Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
το παιζει επιλεκτικη. εχει καλο βυζακι. το δυνατο τηs σημειο. για την ηλικια τηs ειναι παρα πολυ καλο. το φροντιζει και το διατηρει, βαζονταs του παγακια καθε βραδυ.οταν ειναι ορθια, ενταξει φαινεται λιγη κοιλιτσα, αλλα ξαπλωμενη ειναι μια χαρα. ειναι και για gfe καταστασειs αλλα το στοιχειο τηs ειναι για pse. εγω που δεν πηγαινω με τετοιεs ηλικιεs, με αυτην εχω περασει μια χαρα. ειναι μεγαλη μητρομανα. και το ξαναλεω πολλα χρονια στα μασαζ και ευρωφονιαs.
thanks ia ta info
δηλαδη μπορει και να μην μας κατσει αν δεν της αρεσουμε...?
ποσα ζηταει για μπριζολα πανω απο 80?
κανει καλο μασαζ?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κυριοι...καλησπερα και χρονια πολλα....σας εχω μια ευχαριστη εκπληξη......Η ΡΟΜΙΝΑ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ....θα την βρειτε μαρνης 28(στο γνωστο μαγαζι)...με το ονομα βικυ...λοιπον εχει παρει λιγα κιλα,ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ΣΤΟ ΘΕΟ...αυτα παιδες και καλες γιορτες....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
κυριοι...καλησπερα και χρονια πολλα....σας εχω μια ευχαριστη εκπληξη......Η ΡΟΜΙΝΑ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ....θα την βρειτε μαρνης 28(στο γνωστο μαγαζι)...με το ονομα βικυ...λοιπον εχει παρει λιγα κιλα,ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ΣΤΟ ΘΕΟ...αυτα παιδες και καλες γιορτες....

μεγιστο ρεσπεκτ!!!!!!!!!
να θυμησω οτι μιλαμε για φυσικα 6αρια βυζια!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
παιδια υπαρχει κανα προσπεκτους με τα μεγεθη των βυζιων;
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μεγιστο ρεσπεκτ!!!!!!!!!
να θυμησω οτι μιλαμε για φυσικα 6αρια βυζια!
τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεχωωωωωωωωωωωωωωωωωω
στο βεζουβιο λεμε
ειναι θερμος τουλαχιστον???
εχει κανεις τηλεφωνο απο την μαζαζερι για να μην τρεχουμε τζαμπα? :helpplea:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
thanks ia ta info
δηλαδη μπορει και να μην μας κατσει αν δεν της αρεσουμε...?
ποσα ζηταει για μπριζολα πανω απο 80?
κανει καλο μασαζ?
  συνεχιζουμε λοιπον οτι  1)εμενα ετσι μου ειπε, οτι επιλεγει. τωρα αν το λεει στον καθενα, και μαs δουλευει δεν ξερω.2) 80 ειναι η τιμη. αλλα αν δεν τα εχειs ακριβωs, προσπαθει με τον τροπο τηs να μην δωσει ρεστα. τωρα ενα αλλο που θυμηθηκα με κανει και γελαω. την πηδουσα και υποτιθεται οτι ειχε καβλωσει, φωναζε, εβριζε κλπ. και τηs λεω γουσταρειs να  φωναξειs καμμια απο τιs αλλεs,να σε δουν πωs γαμιεσαι? και αμεσωs ανοιγει τα ματια,σταματαει και τιs φωνεs  και τιs καβλεs και με ρωταει? ποσα θα μου δωσειs? τοσα χρονια στα μασαζ δεν θα υπαρχει και κατι που δεν θα το εχει κανει.ειναι ανωμαλιαρα. 3)μασαζ δεν εχω κανει, αλλα θα πρεπει να ξερει καλο.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Η Ρομίνα δινει μπριλόλα ;

κυριοι...καλησπερα και χρονια πολλα....σας εχω μια ευχαριστη εκπληξη......Η ΡΟΜΙΝΑ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ....θα την βρειτε μαρνης 28(στο γνωστο μαγαζι)...με το ονομα βικυ...λοιπον εχει παρει λιγα κιλα,ΑΛΛΑ ΟΙ ΒΥΖΑΡΕΣ ΣΤΟ ΘΕΟ...αυτα παιδες και καλες γιορτες....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
  συνεχιζουμε λοιπον οτι  1)εμενα ετσι μου ειπε, οτι επιλεγει. τωρα αν το λεει στον καθενα, και μαs δουλευει δεν ξερω.2) 80 ειναι η τιμη. αλλα αν δεν τα εχειs ακριβωs, προσπαθει με τον τροπο τηs να μην δωσει ρεστα. τωρα ενα αλλο που θυμηθηκα με κανει και γελαω. την πηδουσα και υποτιθεται οτι ειχε καβλωσει, φωναζε, εβριζε κλπ. και τηs λεω γουσταρειs να  φωναξειs καμμια απο τιs αλλεs,να σε δουν πωs γαμιεσαι? και αμεσωs ανοιγει τα ματια,σταματαει και τιs φωνεs  και τιs καβλεs και με ρωταει? ποσα θα μου δωσειs? τοσα χρονια στα μασαζ δεν θα υπαρχει και κατι που δεν θα το εχει κανει.ειναι ανωμαλιαρα. 3)μασαζ δεν εχω κανει, αλλα θα πρεπει να ξερει καλο.

Κάνει καλό μασάζ!!! :dancing:
Τα υπόλοιπα (περί επιλογών κλπ) είναι προς ... κατανάλωση (κοινώς τα ακούμε βερεσέ όπως λέει και ο απλός λαός)...! :blahblah1:

Μήπως και να πηγαίναμε στο thread του θεραπευτηρίου?


Και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλους!!! :rockon:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
  συνεχιζουμε λοιπον οτι  1)εμενα ετσι μου ειπε, οτι επιλεγει. τωρα αν το λεει στον καθενα, και μαs δουλευει δεν ξερω.2) 80 ειναι η τιμη. αλλα αν δεν τα εχειs ακριβωs, προσπαθει με τον τροπο τηs να μην δωσει ρεστα. τωρα ενα αλλο που θυμηθηκα με κανει και γελαω. την πηδουσα και υποτιθεται οτι ειχε καβλωσει, φωναζε, εβριζε κλπ. και τηs λεω γουσταρειs να  φωναξειs καμμια απο τιs αλλεs,να σε δουν πωs γαμιεσαι? και αμεσωs ανοιγει τα ματια,σταματαει και τιs φωνεs  και τιs καβλεs και με ρωταει? ποσα θα μου δωσειs? τοσα χρονια στα μασαζ δεν θα υπαρχει και κατι που δεν θα το εχει κανει.ειναι ανωμαλιαρα. 3)μασαζ δεν εχω κανει, αλλα θα πρεπει να ξερει καλο.


ρε τι κανει το χρήμα
χαλαει κ τα καλύτερα κορίτσια για σπίτι παπαπαπαπαπα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
την Βουλγάρα μιλφ Στελλα με τα 4αρια σιλικονατα βυζόμπαλλα θα την βρίσκεται πλέον Λ. αΛΕΞΆΝΔΡΑς 5, 2Ος Οροφος...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
την Βουλγάρα μιλφ Στελλα με τα 4αρια σιλικονατα βυζόμπαλλα [size=10pt]θα την βρίσκεται[/size] πλέον Λ. αΛΕΞΆΝΔΡΑς 5, 2Ος Οροφος...

θα την βρίσκετε.... αναλφάβητο μασαζο-κωλό-παιδο :grin:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Απογευματινη επισκεψη Μαρνης 28 , αντιπαλος Βικη εκ Πολωνιας με τα κανονια της  :tits2: μασαζ μετριο ολα τα υπολοιπα πολυ καλα και πλουσια  :tits: ταριφα 80 ευρω-πουλια, θα την παρω και δευτερο γυρω μετα το νεο ετος.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Απογευματινη επισκεψη Μαρνης 28 , αντιπαλος Βικη εκ Πολωνιας με τα κανονια της  :tits2: μασαζ μετριο ολα τα υπολοιπα πολυ καλα και πλουσια  :tits: ταριφα 80 ευρω-πουλια, θα την παρω και δευτερο γυρω μετα το νεο ετος.
....την επομενη παρε ανευ μασαζ....
 

Επισκέπτης
Θα ρωτήσω τους παλίοτερους και πιο εμπειρους σχετικά με την Ρομίνα-Βικυ . Αν δεν σε ξερει θα πέσει με την 1η  ή θα αρχίσουμε τα 80αρια πάλι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom