Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Nαι αυτη,τουμπανα βυζια φυσικα που τυλιγαν το καυλι με στοργη και θαλπωρη.Απο μασαζ ομως πουτσες μπλε  :grin:
Την εχω πετυχει και με βαμμενο προς το κοκκινο μαλλι.
κ μ ενα 80αρι την χαιρεσαι ετσι?ειναι αυτη που ηταν μονης πρδρομου?η απο καλλιροης?
 

Επισκέπτης
Τίμησα την Βικυ-Ρομίνα η οποία ηταν στα κεφια της και εγινε σφαγή .Μπορω να πω οτι μολις ην ειδα ειπα να φυγω αλλά η θέα και μόνο στο μαυρο εφαρμοστό μπλουζακι και στην φούστα με τις κάλτσες και τα τακούνια ήταν αδύνατο να κοιτω και με 80 εγινε η μαχη της Σαλαμινας... :tits2: :boobies:

Ειναι η μοναδική φορά που εδωσα τόσα αλλά το τιμησε το 80αρι αν και λεω στην αρχή θα κλαψουμε .
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Τίμησα την Βικυ-Ρομίνα η οποία ηταν στα κεφια της και εγινε σφαγή .Μπορω να πω οτι μολις ην ειδα ειπα να φυγω αλλά η θέα και μόνο στο μαυρο εφαρμοστό μπλουζακι και στην φούστα με τις κάλτσες και τα τακούνια ήταν αδύνατο να κοιτω και με 80 εγινε η μαχη της Σαλαμινας... :tits2: :boobies:

Ειναι η μοναδική φορά που εδωσα τόσα αλλά το τιμησε το 80αρι αν και λεω στην αρχή θα κλαψουμε .

Να θυμαστε πως αυτη ειναι και κουλουρτζού
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Τίμησα την Βικυ-Ρομίνα η οποία ηταν στα κεφια της και εγινε σφαγή .Μπορω να πω οτι μολις ην ειδα ειπα να φυγω αλλά η θέα και μόνο στο μαυρο εφαρμοστό μπλουζακι και στην φούστα με τις κάλτσες και τα τακούνια ήταν αδύνατο να κοιτω και με 80 εγινε η μαχη της Σαλαμινας... :tits2: :boobies:

Ειναι η μοναδική φορά που εδωσα τόσα αλλά το τιμησε το 80αρι αν και λεω στην αρχή θα κλαψουμε .

κοιτα τι εχασα  :headbang: :headbang: :headbang:  , αλλα κανω κρατει για σαββατο θα τα δωσω ολα στην Στελλα - Λ.αλεξανδρας
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
βυζοειλωτες :2funny: εχω νεα....
3.10 επισκεψη στην βικυ  :boobies:μαρνης 28 5 οροφος για πρωτη φορα με το που ανοιγω τη πορτα εβγαινε συναγωνιστης με κρανος
μπαινω ερχονται 2 αδιαφορες και αλλη μια χριστινα τι λεγανε μιλφακι καλο μου φανηκε την εχει παρει κανεις? :helpplea:
η βικυ ηταν μεσα  :knockinb:μου λεει η μανταμ λεω θα περιμενω μετα 15 λεπτα....ανοιγει η πορτα
βλεπω την πολωνεζα βικυ σαν πρωτη εικονα δεν λεει και αν δεν ειχε το βυζο
σιγουρα δεν θα ηταν στο επαγγγελμα...δηλαδη συνισταται μονο στους βυζοαρρωστους!!!
απο κορμι 10 εως 15  κιλα παραπανω... βυζαρα :kissass: 6αρα πεσμενη βεβαια.... ωραια ματια
αρχιζει το μασαζ εγω αν δεν κουραστουν να μου κανουν δεν τους λεω να σταματησουν.... :2funny:
μετα απο 20λεπτο  αρχισε να με καβαλικευει με τους βυζους :tits: και δεν αντεξα αρχισα να μπαινω στο κολπο
πολυ ζουμερο γαμησι :knockinb: πιπα ακα :pipa2:  ολα καλα παθος και ιδρωτας.... :rockon:
:rockon:συνισταται βεβαια μονο για βυζολατρεις!  :tits2:
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μετα και το σημερινο βυζολουτρο  :shower:
βαζω προγραμμα για παρασκευη να παω ομηρου
σε ποιο να παω για να βρω βυζομανα  :helpplea:44 η 35
αν εχεται και ονομα να προτεινεται ακομα καλυτερα :thumbsup:
το σαββατο θα γραψω ρεπορταζ.... :dancing:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
μετα και το σημερινο βυζολουτρο  :shower:
βαζω προγραμμα για παρασκευη να παω ομηρου
σε ποιο να παω για να βρω βυζομανα  :helpplea:44 η 35
αν εχεται και ονομα να προτεινεται ακομα καλυτερα :thumbsup:
το σαββατο θα γραψω ρεπορταζ.... :dancing:

πηγαινε αλεξανδρας να βρεις τιν στελλα  :tits2:


μαρνης 28 5 οροφος  , πολωνεζα βικυ  βυζαρα :kissass: 6αρα πεσμενη βεβαια....


δηλαδη πολυ πεσμενα ? νερο σκετα ?  :think:

 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
καλά κρασσά μια ολη κ ολη βυζαρού σε όλα  τα ιδρύματα

την βικτωρία την έχω πάρει άπειρες φορές δεν λέει κ τίποτα εκτός  απο τα μαστάρια της που τα πιάνεις κ τελειώνεις αμέσως.

καμία άλλη στον ίδιο κυβισμό ξέρουμε?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
καλά κρασσά μια ολη κ ολη βυζαρού σε όλα  τα ιδρύματα

την βικτωρία την έχω πάρει άπειρες φορές δεν λέει κ τίποτα εκτός  απο τα μαστάρια της που τα πιάνεις κ τελειώνεις αμέσως.

καμία άλλη στον ίδιο κυβισμό ξέρουμε?


στελλα - αλεξανδρασ 5

βικυ - μονης προδρομου

βικυ - μαρνης

δεν θυμαμαι ονομα , αλλα θα παρελαση μπροστα σου - καληροης 48
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
OK φίλε πολλα thanks

θαπάω να δω τι παίζει :boobies:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Απλώς η Στέλλα έχει σιλικόνη, ενώ η Βίκυ όχι. ;)
 

Επισκέπτης
Πάντως τα μεγαλύτερα :tits2: εχει απ ολες η Βικυ από Μαρνης κατα την γνωμη μου παντα
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
καποιος συναγωνιστης που να ξερει αν δουλευει σημερα μετα τις 5 αυτη η Βικυ στην μαρνης?(αληθεια ποιο οροφο ειναι?πρωτη φορα θα παω εκει και λεω να τιμησω αυτη τη βυζοπουλα που τοσο καλα λογια εχω διαβασει...)Και μια ακομα ερωτηση παιζει δευτερη φορα...?κι αν ναι με ποσα...?(εχω να γαμησω κανενα 15θημερο)Επισης αν μου προτεινεται καμια αλλη μασαζερι που να παιζει λιγος κοσμος και περισσοτερος χρονος...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ειναι ποιο μεγαλα και απο τις βικυ -μονη προδρομου  :think:

νομιζω οτι τις βικυ ( μ.προδρομου)  δεν ειναι μεγαλα , απλος ειναι χονδρη η βικυ και φαινονται μεγαλα , ενω τις βικυ απο μαρνης ειναι ποιο μεγαλα
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μια κοπέλα που δούλευε μαζί με τη Βίκυ στην Καφαντάρη μού είχε πει ότι το σουτιέν της ήταν νούμερο 7  :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom