Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Είναι πιο μεγάλα απ'της Νίκης τύπε ή μπα;

Ποιά Νίκη λες..; Αυτή την ξανθιά απ' το Στούντιο Άρτεμις..;
Δεν την έχω δει από κοντά, αλλά απ' τις φωτο που βλέπω, αυτή είναι χοντρή κ μιλφ, κοντά στα 40.. Κ τα βυζιά της μου φαίνονται πεσμένα..
Καμιά σχέση, η Μαντόνα είναι μουνάρα κι από πρόσωπο κι από σώμα..! Τα βυζιά της είναι πλαστικά κ καθόλου πεσμένα, είναι στητά κ φουσκωμένα σα βυζόμπαλες, αλλά δεν είναι σκληρά στην αφή..! Εγώ θα τα χαρακτήριζα ως Double air bags, απ' τη γνωστή σειρά ταινιών..!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δεν έχω πάει με τη Μαντόνα ακριβώς επειδή είναι πλαστικά τα προσόντα της.
Είσαι βυζοξηγημένος.
chinese-bow-005.gif


Ποιά Νίκη λες..; Αυτή την ξανθιά απ' το Στούντιο Άρτεμις..;
Δεν την έχω δει από κοντά, αλλά απ' τις φωτο που βλέπω, αυτή είναι χοντρή κ μιλφ, κοντά στα 40.. Κ τα βυζιά της μου φαίνονται πεσμένα..
Ναι αυτή λέω. Όχι και χοντρή μαν. Νταρντάνα είναι. Δες τη από κοντά και θα έρθεις στα λόγια μου.
Και έχει κάτι βυζόμπαλααααα σλούρππππππππππ μιαμ μιαμμμμμμμμμμ
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ποιά Νίκη λες..; Αυτή την ξανθιά απ' το Στούντιο Άρτεμις..;
Δεν την έχω δει από κοντά, αλλά απ' τις φωτο που βλέπω, αυτή είναι χοντρή κ μιλφ, κοντά στα 40.. Κ τα βυζιά της μου φαίνονται πεσμένα..
ιεροσυλια μαν...
Η ουγγαρεζα Νικη δεν ειναι χοντρη, μπαμπατσικη ειναι, για να στο πω στη γλωσσα σου  :grin: :grin:
κοι τα βυζια της ειναι οτι καλυτερο κυκλοφοραει σε φυσικο.
Απλα ειναι τεμπελα και κανει συνεχεια το ιδιο πραγμα σα μηχανη. Μην πας 2η φορα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
...ΠΑΠΑΡΙΑ...3,5 με το ζόρι (με υποψία "πλαστικού")...

Ρε φίλε θα με τρελάνεις..!
Εδώ ποστάρεις κάποιες απίστευτες φωτο από γκόμενες στη Ρωσία κ δεν ξέρω που αλλού, που πολλές απ' αυτές είναι φάλαινες κ χούφταλα, κ δε σ' αρέσει αυτή η μουνάρα..;
Καταρχάς, δεν ξέρω αλλά εμένα από κοντά, όταν μου τα φερε στη μούρη , μου φάνηκαν πολύ μεγαλύτερα απ' τις φωτο κ βαριά..! Αμφιβάλλω αν είναι κι αυτή στις φωτο..!
Απ' την άλλη τόσο δύσκολο είναι να πας μια βόλτα να δεις κ να κρίνεις μόνος σου..;
Αν κι απ' το σαλόνι, μπορεί πάλι να μην καταλάβεις σίγουρα, γιατί όταν πήγα εγώ φορούσε ένα διάφανο φόρεμα κ δε φαίνονταν τα βυζιά τόσο καθαρά, αλλά στο δωμάτιο τα είδα όλα..!
Πήγαινε μέσα κ το πολύ-πολύ να πετάξεις ένα πενηντάρικο (που δε θα το πετάξεις, αλλά λέμε!).. Μπρόστα στα λεφτά που πρέπει να ξοδέψεις για να πας έξω, δεν είναι τίποτα..!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
Ρε φίλε θα με τρελάνεις..!
Εδώ ποστάρεις κάποιες απίστευτες φωτο από γκόμενες στη Ρωσία κ δεν ξέρω που αλλού, που πολλές απ' αυτές είναι φάλαινες κ χούφταλα, κ δε σ' αρέσει αυτή η μουνάρα..;
Καταρχάς, δεν ξέρω αλλά εμένα από κοντά, όταν μου τα φερε στη μούρη , μου φάνηκαν πολύ μεγαλύτερα απ' τις φωτο κ βαριά..! Αμφιβάλλω αν είναι κι αυτή στις φωτο..!
Απ' την άλλη τόσο δύσκολο είναι να πας μια βόλτα να δεις κ να κρίνεις μόνος σου..;
Αν κι απ' το σαλόνι, μπορεί πάλι να μην καταλάβεις σίγουρα, γιατί όταν πήγα εγώ φορούσε ένα διάφανο φόρεμα κ δε φαίνονταν τα βυζιά τόσο καθαρά, αλλά στο δωμάτιο τα είδα όλα..!
Πήγαινε μέσα κ το πολύ-πολύ να πετάξεις ένα πενηντάρικο (που δε θα το πετάξεις, αλλά λέμε!).. Μπρόστα στα λεφτά που πρέπει να ξοδέψεις για να πας έξω, δεν είναι τίποτα..!

..Εδώ φίλε μιλάμε για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ βυζιά...όχι για φωτομοντέλα ούτε για ωραία πρόσωπα...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τζάμπα ξοδεύω το σάλιο μου μάλλον..
Εγώ νόμιζα ότι σας αρέσουν οι βυζάρες κι όχι οι φάλαινες..
Η Νίκη απ' αυτά που βλέπω, μου φαίνεται τουλάχιστον 75 κιλα κ πρέπει να 'χει κοιλιά, γι' αυτό κ την κρύβει σ' όλες τις φωτο..! Δε θα την έλεγα φάλαινα, αλλά χοντρή είναι σίγουρα για τα γούστα μου..!
Κ στις ταινίες Double Air Bags, απ' όσο θυμάμαι όλες οι γκόμενες είχαν πλαστικά βυζιά..! Άλλες είναι οι ταινίες με φυσικά βυζιά..!
Δεν προσπαθώ να σας πείσω, εγώ απλά σας ενημέρωσα για να μην ψάχνετε σε Αμερικές κ Ρωσίες, όταν έχει ένα τόσο καλό κομμάτι εδώ..
Αν δε γουστάρετε μην πάτε.. Καλύτερα, γιατί όταν πήγα είχε ουρά-αναμονή 2 ώρες κ την επόμενη, μπορεί να 'χει κ παραπάνω..!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εγώ νόμιζα ότι σας αρέσουν οι βυζάρες κι όχι οι φάλαινες..
Και τα δυο χρειάζονται για να πετύχει η συνταγή! http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_063.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="sxoinobaths, post: 2270796"]
Η Νίκη απ' αυτά που βλέπω, μου φαίνεται τουλάχιστον 75 κιλα κ πρέπει να 'χει κοιλιά, γι' αυτό κ την κρύβει σ' όλες τις φωτο..! Δε θα την έλεγα φάλαινα, αλλά χοντρή είναι σίγουρα για τα γούστα μου..!
[/quote]
Προφανώς δεν είχες πετύχει τη Τζούλια στα ντουζένια της για να λες τη Νίκη χοντρή. :2funny:

[QUOTE="sxoinobaths, post: 2270796"]
Αν δε γουστάρετε μην πάτε.. Καλύτερα, γιατί όταν πήγα είχε ουρά-αναμονή 2 ώρες κ την επόμενη, μπορεί να 'χει κ παραπάνω..!
[/quote]
Να σου πω κάτι αδερφέ; Ούτε Νίκη, ούτε Μαντόνα, ούτε Μπρίτνει Σπίαρς. Αν η Σελένα ανέβαινε από πάνω και άφηνε να πιπιλάς τα κανόνια, θα την κάναμε βυζοταράτσα. :(
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
..Εδώ φίλε μιλάμε για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ βυζιά...όχι για φωτομοντέλα ούτε για ωραία πρόσωπα...

Εννοείται ότι κι εγώ θα προτιμούσα τις πραγματικές, φυσικές βυζάρες απ' τις πλαστικές..! Υπάρχουν πολύ ωραία μοντέλα κ με φυσικές μεγάλες βυζάρες, που κάνουν σοφτ φωτογραφήσεις..! Νομίζω τις ξέρουμε όλοι, δε χρειάζεται ν' αναφερθώ..
Αλλά ελάχιστες απ' αυτές εργάζονται ως εσκορτ.. Η σελίδα αυτή ας πούμε:

έχει μόλις μια με φυσικά κι αυτή λείπει.. Όλες οι άλλες έχουν πλαστικά..!
Κι εδώ μπορείς να μου πεις κάποια που να 'ναι νέα, με σχετικά καλό σώμα που να 'χει φυσικό μεγάλο στήθος..; Κι η Σελένα πλαστικό έχει, αλλα φαίνεται φυσικό..!
Τώρα αν είναι χοντρή κ σιτεμένη η γκόμενα, αλλάζει.. Όπως είπε κι ένας φίλος, αν η άλλη είναι 100 κιλά κι έχει κ 2 κιλά βυζί, σιγά το κατόρθωμα..! Αυτό δεν είναι βυζί αλλά λίπος..! Ξέρω πολλές γιαγιάδες που 'χουν κρεμάσει κάτι βυζάρες, αλλά τι να το κάνεις..;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κ για να μη λέτε ότι το λέω μόνο εγώ, που ομολογώ ότι είμαι σχετικά άπειρος κι είμαι μόλις 1,5 χρόνο στο σάϊτ, με επιβεβαιώνει ο φίλος matrix21 στο θρεντ για τα στούντιο:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Κ για να μη λέτε ότι το λέω μόνο εγώ, που ομολογώ ότι είμαι σχετικά άπειρος κι είμαι μόλις 1,5 χρόνο στο σάϊτ, με επιβεβαιώνει ο φίλος matrix21 στο θρεντ για τα στούντιο:
Κοίτα, το να ψάχνεις να βρεις τρύπα κάτω από 15 στρώματα λίπους, είναι σκέτη αηδία, ακόμα κι αν αυτό αναγκαστικά σημαίνει ότι η τύπισα με τα 15 στρώματα λίπους έχει 5άρια βυζιά ή μεγαλύτερα... Η αηδία, είναι αηδία. Εμένα πάντως το πλαστικό δε με ενοχλεί, όταν έχει γίνει καλή δουλειά (γιατί έχω δει και δουλειές που μετά την επέμβαση τα βυζιά γέρνουν με ένα περίεργο τρόπο μονόπαντα). Πάντως, για τη συγκεκριμένη που λέτε, υπάρχουν υποψίες για το αν είναι 100% γυναίκα... Ο πλαστικός, μπορεί να έβαλε πάνω και να έβγαλε από κάτω. Αυτή η μανία να μη βγάζει το βρακί της, είναι λίγο περίεργη...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κοίτα, το να ψάχνεις να βρεις τρύπα κάτω από 15 στρώματα λίπους, είναι σκέτη αηδία, ακόμα κι αν αυτό αναγκαστικά σημαίνει ότι η τύπισα με τα 15 στρώματα λίπους έχει 5άρια βυζιά ή μεγαλύτερα... Η αηδία, είναι αηδία. Εμένα πάντως το πλαστικό δε με ενοχλεί, όταν έχει γίνει καλή δουλειά (γιατί έχω δει και δουλειές που μετά την επέμβαση τα βυζιά γέρνουν με ένα περίεργο τρόπο μονόπαντα). Πάντως, για τη συγκεκριμένη που λέτε, υπάρχουν υποψίες για το αν είναι 100% γυναίκα... Ο πλαστικός, μπορεί να έβαλε πάνω και να έβγαλε από κάτω. Αυτή η μανία να μη βγάζει το βρακί της, είναι λίγο περίεργη...

Εσύ την είδες από κοντά..; Γιατί εγώ που την είδα δεν έχω καμιά αμφιβολία, ούτε από εμφάνιση, ούτε από ομιλία.. Απλά είναι εντυπωσιακή η διάθεση που 'χει για σεξ..! Αυτό δε σημαίνει ότι είναι τρανς.. Μπορεί απλά να γουστάρει πολυ το γαμήσι..!
Τώρα αυτό με το βρακί τι σχέση έχει..; Μπορεί να 'χει κάποια ουλή ή κάποιο σημαδι που να θέλει να κρύψει..!
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
...Μπορεί να 'χει κάποια ουλή ή κάποιο σημαδι που να θέλει να κρύψει..!
Γιατί, εγώ τι είπα; Μπορεί εγώ να μην την έχω δει από κοντά, αλλά σε όλους έκανε εντύπωση... Τυχαίο; Δε νομίζω...
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
ισωσ το μεγαλητερο βυζι που κυκλοφορει στην αθηνα ειναι η ροζα με 6αρια μπαζοειδεσ 40αρα χοντρη στην οδοσ σωκρατουσ σε μια γωνιακη καφετερεια που αραζουν ολεσ.....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γιατί, εγώ τι είπα; Μπορεί εγώ να μην την έχω δει από κοντά, αλλά σε όλους έκανε εντύπωση... Τυχαίο; Δε νομίζω...

Εγώ πάντως λέω ότι μπορεί να 'ναι από άλλου είδους εγχείρηση, από γέννα κτλ..
Όσο για τη Νίκη κρίνω αποκλειστικά απ' τις φωτο, που μπορεί να την αδικούν..
Συνήθως οι γκόμενες είναι πιο χοντρές απ' αυτό που βλέπεις στις φωτο, αλλά μπορεί αυτή να 'ναι εξαίρεση κι από κοντά να 'ναι καλύτερη.. Αν κ δεν νομίζω να πάω να τη δω..
Δεν την απορρίπτω, αν ήταν Θεσ/νικη θα πήγαινα να τη δω, αλλά στην Αθήνα εχουν άλλες προτεραιότητα..!
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ πάντως λέω ότι μπορεί να 'ναι από άλλου είδους εγχείρηση, από γέννα κτλ..
...σιγά μην είναι και από σκωληκοειδίτιδα... Μωρε μου φαίνεται ότι θα της κάνω μια καταδρομική, μόνο και μόνο για να δω τι κρύβει κάτω απ' το βρακί της...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
ισωσ το μεγαλητερο βυζι που κυκλοφορει στην αθηνα ειναι η ροζα με 6αρια μπαζοειδεσ 40αρα χοντρη στην οδοσ σωκρατουσ σε μια γωνιακη καφετερεια που αραζουν ολεσ.....

...Βουλγαρογύφτισα..46F για όσους ξέρουν από Αγγλοσαξωνικά νούμερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom