Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
ρε τα πεξατε τα Χ στα μονα του ΟΠΑΠ  χθες?
στα 5 μονα τα 3 ηρθαν Χ  :dancing: :dancing: :dancing:
επιασα  την πουτανα την στρουγκα αφου επαθα κανα 2 εγκεφαλικα πρωτα :rockon:
κονομησα και θα βγω για αρμεγμα :tits: :tits:
ετσι για τους βυζοφιλους τησ στηλης θα δινω προβλεψεις
για να τα παιρνουμε απο τον οπαπ και να τα καταθετουμε στις ΒΥΖΟΜΑΝΕΣ!!!
δεν μου λες γίγαντα, είσαι σε κάποιο bet site στο ιντερνετ η απλά πας και καταθέτεις Live?
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
δεν μου λες γίγαντα, είσαι σε κάποιο bet site στο ιντερνετ η απλά πας και καταθέτεις Live?
live παιζω σπανια συνηθως μονα στον οπαπ και στο βετοτο.... οταν μπορω γιατι τα αγγλακια μου χουν βαλει οριο κερδων
στα μονα το χιλιαρικο
οποτε για χοντρα παιζω οπαπ.
σημερα στην πρεμιερ ΕΒΕΡΤΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΚ στο Χ μαγκες.
ΜΟΝΑ μονο και τα παιζεται εξω ο οπαπ δεν τα χει μονα.
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μετα και το σημερινο φαγοποτι με τα χ νωριτερα στην πρεμιερ
θα παω για βυζοθεραπεια αλλα για την νικολ
που λετε ειναι αλβανιδουλα πετιτ καλη αλλα μονο για μια φορα
μαγκες...καμια αλλη?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αν και εχει τα βυζια που γουσταρω,  τρεξτε στην νικολ και θα καλοπερασετε.  σαs περισσευουν 80αρια ?  ασε που η τυπισσα οταν  την ειχα συναντησει πριν ενα χρονο,για ακαποτο στοματικο ζητουσε 150ευρω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αν και εχει τα βυζια που γουσταρω,  τρεξτε στην νικολ και θα καλοπερασετε.  σαs περισσευουν 80αρια ?  ασε που η τυπισσα οταν  την ειχα συναντησει πριν ενα χρονο,για ακαποτο στοματικο ζητουσε 150ευρω.
χρεωνε και την ισπανικη? :2funny:
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
αν και εχει τα βυζια που γουσταρω,  τρεξτε στην νικολ και θα καλοπερασετε.  σαs περισσευουν 80αρια ?  ασε που η τυπισσα οταν  την ειχα συναντησει πριν ενα χρονο,για ακαποτο στοματικο ζητουσε 150ευρω.
η νικολ εχει  :tits: τουμπανο!!! 100 3χει παει η ταριφα.120 για ανευ...
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΠΙΠινακι ειναι 21 με 25 το πολυ
αλβανεζακι που το παιζει ιταλακι
αν υπαρχει χημεια περνας καλα
αλλα φαρμακειο....
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
ΠΙΠινακι ειναι 21 με 25 το πολυ
αλβανεζακι που το παιζει ιταλακι
αν υπαρχει χημεια περνας καλα
αλλα φαρμακειο....
τα πες ολα...αλλα ειναι καλο αντικειμενικα. τιμες απο 100  (μελαχρινη,αδυνατη,παει κατευθειαν στο ψητο δηλ οχι μασαζ!)
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Η Έλενα που δούλευε στη Μάρνης 28, μετακόμισε στην οδοό Καλιρρόης 85, στο τρίτο όροφο. Το studio είναι 5-6 λεπτά από τη στάση του μετρό "Συγγρού - Φιξ". Προς το παρόν, δουλεύουν μόνο δυο κοπέλες. Η άλλη είναι αδύνατη με ανοιχτόχρωμα μάτια, αλλά δε διαθέτει κάτι αξιμνημόνευτο (οπτικά, τουλάχιστον). Μία λεπτομέρεια για την Έλενα, είναι ότι το πραγματικό της όνομα, είναι και αυτής Βίκυ. Απλώς, το είχε κάνει Έλενα, για να μην την μπερδεύουν με την άλλη - αναλόγων προσόντων- Βίκυ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Σωστά . H  Ελενα- Βίκυ  (Μολδαβή νομίζω) ---- ειναι νεαρή,  συμπαθής και με εντυπωσιακό    :tits: :tits:  εξοπλισμό-
αν  και δεν αφήνει  πολλα- πολλα /γενικά  είναι καπως  απομακρη , πχ  κατά την διάρκεια  της μπριζόλας  είχε κλειστα τα μάτια,  και σε εμενα  προ καιρού  και σε ένα φιλο  που πήγε
(δεν είμεθα .. άσχημοι) :o :grin: . Ως Βικυ ήταν και στο Μελινόσπιτο . Επίσης -- Μου είπε και επέμεινε  ότι το Πατησιων 175,όπου ήταν  επίσης παλιότερα ,  έχει  πλέον κλεισει
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
κλεινουν σιγα σιγα ενα ενα τα ιδρυματα βλεπω κ αντε να βρεις κατι της προκοπης :jerking:

η νικολ που λετε πιο πανω ειναι καλη κ ομορφη για αλβανιδα, αλλα ειναι αλβανιδα.... κ εμενα με ξενερωνει τελειως  :(

 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Να συμπληρώσω ότι, χθες 22/3, το Studio στην οδό Μάρνης 28, στις 12 το μεσημέρι, ήταν κλειστό. Πριν από δεκαπέντε, περίπου, ημέρες που το είχα επισκεφτεί, κατά την αναχώρησή μου, είδα στην είσοδο της πολυκατοικίας, ένα έντυπο του αστυνομικού τμήματος, το οποίο ζητούσε την άμεση παρουσία του διαχειριστή, στην υπηρεσία. Συν τοις άλλοις, η πόρτα του studio, είχε θυροκολλημένο κάποιο έγγραφο, το οποίο είχε -άτσαλα- αφαιρεθεί. Ας ελπίσουμε να μην έκλεισε, οριστικά, αν και δεν είμαι αισιόδοξος. Σε αυτήν την -αποφράδα- περίπτωση, ας βάλουμε όλοι τα δυνατά μας να εντοπίσουμε τη Βίκυ.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Χαρδαβελλας και Νικολουλη ηδη ειναι σε ειδικη ερευνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom