Νέα

Βυζιά ή Κώλο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Βυζιά ή Κώλο;

  • ΒΥΖΙΑ

    Ψήφοι: 32 47,8%
  • ΚΩΛΟ

    Ψήφοι: 35 52,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
γουσταρω την κωλογλυφαδα με τρελλα :headbang2: επισης τα κωλοδαχτυλακια  :rockon: και μετα ερχεται το....ξεκωλιασμα :rockon: :rockon: :rockon: :bottom: :crazy:  οι βυζουμπες ερχονται σε δευτερη μοιρα

κόλο κόλο το συζητάς τώρα μονο να είναι πλυμένος μην πάμε να μπούμε και βρούμε καμια φακη η κάνα σουσάμι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Κώλος και πάλι κώλος γιατί δεν παίρνει και μεγάλες μετατροπές ενώ τα βυζιά τα κάνεις όπως θέλεις.Ενώ ο κώλος έχει σχεδόν πάντα το φυσικό του σχήμα και ειδικά εαν είναισαν και αυτόν.... :rockon:

Ρε φιλε τι κωλαρα ειναι αυτη στις φωτο τωρα την ειδα, ΤΙ ΚΡΑΤΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ  :rockon:
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
κόλο κόλο το συζητάς τώρα μονο να είναι πλυμένος μην πάμε να μπούμε και βρούμε καμια φακη η κάνα σουσάμι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
                                                                                                                                       το μονο κωλαρακι που κανονιζω ειναι της δικιας μου και εφοσον ειναι αποτριχωμενο και καθαρο και δεν εχει φαει φασολαδα.δεν αγγιζω κωλο πουτανας η ξεπετας θελουν προσοχη τα ξεκωλα                                                             :boff: :knockinb:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγω πιστευω πως η καλυτερη φαση ειναι να εισαι ξαπλωμενος να ειναι απο πανω αυτη και εσυ να παιζεις με τα  :boobies:!
Τωρα που ειμαι και κουρασμενος που να γυρναω και να γαμαω :boff:
Σωστα?
 

sokarvag

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Κωλαράκι, για να πέφτει πολύ χούφτωμα και πολύ σκαμπίλι... :booty:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:rockon:το στητο φυσικο βυζι ειναι ολα τα λεφτα...το θεμα στον κωλο ειναι η γυναικα να ξερει να τον χρησιμοποιει,να στον εφαρμοζει στον πουτσο τελεια... :rockon:
 

Επισκέπτης
Διαφορετική προσέγγιση .
Τα ωραία μεγάλα βυζιά με χαλαρώνουν ενώ ο ζουμερός τουρλωτός κωλαράκος με εξαγριώνει .
Αναλόγως τι θέλω να κάνω ...
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Βυζι και παλι βυζι!!! Δινει αρχοντια στη γυναικα και αισθημα υπεροχης! Απο 2,5 minimum μεχρι 4,5 maximum! Μετα παμε σε κατηγορια αγελαδας!!! Να πεσετε σε συζητηση γυναικων, να δειτε ποσο περηφανες ειναι οι βυζαρουδες και ποσο ζηλευουν αυτες που δεν εχουν!!! Θα παθετε πλακα!
 

Επισκέπτης
Πάντως η ψηφοφορία είναι ενδιαφέρουσα... εγώ πίστευα ότι θα ήταν υπέρ του κώλου κατά 70/30. Σύμφωνα μάλλον με τα δικά μου γούστα βέβαια!!! Ο καθένας έχει τα γούστα του, τι να κάνουμε! Προς το παρόν πάντως είναι κοντά τα ποσοστά.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως η ψηφοφορία είναι ενδιαφέρουσα... εγώ πίστευα ότι θα ήταν υπέρ του κώλου κατά 70/30. Σύμφωνα μάλλον με τα δικά μου γούστα βέβαια!!! Ο καθένας έχει τα γούστα του, τι να κάνουμε! Προς το παρόν πάντως είναι κοντά τα ποσοστά.

Aπορώ με τα αποτελέσματα ....!
Δε λέω....καλό είναι και το βυζάκι.......αλλά συγκρίνεται με τιποτε η θέα μιας τουρλωμένης στημένης στα 4 κωλάρας ;;;
Είναι το θέαμα που μπορεί να σε.......τελειώσει !
 

Επισκέπτης
Aπορώ με τα αποτελέσματα ....!
Δε λέω....καλό είναι και το βυζάκι.......αλλά συγκρίνεται με τιποτε η θέα μιας τουρλωμένης στημένης στα 4 κωλάρας ;;;
Είναι το θέαμα που μπορεί να σε.......τελειώσει !

Συμφωνώ μαζί σου αλλά όπως βλέπεις εδώ πολλοί συνάδελφοι την βρίσκουν με την θέα δύο βυζάρων!!! Κι εγώ δεν πίστευα ότι θα είναι τόσοι πολλοί.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συμφωνώ μαζί σου αλλά όπως βλέπεις εδώ πολλοί συνάδελφοι την βρίσκουν με την θέα δύο βυζάρων!!! Κι εγώ δεν πίστευα ότι θα είναι τόσοι πολλοί.

Κι εγώ κώλο ψήφισα, αλλά όσο νά 'ναι αν δεις δύο ζουμερές ΒΥΖΑΡΕΣ στα μούτρα σου...παθαίνεις βυζόπλακα :rockon:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ρε παιδια δεν ειναι ευκολο να ψηφισεις εδω, :think: προβληματιστηκα...
και οι βυζοι αλλα και η κολαρα εχουν την γλυκα τους , τι να λεμε τωρα
μπορω να ψηφισω και τα 2???
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
ο λαιμος ειναι το παν στη γυναικα
 

Συνημμένα

  • eeewa.jpg
    eeewa.jpg
    17,4 KB · Εμφανίσεις: 39
  • ewae.jpg
    ewae.jpg
    71,6 KB · Εμφανίσεις: 41

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
Φυσικα και ψηφισα βυζια και απο D cup και πανω οσο μεγαλυτερα τοσο καλυτερα εγω μονο να τα βλεπω φτανει,παντως σε μια που τις τα ρουφαγα ερεθιζοτανε παρα πολυ λες και τα ειχε συνδεδεμενα με το μουνι της,Σε μια αλλη της ειχα πει θα στα ρουφαω μεχρι να βγαλουν γαλα τελικα δεν τα καταφερα αλλα μια παντρεμενη που θα εχει γεννησει προσφατα δεν θα βρω 1 λιτρο τη μερα θα πεινω ασε που θα γλυτωνω ενα σωρο λεφτα ειδατε που εχει παει το γαλα 1,5 ευρω το λιτρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom