Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26

kalhspera 8a h8ela na rwthsw pws mporoun kai antexoun oi kopeles toses wres synexeia (dyo bradies kolhtes !!!!!!!!!!!) ayto einai toulaxiston 14 wres !!!!!!!!!!!!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες .Μαγκες πηρα την γεναια αποφαση να σας ρωτησω ολους σχετικα με την φιλη μας την Μαντονα. Ειχα περασει μια βολτα απο το studio και ειδα την Μαντονα απο κοντα. Δυστηχως για μια στιγμη παγωσα ( κολησα ) δεν μου φανηκε και 100% για γυναικα και εκανα μεταβολη προς την εξοδο τρεχοντας. Μπορει εκεινη την στιγμη να εκανα λαθος η κακια ωρα που λεμε. Εσεις που εχετε βγει μαζι της βεβαιοθηκατε οτι ειναι 100% γυναικα . Να μην ειναι απο αλλαγη φυλου τραβεστι τρανσεξουαλ. Γιατι τις συχαινομε τις αδελφαρες?

Επισης θα ηθελα να ρωτησω αν η Μαντονα Ειναι γλυκια στο κρεββατι τα κανει ολα και δεχεται ναι σε ολα. Ειναι κοριτσι των ονειρων
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Καλημερα μαγκες .Μαγκες πηρα την γεναια αποφαση να σας ρωτησω ολους σχετικα με την φιλη μας την Μαντονα. Ειχα περασει μια βολτα απο το studio και ειδα την Μαντονα απο κοντα. Δυστηχως για μια στιγμη παγωσα ( κολησα ) δεν μου φανηκε και 100% για γυναικα και εκανα μεταβολη προς την εξοδο τρεχοντας. Μπορει εκεινη την στιγμη να εκανα λαθος η κακια ωρα που λεμε. Εσεις που εχετε βγει μαζι της βεβαιοθηκατε οτι ειναι 100% γυναικα . Να μην ειναι απο αλλαγη φυλου τραβεστι τρανσεξουαλ. Γιατι τις συχαινομε τις αδελφαρες?

Επισης θα ηθελα να ρωτησω αν η Μαντονα Ειναι γλυκια στο κρεββατι τα κανει ολα και δεχεται ναι σε ολα. Ειναι κοριτσι των ονειρων

Αν για εσένα είναι το κορίτσι των ονείρων σου ΤΩΡΑ, τι σε νοιάζει τι ήταν ΠΡΙΝ?
 

Επισκέπτης
Αν ειναι 100% γυναικα και εκανα λαθος απο την πρωτη συναντηση ηθελα να μαθω σχετικα με τις υπηρεσιες τις αν τα δινει ολα το κοριτσι. Αυτο ηθελα  να ρωτησω στην δευτερη ερωτηση φιλαρακι?
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Αν ειναι 100% γυναικα και εκανα λαθος απο την πρωτη συναντηση ηθελα να μαθω σχετικα με τις υπηρεσιες τις αν τα δινει ολα το κοριτσι. Αυτο ηθελα  να ρωτησω στην δευτερη ερωτηση φιλαρακι?

καλησπέρα..

διάβασε λίγο....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
yπάρχει κάποιο τηλ απο το Βριλησσου 60 για να κλεισουμε ραντεβού με τη Μαντόνα; γιατι εγώ πήγα έτσι χωρις ραντεβου και έφαγα πορτα...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
yπάρχει κάποιο τηλ απο το Βριλησσου 60 για να κλεισουμε ραντεβού με τη Μαντόνα; γιατι εγώ πήγα έτσι χωρις ραντεβου και έφαγα πορτα...

εντάξη,είμαστε γενηκά για γέλια με αυτά και μ αυτά... κατι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα,πολλά παληκάρια περημένουν πολλές ώρες,και έξω !!!! δέν φταίει κανένας για αυτό,εκτός απ το σύστημα του μαγαζιού,ας την κλείνει με τις ώρες στην τεληκή κάποιες μέρες και άλλες μέρες για το πενηντάρικο...
'''πρίν απο κάτι βδομάδες ήμουν βούνο,περήμενα να μπώ,έξω,έκανα τσιγάρο έξω(την είχε ο άλλος 1 ώρα μέσα-το ήξερα.)και μπαινο-βγαίνουν 2 παιδιά,και έρχοντε αγανακτησμένοι και μου λένε ''κοίτα,που θα περημενουμε σα μαλάκες και ο άλλος την έχει μιά ωρα μέσα'' και τους λέω πέρημένω και εγώ τόση ώρα,τώρα μου είπε η υπηρεσία θα με βάλει και μένα,αλλά και εγώ μιά ώρα θα την έχω !!!!!- ποιός φταίει ??? κανένας, ένοιωσα και άσχημα έτσι όπως με κοίταξαν όταν τους το είπα.. απ την άλλη...τα λεφτά μας δίνουμε όλοι...
(ούτε και ξέρω τι έγραψα τώρα..και άν βγάζετε άκρη !!! :) )
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
εντάξη,είμαστε γενηκά για γέλια με αυτά και μ αυτά... κατι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα

Επειδή είμαστε μαλάκες και κορόιδα! Λες και βλέπουν πρώτη φορά γυναίκα!
Εχει και αλλού πορτοκαλιές!
Το παίρνουν πρέφα και οι ιδιοκτησίες και μας γαμάνε! (χωρίς ουτε καν διαφήμιση!)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
έχει σπάσει όλα τα ταμεία η μαντόνα!!! μέχρι και αυτοκολλητάκι στην πόρτα βάζουν "ελάτε μετά τις 5"!!!
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
εντάξη,είμαστε γενηκά για γέλια με αυτά και μ αυτά... κατι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα,πολλά παληκάρια περημένουν πολλές ώρες,και έξω !!!! δέν φταίει κανένας για αυτό,εκτός απ το σύστημα του μαγαζιού,ας την κλείνει με τις ώρες στην τεληκή κάποιες μέρες και άλλες μέρες για το πενηντάρικο...
'''πρίν απο κάτι βδομάδες ήμουν βούνο,περήμενα να μπώ,έξω,έκανα τσιγάρο έξω(την είχε ο άλλος 1 ώρα μέσα-το ήξερα.)και μπαινο-βγαίνουν 2 παιδιά,και έρχοντε αγανακτησμένοι και μου λένε ''κοίτα,που θα περημενουμε σα μαλάκες και ο άλλος την έχει μιά ωρα μέσα'' και τους λέω πέρημένω και εγώ τόση ώρα,τώρα μου είπε η υπηρεσία θα με βάλει και μένα,αλλά και εγώ μιά ώρα θα την έχω !!!!!- ποιός φταίει ??? κανένας, ένοιωσα και άσχημα έτσι όπως με κοίταξαν όταν τους το είπα.. απ την άλλη...τα λεφτά μας δίνουμε όλοι...
(ούτε και ξέρω τι έγραψα τώρα..και άν βγάζετε άκρη !!! :) )
φιλε μηπως ησουνα to the bone οταν τα εγραφες?????
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τελικά τζίφος..! Βγήκε το αυριανό πρόγραμμα κι η Μαντόνα δεν είναι..! Να δούμε από Δευτέρα αν θα είναι πάλι..!
Το μόνο καλό είναι οτι βγήκε νωρίς το πρόγραμμα.. Μακάρι να βγαίνει πάντα έτσι, απ' το προηγούμενο βράδι..!
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Το μόνο καλό είναι οτι βγήκε νωρίς το πρόγραμμα.. Μακάρι να βγαίνει πάντα έτσι, απ' το προηγούμενο βράδι..!

και την ιδια μερα να το βγαλουν (για ολη την αλυσιδα μιλάω) παίζει να γινουν αλλαγες ή και να ξαναλλαξουν και η κα, Λίτσα πχ να μη μπορει να ενημερωσει, και αυτο γιατι όπως ειχε πει κιαυτη αν θυμαμαι καλα και δικιο ειχε η γυναικα γιατι ειχε παίσει κραξιμο ''συγγνωμη αλλα δεν ειμαι καλωδιομενη''

οπότε μη στηριζεσαι στο προγραμμα, κανε ενα τηλ πριν πας απλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom