Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδιά έκανα μια βόλτα από μάρνης για την Βίκυ (Ρομίνα). Γνώμη μου ότι εκτός από βυζί δεν λέει και δεν πέρασα. Ισως να την περίμενα καλύτερη μετά από όσα είχα ακούσει και απογοητευτηκα
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Θα ρωτήσω τους παλίοτερους και πιο εμπειρους σχετικά με την Ρομίνα-Βικυ . Αν δεν σε ξερει θα πέσει με την 1η  ή θα αρχίσουμε τα 80αρια πάλι ?

Εγω τη πηρα πρωτη φορα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε παιδιά έκανα μια βόλτα από μάρνης για την Βίκυ (Ρομίνα). Γνώμη μου ότι εκτός από βυζί δεν λέει και δεν πέρασα. Ισως να την περίμενα καλύτερη μετά από όσα είχα ακούσει και απογοητευτηκα
φιλε μου,η γκομενα ειναι μετρια...ΑΛΛΑ....τετοια βυζια(πιστευω)δεν εχεις ξαναπιασει.....
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρομινα μιλαμε τωρα γ  :tits: σαν της παλιας λαουρας η οχι???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Απογευματινη επισκεψη Μαρνης 28 , αντιπαλος Βικη εκ Πολωνιας με τα κανονια της  :tits2: μασαζ μετριο ολα τα υπολοιπα πολυ καλα και πλουσια  :tits: ταριφα 80 ευρω-πουλια, θα την παρω και δευτερο γυρω μετα το νεο ετος.

σημερα που τιν ειδα για πρωτη φορα , εχω μια απορια , τα βυζια της ειναι σκετο νερο ?  , ή στεκονται ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
φιλτατε συναγωνιστη ειναι μεγαλα τα  :tits2:?μπορεις ν αναφερεις??κ αν αξιζει ν μπουμε?

αυτο ρωταω και εγω , διοτι μεσα απο το στιθοδεσμο φαινονται να ειναι νερο και να κρεμασουν σαν κατι γιαγιαδες !!!!!!  οποιος ξερει ας βοηθηση !!!!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αυτο ρωταω και εγω , διοτι μεσα απο το στιθοδεσμο φαινονται να ειναι νερο και να κρεμασουν σαν κατι γιαγιαδες !!!!!!  οποιος ξερει ας βοηθηση !!!!!!!!
ειναι τουμπανο...και πολυ σφιχτα....μην ξεχνατε οτι ειναι 6αρια!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.221
Πόντοι
12.056
αυτο ρωταω και εγω , διοτι μεσα απο το στιθοδεσμο φαινονται να ειναι νερο και να κρεμασουν σαν κατι γιαγιαδες !!!!!!  οποιος ξερει ας βοηθηση !!!!!!!!


Eχει καμια σχεση με την Βικτωρια(Βικη μετα) απο Σολωμου 59???
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
κυριοι...καλησπερα και χρονια πολλα....σας εχω μια ευχαριστη εκπληξη......Η ΡΟΜΙΝΑ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ....θα την βρειτε μαρνης 28(στο γνωστο μαγαζι)...με το ονομα βικυ...λοιπον εχει παρει λιγα κιλα,ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ΣΤΟ ΘΕΟ...αυτα παιδες και καλες γιορτες....
προς απντηση στον altec21
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ρε παίδες ποια λέτε την βικτωρία? την γνωστή?μελαχρινή με καρέ μαλλί?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.221
Πόντοι
12.056
ρε παίδες ποια λέτε την βικτωρία? την γνωστή?μελαχρινή με καρέ μαλλί?

Nαι αυτη,τουμπανα βυζια φυσικα που τυλιγαν το καυλι με στοργη και θαλπωρη.Απο μασαζ ομως πουτσες μπλε  :grin:
Την εχω πετυχει και με βαμμενο προς το κοκκινο μαλλι.
 

Επισκέπτης
Nαι αυτη,τουμπανα βυζια φυσικα που τυλιγαν το καυλι με στοργη και θαλπωρη.Απο μασαζ ομως πουτσες μπλε  :grin:
Την εχω πετυχει και με βαμμενο προς το κοκκινο μαλλι.
κανα μπλε πιγκουϊνο ξερεις???
pinguinalulutuxthebatma.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom