Νέα

Η πρώτη φορά που πιάσατε βυζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 28K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.741
Κριτικές
3
Like
9.593
Πόντοι
1.336

logas

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2010
Μηνύματα
81
Like
75
Πόντοι
0
Τα βυζιά είναι το πρώτο που τραβάει την προσοχή στα αγοράκια. Μετά αρχίζουμε να κοιτάμε πιο χαμηλά και από την πίσω πλευρά.
 

Makis.pap

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Αξέχαστη εμπειρία στην εφηβεία
Έπιασα τα βυζιά της μεγαλύτερης ξαδέρφης μου κατά λάθος στη θάλασσα
Ακόμα το θυμάμαι ...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εσύ δεν απάντησες στο ερώτημα του νήματος...
Ούτε κ εσυ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί κλαψουρίζεις ναύτη; Σε πείραξε κανείς; Εγώ το καλό σου θέλω μόνο

Εννοεί «να σε στριμώξει» στο αμπάρι.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Αντε...να πω και εγω τα δικα μου......17 εγω...15-16 εκεινη....ραντεβου στο παγκακι.....γλωσσοφιλα και κανω ντου στις βυζαρες της....απο μεσα....πετρα το βυζι.....τετοιο βυζι δεν εχω ξαναπιασει στην ζωη μου...Καλη της ωρα....

2 φορές μου έχει τύχει πέτρα.

Η μια παίζει να ήταν και πλαστικό καθώς είχε πολλά λεφτά.

Ίσως ο γιατρός της έβαλε πέτρες αντί για σιλικόνες.


Ωραία αίσθηση.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Λες να βαραγαν παλαμακια και τα χειλάκια της?
Επίσης, 35+ χρόνια μετά, θυμάμαι (και δεν παπαρολογω) την αίσθηση να πιάνω κωλο πάνω από την βαμβακερή φόρμα γυμναστικής που φορούσε.
Μιλάμε ότι το κάθε μου χέρι βυθιζοταν στα κωλομερια της...

Πηδήξεις τη συμμαθήτρια σου βρε ανώμαλε;
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
784
Κριτικές
37
Like
8.343
Πόντοι
7.613
Πηδήξεις τη συμμαθήτρια σου βρε ανώμαλε;
Δυστυχώς όχι...
Έπρεπε Γαμωτο, έχασα εμπειρίες τότε...
Πάντως προσπάθησα και έκανα recovery μετά με άλλα μεγαλύτερα κοριτσάκια....
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.785
Πόντοι
201
Είχα μια συμμαθήτρια στη Β Λυκείου πολύ εναλλακτική, καρέ μαλλί, έκανε και στριφτά πίσω απ το σχολείο στα διαλείμματα. Στο χορό που είχαμε κάνει τα Χριστούγεννα για να μαζέψουμε χρήματα , πρέπει να ήταν 1:30 το πρωί και είχαμε πιει οι περισσότεροι, πάει αυτή η καριόλα δίπλα στην βυζαρου της τάξης μια γεματουλα κοπέλα αλλα πολύ ταπεινή και μαθήτρια του 18 παρακαλώ... Της λέει "μωρό μου τι βυζαρες έχεις" και της κατεβάζει με το χέρι το τοπακι που φορούσε και βγαίνει έξω το αριστερό βυζομπαλο, όλοι οι μαντραχαλοι που είδαμε την φαση φωνάξαμε "ΩΩΩΩ" και πήραμε δουλίτσα για το σπίτι :cum: αλλά πρέπει να αισθάνθηκε πολύ άσχημα η καημένη είχε κοκκινισει και μετά στο σχολείο δε μιλούσε σε κανέναν... Σήμερα είναι δικηγόρος
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Είχα μια συμμαθήτρια στη Β Λυκείου πολύ εναλλακτική, καρέ μαλλί, έκανε και στριφτά πίσω απ το σχολείο στα διαλείμματα. Στο χορό που είχαμε κάνει τα Χριστούγεννα για να μαζέψουμε χρήματα , πρέπει να ήταν 1:30 το πρωί και είχαμε πιει οι περισσότεροι, πάει αυτή η καριόλα δίπλα στην βυζαρου της τάξης μια γεματουλα κοπέλα αλλα πολύ ταπεινή και μαθήτρια του 18 παρακαλώ... Της λέει "μωρό μου τι βυζαρες έχεις" και της κατεβάζει με το χέρι το τοπακι που φορούσε και βγαίνει έξω το αριστερό βυζομπαλο, όλοι οι μαντραχαλοι που είδαμε την φαση φωνάξαμε "ΩΩΩΩ" και πήραμε δουλίτσα για το σπίτι :cum: αλλά πρέπει να αισθάνθηκε πολύ άσχημα η καημένη είχε κοκκινισει και μετά στο σχολείο δε μιλούσε σε κανέναν... Σήμερα είναι δικηγόρος

Η ενναλακτική τι έγινε;

Αυτή μας ενδιαφέρει τύπε.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Είχα μια συμμαθήτρια στη Β Λυκείου πολύ εναλλακτική, καρέ μαλλί, έκανε και στριφτά πίσω απ το σχολείο στα διαλείμματα. Στο χορό που είχαμε κάνει τα Χριστούγεννα για να μαζέψουμε χρήματα , πρέπει να ήταν 1:30 το πρωί και είχαμε πιει οι περισσότεροι, πάει αυτή η καριόλα δίπλα στην βυζαρου της τάξης μια γεματουλα κοπέλα αλλα πολύ ταπεινή και μαθήτρια του 18 παρακαλώ... Της λέει "μωρό μου τι βυζαρες έχεις" και της κατεβάζει με το χέρι το τοπακι που φορούσε και βγαίνει έξω το αριστερό βυζομπαλο, όλοι οι μαντραχαλοι που είδαμε την φαση φωνάξαμε "ΩΩΩΩ" και πήραμε δουλίτσα για το σπίτι :cum: αλλά πρέπει να αισθάνθηκε πολύ άσχημα η καημένη είχε κοκκινισει και μετά στο σχολείο δε μιλούσε σε κανέναν... Σήμερα είναι δικηγόρος
Και δεν άρχισε το μαδομουνι ?
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.785
Πόντοι
201

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.785
Πόντοι
201

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Είχα μια συμμαθήτρια στη Β Λυκείου πολύ εναλλακτική, καρέ μαλλί, έκανε και στριφτά πίσω απ το σχολείο στα διαλείμματα. Στο χορό που είχαμε κάνει τα Χριστούγεννα για να μαζέψουμε χρήματα , πρέπει να ήταν 1:30 το πρωί και είχαμε πιει οι περισσότεροι, πάει αυτή η καριόλα δίπλα στην βυζαρου της τάξης μια γεματουλα κοπέλα αλλα πολύ ταπεινή και μαθήτρια του 18 παρακαλώ... Της λέει "μωρό μου τι βυζαρες έχεις" και της κατεβάζει με το χέρι το τοπακι που φορούσε και βγαίνει έξω το αριστερό βυζομπαλο, όλοι οι μαντραχαλοι που είδαμε την φαση φωνάξαμε "ΩΩΩΩ" και πήραμε δουλίτσα για το σπίτι :cum: αλλά πρέπει να αισθάνθηκε πολύ άσχημα η καημένη είχε κοκκινισει και μετά στο σχολείο δε μιλούσε σε κανέναν... Σήμερα είναι δικηγόρος
Αφού δεν έστειλε τίποτα εξώδικα με τα me too πάλι καλά να λες....
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.766
Πόντοι
2.306
Καταθέτω και εγω την πρώτη βυζοεμπειρια μου... παίζει να ήμουν 14 το πολύ 15... σε φιλικό σπίτι με τους γονείς και την αδερφή μου, οι άλλοι είχαν 2 κόρες , η μια 1 χρόνο μεγαλύτερη μου αλλά ασχημούλα, με μια μυτογκα τεράστια, η δεύτερη 1 χρόνο μικρότερη εντελώς αδιάφορη.. .. ξεκινάμε και παίζουμε ένα παιχνίδι που και καλά σβήσανε τα φώτα και προσπαθούμε να καταλάβουμε ποιος μας πιάνει... Έ, της τα ειχα πιάσει όλα... τι βυζια τι κωλο τι μουνι... τα πάντα όλα... αυτα, καλά να περάσετε... χαχαχα
Άστα αυτά και η ασχημουλα κάτι έπιανε από εσένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom