Νέα

Η πρώτη φορά που πιάσατε βυζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 28K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Σκοτεινό δωμάτιο! Κλασική φάση για βυζοχουφτωμα! Κάπως έτσι πρέπει να ήταν και η πρώτη δίκη μου επαφή. Αλλιώς πρέπει να ήταν κάπου μεταξύ Α και Β γυμνασίου σε κάτι παιχνίδια τύπου 30 δευτερόλεπτα στον παράδεισο (κλεινομασταν σε εκδρομές σε μια τουαλέτα με μια κοπέλα και μέσα σε 30 δευτερόλεπτα κάναμε ό,τι θέλαμε), μπουκάλα κτλ. Αν και το πρώτο μέσα από σουτιέν ήταν με την Μαριλεια! Αχ τι μανάρι που ήταν (και είναι ακόμη)!
καμιά πίπα έπεφτε στα 30ευτερόλεπτα;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Αν και ντρέπομαι κάπως που θα το γράψω (το σκέφτηκα αρκετά) θα το μοιραστώ μαζί σας... η δική μου πρώτη φορά που είχα επαφή με αληθινά βυζιά, βυζάρες :tits: για την ακρίβεια ήταν κάπου στην 3η/4η δημοτικού με μια κοπελίτσα ΑΜΕΑ ονόματι Τόνια που μας την είχαν φέρει στο τμήμα εκείνη την εποχή ντεμεκ μπας και καταφέρει να ανταπεξέλθει (80% + θέμα η κακομοίρα :() σε κανονική τάξη κτλ.
Την πήγαμε με τον τότε κολλητό μου στο δασάκι με τα πεύκα που είχε το σχολείο σ'ένα διάλειμμα και της είπαμε οι μαλάκες να παίξουμε ένα παιχνίδι.. σήκωσε την μπλούζα σου κι αυτή η ψυχούλα όπως ήταν φυσικό το έπραξε... έχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμα θυμάμαι την αντίδραση/φάτσα του τότε κολλητού μου....
Καφρίλα το ξέρω....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Τέλειο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γυμνασμενη
Καλημερα φιλε Arist....οχι...φυσικο...κοντουλα . αδυνατουλα .με ριζες ελληνογερμανικες....εχω ακομα την φωτογραφια που μου ειχε χαρισει με αφιερωση αγαπης......καθεται σε ενα παγκακι και εξεχουν οι τορπιλες.....βεβαια προσπαθησα μπας και την πετυχω σε κανενα fb για να κλεισει ο κυκλος αλλα δεν......καλα να ειναι....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αν και ντρέπομαι κάπως που θα το γράψω (το σκέφτηκα αρκετά) θα το μοιραστώ μαζί σας... η δική μου πρώτη φορά που είχα επαφή με αληθινά βυζιά, βυζάρες :tits: για την ακρίβεια ήταν κάπου στην 3η/4η δημοτικού με μια κοπελίτσα ΑΜΕΑ ονόματι Τόνια που μας την είχαν φέρει στο τμήμα εκείνη την εποχή ντεμεκ μπας και καταφέρει να ανταπεξέλθει (80% + θέμα η κακομοίρα :() σε κανονική τάξη κτλ.
Την πήγαμε με τον τότε κολλητό μου στο δασάκι με τα πεύκα που είχε το σχολείο σ'ένα διάλειμμα και της είπαμε οι μαλάκες να παίξουμε ένα παιχνίδι.. σήκωσε την μπλούζα σου κι αυτή η ψυχούλα όπως ήταν φυσικό το έπραξε... έχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμα θυμάμαι την αντίδραση/φάτσα του τότε κολλητού μου....
Καφρίλα το ξέρω....
"Αμαρτια ομολογουμενη ελαττων γινεται,χειρων δε μη ομολογουμενη"
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    7,1 KB · Εμφανίσεις: 53

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301
Πιτσιρικας ειχα πιασει κατα λαθος της δασκαλας. Ηταν τυχαιο αλλα με σημαδεψε :2funny:
 

NT79

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
3η γυμνασίου !!! Ά ρε τι μου θυμίσατε, τη βυζαρού την Άρτεμη, τα βυζιά της τα είχα κάνει ζυμώσει αλλά δεν την πήδηξα ποτε...
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Θα είχε αρκετό ενδιαφέρον.

Το γράφω γλύψιμο και όχι γλείψιμο για να ικανοποιώ το φετίχ του αγαπητού @Michael Scott
Μη μασάς, κι εγώ δυσλεξικός είμαι!! Αρέσει στα γκομενάκια!!
Ειδικά όταν στέλνεις μήνυμα (not) χαχαχαχαχα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Μη μασάς, κι εγώ δυσλεξικός είμαι!! Αρέσει στα γκομενάκια!!
Ειδικά όταν στέλνεις μήνυμα (not) χαχαχαχαχα
Θα έχω επιτυχία λες ε; Κοίτα να δεις και εγώ το έκρυβα μέχρι τώρα...
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Στο γυμνάσιο όταν ήταν γινόταν μπουγιο, και όσες φορούσαν φόρμες, γινόταν χαμός, χούφτωμα, κόλλημα από πίσω
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.766
Πόντοι
2.306
Αν και ντρέπομαι κάπως που θα το γράψω (το σκέφτηκα αρκετά) θα το μοιραστώ μαζί σας... η δική μου πρώτη φορά που είχα επαφή με αληθινά βυζιά, βυζάρες :tits: για την ακρίβεια ήταν κάπου στην 3η/4η δημοτικού με μια κοπελίτσα ΑΜΕΑ ονόματι Τόνια που μας την είχαν φέρει στο τμήμα εκείνη την εποχή ντεμεκ μπας και καταφέρει να ανταπεξέλθει (80% + θέμα η κακομοίρα :() σε κανονική τάξη κτλ.
Την πήγαμε με τον τότε κολλητό μου στο δασάκι με τα πεύκα που είχε το σχολείο σ'ένα διάλειμμα και της είπαμε οι μαλάκες να παίξουμε ένα παιχνίδι.. σήκωσε την μπλούζα σου κι αυτή η ψυχούλα όπως ήταν φυσικό το έπραξε... έχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμα θυμάμαι την αντίδραση/φάτσα του τότε κολλητού μου....
Καφρίλα το ξέρω....
Σήκωσε την μπλούζα Παρθενοπιπιτσα. Βγάλε την φούστα Παρθενοπιπιτσα..... Ντύσου Πιπίτσα να φύγουμε.....
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Ααααχ Ελίνααααα
:wanker::wanker::wanker:
Βυζάκι Πετροκέρασο !!
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Αν και ντρέπομαι κάπως που θα το γράψω (το σκέφτηκα αρκετά) θα το μοιραστώ μαζί σας... η δική μου πρώτη φορά που είχα επαφή με αληθινά βυζιά, βυζάρες :tits: για την ακρίβεια ήταν κάπου στην 3η/4η δημοτικού με μια κοπελίτσα ΑΜΕΑ ονόματι Τόνια που μας την είχαν φέρει στο τμήμα εκείνη την εποχή ντεμεκ μπας και καταφέρει να ανταπεξέλθει (80% + θέμα η κακομοίρα :() σε κανονική τάξη κτλ.
Την πήγαμε με τον τότε κολλητό μου στο δασάκι με τα πεύκα που είχε το σχολείο σ'ένα διάλειμμα και της είπαμε οι μαλάκες να παίξουμε ένα παιχνίδι.. σήκωσε την μπλούζα σου κι αυτή η ψυχούλα όπως ήταν φυσικό το έπραξε... έχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμα θυμάμαι την αντίδραση/φάτσα του τότε κολλητού μου....
Καφρί
Και δεν σας κατάλαβε κάποιος;
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Επίσης από τις καλές εμπειρίες, όταν έπαιζαν μαζί μας συμμαθήτριες ποδόσφαιρο, όταν τις μαρκαραμε όλο και κάτι πιάναμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom