγώ την καταδρομή μου στην Ειρήνη Τροφωνίου 11 δεν άφηνε γλείψιμο στο βυζι γιατι την πονούσε λόγω αναμονής περιόδου και κρύου (καλά συνέχεια περιοδο περιμένει) Το βυζί μεγάλο σίγουρα οχι 3άρι που λένε κάποιοι εγώ θα λεγα 5άρι συμπέρασμα πως -όπως έχουν αναφέρει και άλλοι- αξίζει -για τους άρρωστους βυζολάτρες- μια επίσκεψη για το θέαμα και χούφτωμα του βυζιού, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
515
Κριτικές
78
Like
1.329
Πόντοι
6.195
Ιάσωνος 46 στο μεσαίο, Στέλλα και Λιούντα. Μπόλικες παντού, βυζία Στέλλά 4+ , Λιούντα 4. Βέβαια μπόλικα και όλα τα υπόλοιπα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ως γνήσιος βυζολάτρης έκανα κι εγώ την καταδρομή μου στην Ειρήνη Τροφωνίου 11 δεν άφηνε γλείψιμο στο βυζι γιατι την πονούσε λόγω αναμονής περιόδου και κρύου (καλά συνέχεια περιοδο περιμένει) Το βυζί μεγάλο σίγουρα οχι 3άρι που λένε κάποιοι εγώ θα λεγα 5άρι συμπέρασμα πως -όπως έχουν αναφέρει και άλλοι- αξίζει -για τους άρρωστους βυζολάτρες- μια επίσκεψη για το θέαμα και χούφτωμα του βυζιού, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο!
εμενα με αφηνε να γλειφω τα βυζια της...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266
...Δείτε κανένα βιντεάκι...για παρηγοριά...

 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
η Τζούλια από Κνίδου που βρίσκετε;

Κανα δυο φορές ππου πέρασα απουσίαζε.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μου κάνει εντυπωση πως και δεν εχετε δωσει αναφορά για την Ειρηνη από Τροφωνίου 11 στην βραδυνη βαρδια καθως και το νούμερο.Στις κριτικες πολλοί επισκευτηκαν αλλά κανεις ....δεν λεει
Την είδα χτες.
Εκ πρώτης όψεως παθαίνεις βυζοκόκο-μπλόκο, αλλά μου φάνηκε ότι πρόκειται περί τεχνητού τουμπανιάσματος, λόγω της περιβολής που είναι 4-5 νούμερα στενή. :cool2:
Αλλά είναι επικίνδυνα σέξι bbw, οφείλω να είπω.
Τώρα που τη σκέφτομαι, πρέπει να μου'φυγαν 2-3 σταγόνες σπέρμα. http://[URL unfurl="true"]www.freesmileys.org/misc/msn018.gif[/img[/URL]]  

[QUOTE="lustforlife, post: 2710722"]
εμενα με αφηνε να γλειφω τα βυζια της...
[/quote]Μούτροοοοο [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Happy/happy-old-009.gif

Mamma Mia!!!

Φιδεμπόρισα την κόβω τύπε.

Σκάσε στην οποιαδήποτε με 3άρια ή 4άρια βυζιά ένα 20αρικάκι στο δωμάτιο και πίστεψέ με σχεδόν αποκλείεται να σου αρνηθεί η οποιαδήποτε...
Κύριε πρέσβη, τις κακομαθαίνετε.
5 γιούρο το πολύ, για ράντισμα στα βυζιά.
Για να μην πω 2,5 και με πείτε γιούφτο.
URL]]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μάγκες δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί εδώ αλλά στο μπουρδελάκι στην Αδάνων που ήταν παλιά η Μαρία η Πολωνή τώρα στις πρωινές βάρδιες είναι μια χοντρούλα με 5άρια βυζιά ακριβώς στα μέτρα όσων από εσάς γουστάρετε τέτοιες περιπτώσεις! Μιλάμε για τεράστια μπαλκόνια :tits: :tits: :tits: Μόνο όνομα δε θυμάμαι πώς μου το είπε, πέρασα χθες το πρωί αλλά δεν πέρασα γιατί εμένα οι χοντρούλες δεν είναι στα γούστα μου έστω κι αν είναι μπαλκονάτες...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Μάγκες δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί εδώ αλλά στο μπουρδελάκι στην Αδάνων που ήταν παλιά η Μαρία η Πολωνή τώρα στις πρωινές βάρδιες είναι μια χοντρούλα με 5άρια βυζιά ακριβώς στα μέτρα όσων από εσάς γουστάρετε τέτοιες περιπτώσεις! Μιλάμε για τεράστια μπαλκόνια :tits: :tits: :tits: Μόνο όνομα δε θυμάμαι πώς μου το είπε, πέρασα χθες το πρωί αλλά δεν πέρασα γιατί εμένα οι χοντρούλες δεν είναι στα γούστα μου έστω κι αν είναι μπαλκονάτες...

Θες να διευκρινίσεις λίγο περισσότερο το μέγεθος...γιατι πολλά έχουν ειπωθεί εδω μέσα...μην είναι πάλι false alarm...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Πως #$@#$ κάνω edit?  :headbang:

anyway, πέρασα απο κει και είδα μια Μόνικα με 3,5 βυζί, αλλα χοντρη δεν την λές απλα με πιασίματα. Σε αυτην αναφέρεσαι?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Πως #$@#$ κάνω edit?   :headbang:

anyway, πέρασα απο κει και είδα μια Μόνικα με 3,5 βυζί, αλλα χοντρη δεν την λές απλα με πιασίματα. Σε αυτην αναφέρεσαι?

Αυτή που είναι στην πρωινή βάρδια, δε θυμάμαι πώς μου το είπε το όνομά της... 3,5 δεν είναι με τίποτα, τουλάχιστον 4!!! Εκτός αν τη μέρα που πήγα εγώ φορούσε επίτηδες κανένα σουτιέν 2 νούμερα μικρότερο... Ναι δεν είναι και τόφαλος, απλά χοντρούλα.
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Εδω άλλοι λενε τα 3αρια 6αρια, στο μισο νούμερο θα κολλήσουμε??? χαχα...

Κατα πάσα πιθανότητα...την ίδια λέμε. Την ωρα που πόσταρα -1 ώρα πήγα ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αιωνία η μνήμη :priest: :priest: :priest: Δε νομίζω ότι στεναχωριέται ΠΛΕΟΝ κανείς γι' αυτήν την απώλεια, μόνο για λόγους συναισθηματικούς...
Δεν ασχολούμεθα με άβυζες τύπε. Ούτε ένα δάκρυ δε θα σπαταλήσουμε για δαύτη. Στα τσακίδια κι ακόμα παραπέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom