Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Ας ελπίσουμε να μην έκλεισε, οριστικά, αν και δεν είμαι αισιόδοξος. Σε αυτήν την -αποφράδα- περίπτωση, ας βάλουμε όλοι τα δυνατά μας να εντοπίσουμε τη Βίκυ.

Σε καποιο μαγαζι θα τιν προσθεσουν, τα καλα φορτια της  :tits:  , δεν νομιζω θα τα αφησουν χωρις δουλεια  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
κλεινουν σιγα σιγα ενα ενα τα ιδρυματα βλεπω κ αντε να βρεις κατι της προκοπης :jerking:

η νικολ που λετε πιο πανω ειναι καλη κ ομορφη για αλβανιδα, αλλα ειναι αλβανιδα.... κ εμενα με ξενερωνει τελειως  :(
και αλβανιδα να μην ηταν,  παλι θα ξενερωνεs ετσι οπωs συμπεριφερεται.  εξ αλλου δεν ειναι ολεs οι αλβανιδεs, το ιδιο.  μαλλον θα φταιει το ζωδιο τηs. πρεπει να μαθουμε τι ζωδιο ειναι. εγω οταν την ρωτησα στο τελοs, γιατι ειναι μεσα στην μουγκα, μου ειπε οτι και με τον φιλο τηs , ετσι ειναι και φερεται. μετα απο αυτο και εγω ησυχασα και εφυγα πανετυχηs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σωστά . H  Ελενα- Βίκυ  (Μολδαβή νομίζω) ---- ειναι νεαρή,   συμπαθής και με εντυπωσιακό    :tits: :tits:   εξοπλισμό-
αν  και δεν αφήνει  πολλα- πολλα /γενικά  είναι καπως  απομακρη , πχ   κατά την διάρκεια  της μπριζόλας  είχε κλειστα τα μάτια,  και σε εμενα  προ καιρού  και σε ένα φιλο  που πήγε
(δεν είμεθα .. άσχημοι) :o :grin: . Ως Βικυ ήταν και στο Μελινόσπιτο . Επίσης -- Μου είπε και επέμεινε  ότι το Πατησιων 175,όπου ήταν  επίσης παλιότερα ,  έχει  πλέον κλεισει
  3 σεναρια μπορει να παιζουν.  να ειστε ασχημοι( ασχετα τι λετε εσειs).  να φανταζοταν η κοπελλια καποιον αλλον.  να προσπαθουσε να φθασει σε οργασμο. αλλα μαλλον το 3ο ειναι το πιο πιθανον.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Έλενα που δούλευε στη Μάρνης 28, μετακόμισε στην οδοό Καλιρρόης 85, στο τρίτο όροφο. Το studio είναι 5-6 λεπτά από τη στάση του μετρό "Συγγρού - Φιξ". Προς το παρόν, δουλεύουν μόνο δυο κοπέλες. Η άλλη είναι αδύνατη με ανοιχτόχρωμα μάτια, αλλά δε διαθέτει κάτι αξιμνημόνευτο (οπτικά, τουλάχιστον). Μία λεπτομέρεια για την Έλενα, είναι ότι το πραγματικό της όνομα, είναι και αυτής Βίκυ. Απλώς, το είχε κάνει Έλενα, για να μην την μπερδεύουν με την άλλη - αναλόγων προσόντων- Βίκυ.

η ρόζα ήταν εκεί?η γεωργιανή με τα τρελλά τατουάζ?
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Να συμπληρώσω ότι, χθες 22/3, το Studio στην οδό Μάρνης 28, στις 12 το μεσημέρι, ήταν κλειστό. Πριν από δεκαπέντε, περίπου, ημέρες που το είχα επισκεφτεί, κατά την αναχώρησή μου, είδα στην είσοδο της πολυκατοικίας, ένα έντυπο του αστυνομικού τμήματος, το οποίο ζητούσε την άμεση παρουσία του διαχειριστή, στην υπηρεσία. Συν τοις άλλοις, η πόρτα του studio, είχε θυροκολλημένο κάποιο έγγραφο, το οποίο είχε -άτσαλα- αφαιρεθεί. Ας ελπίσουμε να μην έκλεισε, οριστικά, αν και δεν είμαι αισιόδοξος. Σε αυτήν την -αποφράδα- περίπτωση, ας βάλουμε όλοι τα δυνατά μας να εντοπίσουμε τη Βίκυ.

Η Βίκη είναι Καλιρόης 85 3ος.
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Η Βίκη είναι Καλιρόης 85 3ος.

αυτη ειναι οντως καλη ειδηση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αντε διοτι τα μεγαλα boobs  :tits: ειναι λιγα στιν Αθηνα , και ειδικα εμεις που εχουμε μια αδυναμια σε αυτα βρισκουμε πλεον δυσκολα νεα ''πουλεν''   :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή πήγα για τσεκάρισμα στο Κ85...η Βίκυ που αναφέρατε σαφώς και δέν είναι αυτή του Μάρνης 28....αλλά ένα άλλο τεμάχιο αξιοπρόσεχτο με πλούσιο :tits: :tits: εξοπλισμό κοκινομάλικο για το οποίο δεν γνωρίζω επιδόσεις κλπ...
Όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει κ φυσικά αν κ εφόσον εντοπιστεί η Βικυ-Ρομίνα του Μ28 !!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Επειδή πήγα για τσεκάρισμα στο Κ85...η Βίκυ που αναφέρατε σαφώς και δέν είναι αυτή του Μάρνης 28....αλλά ένα άλλο τεμάχιο αξιοπρόσεχτο με πλούσιο :tits: :tits: εξοπλισμό κοκινομάλικο για το οποίο δεν γνωρίζω επιδόσεις κλπ...
Όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει κ φυσικά αν κ εφόσον εντοπιστεί η Βικυ-Ρομίνα του Μ28 !!!!
είναι κι αυτη από Μαρνη 28 (εκει επαιζε ως Ελενη για αποφυγη μπερδεματων με Βικυ-Ρομινα). Δες παλιοτερη ανταποκριση μου για τις επιδοσεις της εδω
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,24029.msg1653629#msg1653629]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,24029.msg1653629#msg1653629[/url]



 

Brezniev

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Thanx για την πληροφορία Κebaaap...αλλά τελικά ποιά βγαίνει νικήτρια στο crash test????
Ρομίνα-Βίκυ  ή  Ελένη-Βίκυ ....Ιδού η απορία????
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Thanx για την πληροφορία Κebaaap...αλλά τελικά ποιά βγαίνει νικήτρια στο crash test????
Ρομίνα-Βίκυ  ή  Ελένη-Βίκυ ....Ιδού η απορία????

οσο αφορα στο μεγεθος η Ρομινα -βικυ ειναι μεγαλυτερα  :tits: :tits: :tits: , τα υπολοιπα ειναι θεμα χημειας  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
τελικα το μαρνης ειναι κλειστο???
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Thanx για την πληροφορία Κebaaap...αλλά τελικά ποιά βγαίνει νικήτρια στο crash test????
Ρομίνα-Βίκυ  ή  Ελένη-Βίκυ ....Ιδού η απορία????
+ και -
Ρομινα πιο συμμετοχικη και προστυχη. Μεγαλυτερη, χοντρυτερη, ασχημοτερη
Ελενα νεότερη, ωραιοτερη αλλα πιο απομακρη - τυπικη
Απο μασαζ και οι δυο ασχετες. Απο  :tits:, σε αυτα τα μεγεθη οι διαφορες ειναι ισσονος σημασιας... :o και 10 χερια να'χεις, δεν προλαβαινεις.... ;)
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
τελικα πηγα σημερα στην Μαρνηs ηταν ανοιχτο πηρα Μαρικα με boobs 4αρια μασαζ μετριο πιπουλα ακαποτη χωρισ εξτρα χρεωση 80 ευρω κοστοσ
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
τελικα πηγα σημερα στην Μαρνηs ηταν ανοιχτο πηρα Μαρικα με boobs 4αρια μασαζ μετριο πιπουλα ακαποτη χωρισ εξτρα χρεωση 80 ευρω κοστοσ

ποια Μαρικα, την χοντρη που ανοιγει την πορτα? πως ηταν? τι αλλο κανει??
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
ναι η Μαρικα ειναι η κοπελα που ανοιγει την πορτα φουλ προγραμμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom