Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επιπλέον πληροφοριακά μου είπε ότι όντως έχει δίπλωμα μασάζ άρα δεν είναι άσχετη με το άθλημα.
  τωρα τελευταια, εχουν αρχισει να παρακολουθουν καποιεs ωρεs διδακτικου μασαζ,  και τουs δινουν μια βεβαιωση  συμμετοχηs  σε μασαζ. οχι βεβαια διπλωμα. και αυτο το κανουν για δικη τουs καλυψη στα μαγαζια που δουλευουν.  σε περιπτωση καποιαs στραβηs να εχουν αυτο το χαρτακι και για να μην τιs τρεχουν για οτιδηποτε αλλο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλωs τον. spunky δωσε μια περιγραφη στα παιδια  τηs ΜΑΡΙΚΑΣ, για να καταλαβουν πανω-κατω γιατι τα γουστα διαφερουν και η φαντασια καλπαζει.
λοιπον τι εστι μαρικα....γυρω στα 45,γεματουλα,κατσαρο μαλλι παλιομοδιτικο βλαχε,βυζουμπες καλες,κολος πολυ μετριος(δεν μας ενδιαφερει)...στο προγραμμα...στην πρωτη ειναι λιγο σφιχτη...την δευτερη ομως και με καταλληλο καθοδηγημα,την κανεις αλογο....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
την δευτερη φορα τα παντα....!!!!!

Παιδιά αν και δεν την έχω δοκιμάσει ... όταν μου είχε πει το πρόγραμμα η συγκεκριμένη (νομίζω τουλάχιστον από τα όσα έχουν πει συναγωνιστές ότι αυτή είναι στην πόρτα).. 60 ευρώ το απλό και 80 το full ... έτσι απλά.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
εχουμε κανα νεο πο ρομινα?λεω ν σπευσω αυριο.παρακαλω γ την ενημερωση!!!
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ποια είναι η διεύθυνση της Pamela
:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Είμαι εντελώς άσχετος με τον χώρο των μασατζίδικών. Πώς μπορούμε να ξέρουμε πότε είναι ανοιχτά, ποιες δουλεύουν κλπ; Υπάρχουν τηλέφωνα ή απλώς χτυπάμε το κουδούνι και ό,τι γίνει;
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Είμαι εντελώς άσχετος με τον χώρο των μασατζίδικών. Πώς μπορούμε να ξέρουμε πότε είναι ανοιχτά, ποιες δουλεύουν κλπ; Υπάρχουν τηλέφωνα ή απλώς χτυπάμε το κουδούνι και ό,τι γίνει;
ωραρια κ τηλεφωνα εδω
[URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url]
για τα περαιτέρω, διαβασε λιγες σελιδες και μπαινεις στο νοημα
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Χθες, 12/4, ακολουθώντας τις συμβουλές του Zero Tollerance, επισκέφτηκα τη Νικόλ, στο στούντιο της οδού Μεσογείων 208. Είχε δίκιο. Αρχικά, δε συζητούσε για πρόγραμμα κάτω των 100 Ευρώ. Όταν τους είπα : "Ευχαριστώ, αλλά δεν έχω να διαθέσω αυτό το ποσό" και έκανα κίνηση να φύγω, ανασκουμπώθηκε. Είπε ότι θα κάνει μία εξαίρεση, για να με κάνει πελάτη. Πρόσθεσε, ακόμα, ότι κανονικά ζητάει 100 Ευρώ, συν 20 για εκσπερμάτωση στο στήθος της. Παρ' όλα τα παζάρια, πάντως, δεν ήταν ούτε κακή, ούτε διεκπεραιωτική. Όσο για το στήθος της, δεν είναι το μεγαλύτερο στο χώρο, αλλά, φρονώ, πως είναι το πιο ποιοτικό. Εξάλλου, αδύνατη με μεγάλο φυσικό στήθος, σπανίζει ακόμα και σε ταινίες πορνό.

Επειδή διάβασα ότι κάποιοι δυσκολεύοντα να το βρουν, το κουδούνι γράφει "ΑΝΑΠΛΑΣΗ" και είναι στον πρώτο όροφο. Όσοι το επισκεφτούν για πρώτη φορά, καλό θα είναι να πάνε διαβασμένοι, γιατί ενδέχεται να φάνε πόρτα.

Α και για την ιστορία, η Ιλιάννα, κατανάλωσε δέκα λεπτά από τη ζωή μου, προσπαθώντας να καταλάβει γιατί προτιμώ τη Νικόλ και όχι εκείνη, αφού προηγουμένως μου είχε, ψευδώς, πει ότι δεν είναι διαθέσιμη.
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
πες τησ να παει στα τιραννα να αρπαξει 100 κλωτσιες το ψωνιο
αντε με την ιταλιδα απο το δυραχιο....
εγω την πηρα μια φορα και παπαλα αλλα 100 γιατι? επειδη ειναι αλβανεζα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Χθες, 12/4, ακολουθώντας τις συμβουλές του Zero Tollerance, επισκέφτηκα τη Νικόλ, στο στούντιο της οδού Μεσογείων 208. Είχε δίκιο. Αρχικά, δε συζητούσε για πρόγραμμα κάτω των 100 Ευρώ. Όταν τους είπα : "Ευχαριστώ, αλλά δεν έχω να διαθέσω αυτό το ποσό" και έκανα κίνηση να φύγω, ανασκουμπώθηκε. Είπε ότι θα κάνει μία εξαίρεση, για να με κάνει πελάτη.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ετσι!!!!!!!!!!!
τέρμα τα 100αρια και τα 120άρια!!!!καντε παζάρια, 80 ευρώ και πολυ τους είναι!
Α και για την ιστορία, η Ιλιάννα, κατανάλωσε δέκα λεπτά από τη ζωή μου, προσπαθώντας να καταλάβει γιατί προτιμώ τη Νικόλ και όχι εκείνη, αφού προηγουμένως μου είχε, ψευδώς, πει ότι δεν είναι διαθέσιμη.

Η ψυχασθένεια της συγκεκριμενης γυναικας έχει σταματήσει πλεον να με κανει να γελάω και με λυπει ιδιαίτερα....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ετσι!!!!!!!!!!!
τέρμα τα 100αρια και τα 120άρια!!!!καντε παζάρια, 80 ευρώ και πολυ τους είναι!
Η ψυχασθένεια της συγκεκριμενης γυναικας έχει σταματήσει πλεον να με κανει να γελάω και με λυπει ιδιαίτερα....
τερμα τα πρασινα.-
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Η Νικολ που λετε ειναι η ιδια με τη Νικολ στην Κηφισιας 76;

Ηλικια;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Και εκει που ειναι 80 το παιζουν πονηραδια για να μη σου δωσουν ρεστα

Να πηγαινεται στα μαγαζια παντα εχοντας ψιλά...
δηλ 20,10ευρα κ.ο.κ
γιατι μην περιμενετε να δωσετε 2 50αρικα "και να βρουν ρεστα" να σας δωσουν...
παιζει να σας πουνε δεν εχουν 20αρικο...και καλά....
οποτε να ειστε προετοιμασμενοι και να εχετε έτοιμα τα μετρημενα κουκιά...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom