Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
τι ωρες ειναι ρε μαγκες η βικυ???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πήρα λοιπον τη μεζουρα μου και βουρ για παρθενικη επισκεψη στο Μαρνη 28 5ος και αυτοψια στους βυζους της Πολωνης μασταροφερουσας μιλφ. :tits: :tits: :tits: :tits:

Λοιπον τα 5, 6, 5+, 5- κλπ ξεχαστε τα, την αληθεια τη λεει η βυζοθηκη την οποια επιθεωρησα σχολαστικα και ειναι
ταρατατζουμ ταρατατζουμ

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]38 G[/size][/size][/size]  κυριοι και ξεχειλιζουνε απο παντου, κανονικα θέλει 38 GG ή H  :o :o :o :o :o :o ΒΥΖΟΛΑΓΝΕ ακους???

επαθα βυζοήττα, μακραν τα μεγαλυτερα που εχω βαλει τα χερια μου (και αλλα μερη του σωματος μου) επανω.

επειδη εδω μιλαμε για  :tits:, αναλυτικο ριπορτ στο θρεντ του μαγαζιου σε λιγο.
μετα απο κανα 2ωρο πηγα και Φερων 19, θα τα πω κι εκει  ;) ;)
Cheers!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:



αυτα ειναι 38 g , δηλαδη τετοια ειναι  :think:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες καλησπερα...λοιπον...επειδη εχει γινει πολυς ντορος για την βικη(ρομινα),ακουστε...η κοπελα εργαζοταν σε γραφειο πριν καιρο...γιαυτο μην χανεται τον χρονο σας σε μασαζ και παπαριες...βουρ στο κρεας....α! και να μην ξεχασω....τα κανει ολα(με σωστο χειρισμο)....
 

Επισκέπτης
παιδες καλησπερα...λοιπον...επειδη εχει γινει πολυς ντορος για την βικη(ρομινα),ακουστε...η κοπελα εργαζοταν σε γραφειο πριν καιρο...γιαυτο μην χανεται τον χρονο σας σε μασαζ και παπαριες...βουρ στο κρεας....α! και να μην ξεχασω....τα κανει ολα(με σωστο χειρισμο)....
Το ξερουν ολοι εδω .Η ρομίνα ειναι
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καπως πιο αδυνατη. αυτη η samantha εχει κατι μπουταρες σα φιαλες πετρογκαζ  :grin: :grin: :grin:

και όχι μόνο μπουτάρες και κοιλάρες εχει αλλα τις κρύβει στο στενό σα κορσέ μπλουζάκι της φωτογραφίας
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αυτή η 30άρα ρωσσίδα που παίρνω εγώ σπίτι είναι πολύ καλή!Μιλάμε για βύζάρες 5αρια σίγουρα...και πολύ καλή σε όλα τα φλέγον (περί μασάζ) θέματα.... :tits2: :pipa1:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχει και χώρο δικό της ή είναι μόνο outcall
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Αυτή η 30άρα ρωσσίδα που παίρνω εγώ σπίτι είναι πολύ καλή!Μιλάμε για βύζάρες 5αρια σίγουρα...και πολύ καλή σε όλα τα φλέγον (περί μασάζ) θέματα.... :tits2: :pipa1:

για δωσε παραπανω πληροφοριες , δεν ειναι να μας αφηνεις σε αγνοια σε τετοια θεματα περι  :tits:    . . . . . .


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




μην παιζεις με τον πονο μας . . . . . . . .

:tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:






 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Αυτή η 30άρα ρωσσίδα που παίρνω εγώ σπίτι είναι πολύ καλή!Μιλάμε για βύζάρες 5αρια σίγουρα...και πολύ καλή σε όλα τα φλέγον (περί μασάζ) θέματα.... :tits2: :pipa1:

Κανα πμ με τηλ δεν είναι ... κακό! :huh: ;)
 

tsimbitos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε και σε μενα αν θες το τηλ με πμ της βυζαρους :tits2:
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
και σε μενα αν θες το τηλ με πμ της βυζαρους
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.269
Κριτικές
4
Like
1.982
Πόντοι
266
...Ρε πεινα που έχει πέσει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom