Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
σε πιασα αδιαβαστο
προφυλακτικα αγοραζουμε
never my friend
αυτα απο το σουπερμαρκετ. φτηνοτερα, φρεσκοτερα (σικ), ποικιλια, και δεν τα βαραει ο ηλιος κατακουτελα  :grin: :grin: :grin:

εχω δει περιπτερα στην αχαρνων να τα εχει στη μοστρα μαζι με τις τσιχλες μες στον ηλιο, χαχα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε γαμωτο εχω γραψει τοσεs φορεs για την ΝΙΚΟΛ. και εξακολουθουν να υπαρχουν καποιοι που να πηγαινουν σε αυτην? ( ανευ παρεξηγησεωs για τα γουστα του αλλου). απο το πατησιων 314 κακην-κακωs την εδιωξαν. δεν την χωνευε καμμια εκει μεσα.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
ρε γαμωτο εχω γραψει τοσεs φορεs για την ΝΙΚΟΛ. και εξακολουθουν να υπαρχουν καποιοι που να πηγαινουν σε αυτην? ( ανευ παρεξηγησεωs για τα γουστα του αλλου). απο το πατησιων 314 κακην-κακωs την εδιωξαν. δεν την χωνευε καμμια εκει μεσα.
γιατι τι εκανε??εσυ που το ξερεισ?εχεισ ενημερωση απο μεσα??
ωστοσο αυτη δεν εχει και βυζαρες.καλα ειναι αλλα  οκ
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
ρε γαμωτο εχω γραψει τοσεs φορεs για την ΝΙΚΟΛ. και εξακολουθουν να υπαρχουν καποιοι που να πηγαινουν σε αυτην? ( ανευ παρεξηγησεωs για τα γουστα του αλλου). απο το πατησιων 314 κακην-κακωs την εδιωξαν. δεν την χωνευε καμμια εκει μεσα.
Η αλήθεια είναι πως είχα διαβάσει κάποιες αναφορές σου, αλλά έπρεπε να δοκιμάσω. Σε γενικές γραμμές και, αντικειμενικά μιλώντας, είχες δίκιο (αν κι εγώ, δεν κλαίω τα 80 Ευρώ). Για την αποπομπή της από το Πατησιών 314, το είχα ακούσει κι εγώ, αλλά η πηγή μου δεν ήταν και η πλέον αξιόπιστη.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
γιατι τι εκανε??εσυ που το ξερεισ?εχεισ ενημερωση απο μεσα??
ωστοσο αυτη δεν εχει και βυζαρες.καλα ειναι αλλα  οκ
Η μόνη μου διαφωνία με αυτό που λες, έχει να κάνει με αυτό που έγραψα, αρχικά. Δηλαδή, ναι μεν δεν είναι το μεγαλύτερο που υπάρχει αυτήν την εποχή (ούτε κατά διάνοια, μάλιστα), αλλά δεν παύει να είναι μία, αδύνατη κοπέλα, με μεγάλο στήθος και, το κυριότερο (ίσως), με μεγάλο "cup". Ενδεχομένως και να είναι μεγαλύτερο του "DD". Προσωπικά, πάντως και εγώ, όπως, απ' ότι καταλαβαίνω και εσύ, αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα στη Νικόλ και σε μία με ακόμα μεγαλύτερο στήθος, αλλά λιγότερο ποιοτικό, θα επέλεγα τη δεύτερη.
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΜΗΝ το ψαχνεται τα καλυτερα βυζια στην πιατσα τα χει η βικυ απο μαρνης.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
το καλυτερο βυζι ειναι στην κατια και την διονυσια απο ρεγκουκου 23!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
ΜΗΝ το ψαχνεται τα καλυτερα βυζια στην πιατσα τα χει η βικυ απο μαρνης.
ισως το χειροτερο να εινια.........απλως μεγαλο ,αλλα σαν σακουλα μισογεματη με νερο..........διαφωνω τελειως...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γιατι τι εκανε??εσυ που το ξερεισ?εχεισ ενημερωση απο μεσα??
ωστοσο αυτη δεν εχει και βυζαρες.καλα ειναι αλλα  οκ
πολλα εχει κανει.  για να το λεω κατι θα ξερω.  τι σημασια εχει αν η ενημερωση ειναι απο μεσα η απο εξω. τωρα ισωs να εστρωσε λιγο στην μεσογειων. δεν ξερω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλα , μιλαμε παπυρος λαρους το παιδι...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Αλλα γι'άλλα της παρασκευής το γάλα.
:2funny: :2funny:
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom