Νέα

Η πρώτη φορά που πιάσατε βυζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolofatseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Εγώ όταν ήμουν 15 χρονών δούλευα σε ένα συνεργείο αυτοκινήτων στην γειτονιά μου και απέναντι ακριβώς ήταν ένα κομμωτήριο και ερχόταν και καθόταν μαζί μας καμιά φορά όταν δεν είχε δουλειά η Κατερίνα που το δούλευε. 26 χρονών τότε ήταν με κάτι τορπίλες 3αρες σαν αυτές που περιγράφει ο manalakis για την γυναίκα του.
Ο κυρ Γιάννης το αφεντικό μου είχε καταλάβει πως τα λυγουρευόμουν και μια μέρα αρχές καλοκαιριού εκεί που καθόμασταν μου άρπαξε το χέρι και το έβαλε πάνω στα βυζιά της Κατερίνας λεγοντάς μου "Πιάσε ρε μαλάκα μην ντρέπεσαι".
Φοβερη αίσθηση. Μετά στο σπίτι όλη μέρα άδειασα ένα κολόχαρτο.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.422
Κριτικές
2
Like
18.473
Πόντοι
3.836
Εγώ όταν ήμουν 15 χρονών δούλευα σε ένα συνεργείο αυτοκινήτων στην γειτονιά μου και απέναντι ακριβώς ήταν ένα κομμωτήριο και ερχόταν και καθόταν μαζί μας καμιά φορά όταν δεν είχε δουλειά η Κατερίνα που το δούλευε. 26 χρονών τότε ήταν με κάτι τορπίλες 3αρες σαν αυτές που περιγράφει ο manalakis για την γυναίκα του.
Ο κυρ Γιάννης το αφεντικό μου είχε καταλάβει πως τα λυγουρευόμουν και μια μέρα αρχές καλοκαιριού εκεί που καθόμασταν μου άρπαξε το χέρι και το έβαλε πάνω στα βυζιά της Κατερίνας λεγοντάς μου "Πιάσε ρε μαλάκα μην ντρέπεσαι".
Φοβερη αίσθηση. Μετά στο σπίτι όλη μέρα άδειασα ένα κολόχαρτο.
Ο κυρ Γιάννης το "δούλευε" το Κατερινάκι....:fuck1:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.115
Πόντοι
17.885
Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά σένα πάρτυ της κακιάς ώρας κάπου β γυμνασίου είμασταν 4 άτομα όλα όλα! Μια συμμαθήτρια ονόματι Μαρία και ΜΕΓΑΣ στόκος είχε κορμί ΓΥΝΑΙΚΑΣ! Υψος 1,80 πήγαινε μπαλέτο, κορμί λαμπάδα, βυζί ΤΕΝΤΑ ΜΕΓΑΛΟ και ποδάρες/κωλάρα! Αυτή τη μέρα τα πιασα όλα! Μα όλα! Οταν γύρισα σπίτι κύριοι σας κέρδια όλους μα όλους μα ΟΛΟΥΣ! Δεν πα να σαι ο Τζόρνταν, ο Αντετοκούμπο, ο Σούπεμαν, ο Μπάτμαν, ο Χαλκ, ο Θεός ο ίδιος! Ε ποτέ μα ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν τον έχει παίξει άνθρωπος ή ον παραπάνω από μένα το βράδυ αυτό! Πάρτε το χαμπάρι, είμαι ο πρωταθλητής
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.422
Κριτικές
2
Like
18.473
Πόντοι
3.836

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Οταν θηλασαμε τυπε!
Εσύ πες μας για την δεύτερη.

Εγώ θυμάμαι ότι αν και θεωρητικά ήξερα, ωστόσο εξεπλάγην που έμοιαζε περισσότερο με ζυμάρι ή με πλαστελίνη από ότι με πορτοκάλι. Εκείνη η μέρα με σημάδεψε τόσο που για καιρό προσπαθούσα να γυροφέρνω στον αέρα 3 ζουληγμένα στρογγυλά ζυμαράκια. Τελικώς με κέρδισε το εμπορικό ναυτικό.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.422
Κριτικές
2
Like
18.473
Πόντοι
3.836
για καιρό προσπαθούσα να γυροφέρνω στον αέρα 3 ζουληγμένα στρογγυλά ζυμαράκια. Τελικώς με κέρδισε το εμπορικό ναυτικό.
Τα Ζογκλερικά κλαίνε. Το εμπορικό ναυτικό χαίρεται.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
Εγώ όταν ήμουν 15 χρονών δούλευα σε ένα συνεργείο αυτοκινήτων στην γειτονιά μου και απέναντι ακριβώς ήταν ένα κομμωτήριο και ερχόταν και καθόταν μαζί μας καμιά φορά όταν δεν είχε δουλειά η Κατερίνα που το δούλευε. 26 χρονών τότε ήταν με κάτι τορπίλες 3αρες σαν αυτές που περιγράφει ο manalakis για την γυναίκα του.
Ο κυρ Γιάννης το αφεντικό μου είχε καταλάβει πως τα λυγουρευόμουν και μια μέρα αρχές καλοκαιριού εκεί που καθόμασταν μου άρπαξε το χέρι και το έβαλε πάνω στα βυζιά της Κατερίνας λεγοντάς μου "Πιάσε ρε μαλάκα μην ντρέπεσαι".
Φοβερη αίσθηση. Μετά στο σπίτι όλη μέρα άδειασα ένα κολόχαρτο.

τυπε εγω πρωτη φορα επιασα τα βυζια κατα λαθος μια θειτσας στο κτελ οταν ημουν 5 χρονω :confused::confused::confused:
καθομουνα 7 καθισματα πιο μπροστα :confused::confused::confused:
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
375
Like
939
Πόντοι
81
Εγώ στο δημοτικό. Είχαμε μια κοπελίτσα που την είχαμε ταράξει στο χούφτωμα και μετά μας κυνηγούσε τάχα μου ενοχλημένη! Σήμερα είναι γιατρός.

Αλλά μια καλύτερη ερώτηση είναι το πότε είδα για πρώτη φορά στρινγκ. Αυτό έγινε στην πρώτη γυμνασίου. Αν και γενικά είχα ανέκαθεν μια άνεση με τα κορίτσια (ήδη από το νηπιαγωγείο είχα "παντρολογηθεί" με τη Δημητρούλα για να σας δώσω να καταλάβετε), ακόμα δεν είχα κάνει το παραμικρό με καμία κοπέλα. Ούτε φιλί, ούτε σχέση, ούτε χάδι καν -τίποτα πέραν από εκείνα τα χουφτώματα στο Δημοτικό.

Που λέτε λοιπόν, ήταν διάλειμμα τελευταίας ώρας, εγώ καθόμουν σα μαγκάκος στην καρέκλα του καθηγητή, και έρχεται ένα τσουλάκι φίλη μου, Δήμητρα τη λέγανε κι αυτή, και κάθεται στην έδρα για να αράξουμε μαζί. Αυτή τα είχε με έναν τύπο 2 χρόνια μεγαλύτερο και οι φήμες έλεγαν ότι ήδη πηδιόσαντο. Κι αρχίζει εκεί να μου λέει για κάτι ψώνια που έκανε τις προάλλες, κάτι τζην που αγόρασε μαζί με κάτι φόρμες και κάτι στρινγκάκια, λέει. Τα τζην και οι φόρμες υπήρχαν ήδη από καιρό στο λεξιλόγιο μου. Για τα στρινγκάκια όμως δεν είχα ξανακούσει ποτέ. "Τι να είναι άραγε τα στρινγκάκια; Κάποια νέα τάση στις γυναικείες τσάντες; Κοκαλάκια για τα μαλλιά ίσως;". Οπότε κι εγώ τη ρωτάω με αληθινό ενδιαφέρον περί τίνος πρόκειται -γιατί καλύτερα να κάνεις μια χαζή ερώτηση, παρά να μείνεις χαζός για πάντα, right? Και λοιπόν, το τσουλάκι, το βρωμοπούτανο, η σκύλα της λύσσας (!) γυρνάει μέσα σε μια μισογεμάτη από κόσμο τάξη, και αφού κάνει ένα γρήγορο έλεγχο, μου χαμηλώνει λίγο τη φόρμα της από πίσω για να δω...! Με το που αντικρίζω το θέαμα, ρουφάω την ανάσα μου και μπουκώνω τον αέρα στα πλεμόνια μου. Καυλώνω αυτόματα, με πιάνει ταχυπαλμία και θολώνω. Δε θυμάμαι τίποτα από όσα είπαμε μετά.
Ήμουν και είμαι από τους ανθρώπους που άμα δε ξεκαυλώσουν μετά από μια σηκωμάρα, δε μπορούν να λειτουργήσουν. Ακόμα και ώρες να περάσουν.
Ολοκληρώνεται λοιπόν η τελευταία σχολική ώρα και ξέρω ότι καπάκι μετά έχω φροντιστήριο αγγλικών. Αποχωρώ με ταχύ βήμα, που γρήγορα μετατρέπεται σε ελαφράς έντασης τρέξιμο καθώς απομακρύνομαι από το λεφούσι των μαθητών, φτάνω σπίτι, "γεια-γεια" στους γονείς και βουρ για το δωμάτιο, όπου ορμάω ντυμένος με την τσάντα πάνω στο κρεβάτι. Αρχίζω με μανία να τρίβομαι πάνω κάτω στο στρώμα, και μέσα σε λιγότερο από ένα λεπτό τα έχω αδειάσει όλα μέσα στο βρακί μου. Όλα. Μπορώ πλέον να ανασάνω. Ουφ. Ξεντύνομαι, πετάω το χυσμένο σώβρακο πίσω από το κρεβάτι, αλλάζω ρούχα και τσάντα, και ξεκινάω για πάντα αλλαγμένος προς το φροντιστήριο μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
10
Like
5.376
Πόντοι
2.816
Δεν μπορώ να θυμηθώ αν είχα πάει σε κωλομπαρο πριν πάω σε μπουρδέλο.. οπότε κάπου εκεί ήταν η πρώτη επαφή...

Και κάθομαι και σκέφτομαι ότι έπιασα κωλαρακι στην πέμπτη δημοτικού.. είχα εξαιρετικές προοπτικές.. που το έχασα έτσι στη διαδρομή.....
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
298
Κριτικές
39
Like
2.391
Πόντοι
2.471
Σε στριπτίζαδικο
Φοβερή εμπειρία
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.422
Κριτικές
2
Like
18.473
Πόντοι
3.836
το γλειφοκωλι και επίσης να διορθωνω όσους το λενε γλυφοκωλι

Γλείψιμο Ωρίωνα. Γλείψιμο. Εκτός αν θες να αναπαραστήσεις το γεροδεμένο μου κορμί σε μάρμαρο
Θα είχε αρκετό ενδιαφέρον.

Το γράφω γλύψιμο και όχι γλείψιμο για να ικανοποιώ το φετίχ του αγαπητού @Michael Scott
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom