Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
καμια ενημερωση γ ρομινα-βικυ εχουμε?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
δεν ειναι στο μαρνης πλεον?ξερει κανεις?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως αυτή η βυζομάνα που είδα στο καλλιρόης 85 τις προάλλες ήτο τεράστια!!!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε μαγκες σας παρακαλω μπορει ν μ ενημερωσει καποιος γρομινα -βικυ που βρισκεται???
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
ρε μαγκες σας παρακαλω μπορει ν μ ενημερωσει καποιος γρομινα -βικυ που βρισκεται???
Εγώ, τελευταία φορά που συνευρέθηκα μαζί της, ήταν στις 12/4, κατά τις 10:30 το πρωί (ίσως και νωρίτερα). Σου είπαν ότι σταμάτησε, ή, απλώς, δεν την έχεις πετύχει ; Ελπίζω, να ισχύει το δεύτερο.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Εγώ, τελευταία φορά που συνευρέθηκα μαζί της, ήταν στις 12/4, κατά τις 10:30 το πρωί (ίσως και νωρίτερα). Σου είπαν ότι σταμάτησε, ή, απλώς, δεν την έχεις πετύχει ; Ελπίζω, να ισχύει το δεύτερο.
δεν εχω παει φιλτατε αλλα δεν εχω δει ν γραφει κανεις ουτε γ αυτη ουτε γ το μαρνης.
 

mits1

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
:tits2:γεια σε ολους τους συναγωνιστες!μπορει να μου πει καποιος που θα βρω μεγαλα βυζομπαλα σε μασατζιδικο θεσσαλονικης γιατι ολο σε πλακες πεφτω.....ευχαριστω εκ των προτερων. ;) :tits2:
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Καλησπέρα! Να ενημερώσω πως σήμερα, η Βίκυ (Ρομίνα), ήταν, κανονικά, στις επάλξεις. Το ίδιο θα ισχύσει και για Πέμπτη και Παρασκευή. Το κακό με τη συγκεκριμένη, είναι, όπως μου εξήγησε, σήμερα, η ίδια, πως δεν έχει συγκεκριμένα ρεπό. Όταν δεν αισθάνεται καλά ή όταν, απλώς, βαριέται, παίρνει τηλέφωνο και ενημερώνει πως δε θα πάει.

Το άλλο, όμως, το οποίο έμαθα, μπορεί να είναι, άκρως ενθαρρυντικό, για αρκετούς. Δεν έχει πρόβλημα να συναντήσει κάποιον σε ξενοδοχείο, αρκεί να του έχει δώσει εκείνη τον αριθμό του κινητού της (και να της κάνει αναπάντητη εκείνη τη στιγμή, έτσι ώστε να καταχωρήσει το όνομά του. Διαφορετικά, δεν το σηκώνει, όπως ισχυρίστηκε.) και να έχουν συζητήσει την πιθανότητα, σχετικά πρόσφατα, τουλάχιστον για την πρώτη φορά. Ρωτώντας για τις τιμές, χαμογέλασε και μου είπε, πάρε εσύ και δε θα τα χαλάσουμε, εκεί. Επίσης, φρόντισα να διευκρινήσω πως θα πληρώσω με την ώρα και όχι με τη φορά και συμφώνησε.

Τέλος, σήμερα μπήκα κατευθείαν στο θέμα (χωρίς μασάζ) και, όταν ήρθε η ώρα της πληρωμής, έδωσα 60 Ευρώ, όπως έγραψε ο συνάδελφος G.G.XXX. Τα δέχτηκε χωρίς καμία αντίρρηση. 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.481
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα! Να ενημερώσω πως σήμερα, η Βίκυ (Ρομίνα), ήταν, κανονικά, στις επάλξεις. Το ίδιο θα ισχύσει και για Πέμπτη και Παρασκευή. Το κακό με τη συγκεκριμένη, είναι, όπως μου εξήγησε, σήμερα, η ίδια, πως δεν έχει συγκεκριμένα ρεπό. Όταν δεν αισθάνεται καλά ή όταν, απλώς, βαριέται, παίρνει τηλέφωνο και ενημερώνει πως δε θα πάει.

Το άλλο, όμως, το οποίο έμαθα, μπορεί να είναι, άκρως ενθαρρυντικό, για αρκετούς. Δεν έχει πρόβλημα να συναντήσει κάποιον σε ξενοδοχείο, αρκεί να του έχει δώσει εκείνη τον αριθμό του κινητού της (και να της κάνει αναπάντητη εκείνη τη στιγμή, έτσι ώστε να καταχωρήσει το όνομά του. Διαφορετικά, δεν το σηκώνει, όπως ισχυρίστηκε.) και να έχουν συζητήσει την πιθανότητα, σχετικά πρόσφατα, τουλάχιστον για την πρώτη φορά. Ρωτώντας για τις τιμές, χαμογέλασε και μου είπε, πάρε εσύ και δε θα τα χαλάσουμε, εκεί. Επίσης, φρόντισα να διευκρινήσω πως θα πληρώσω με την ώρα και όχι με τη φορά και συμφώνησε.

αν την παρετε σε ξενοδοχείο και σας ζητησει κανενα ποτακι κερασμα προσεξτε λιγο..
πινει σαν νεροφίδα....
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Όντως, πρέπει να πίνει. Και σήμερα, μου φάνηκε λίγο πιωμένη, αλλά σκέφτηκα πως θα ήταν ιδέα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom