Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Επισκέπτης
Την Τεταρτη 13 Οκτωβριου εργαζεται καθολου η Μαντονα. Αν ναι ποιες ωρες εργαζεται. Η Μαντονα ειναι μικρη η  μηπως ειναι πανων απο 38 ετων.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Την Τεταρτη 13 Οκτωβριου εργαζεται καθολου η Μαντονα. Αν ναι ποιες ωρες εργαζεται. Η Μαντονα ειναι μικρη η  μηπως ειναι πανων απο 38 ετων.
Γιατι 38?
Αν ειναι δλδ 37 την παιρνεις αλλα αν ειναι 39 δεν την παιρνεις? :think:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ελπίζω κι εγώ να δουλεύει αύριο κ μάλιστα απογευματινη βάρδια, γιατί με βολεύει να κατέβω να τη δω..!
Εμένα μου 'πε ότι είναι 30, κι εγώ δεν την κάνω για παραπάνω..!
Άλλωστε σημασία έχει πόσο φαίνεσαι κι όχι πόσο είσαι..!
Επειδή είχαμε μια διαφωνία με κάποιους εδώ μέσα..
Το στήθος της είναι 5αρι ή 4αρι..; Εμένα μου φαίνεται για 5αρι πάντως..!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ελπίζω κι εγώ να δουλεύει αύριο κ μάλιστα απογευματινη βάρδια, γιατί με βολεύει να κατέβω να τη δω..!
Εμένα μου 'πε ότι είναι 30, κι εγώ δεν την κάνω για παραπάνω..!
Άλλωστε σημασία έχει πόσο φαίνεσαι κι όχι πόσο είσαι..!
Επειδή είχαμε μια διαφωνία με κάποιους εδώ μέσα..
Το στήθος της είναι 5αρι ή 4αρι..; Εμένα μου φαίνεται για 5αρι πάντως..!
Eγω για 4αρι το κανω αλλα ποτε δεν τα πηγαινα καλα με τα βυζια!!! :2funny:
Εστιαζω την προσοχη μου αλλου συνηθως!!! :kissass:


Κοιτα να δεις τωρα που μας βγηκε και μικροτερη απο μας η Μαντονα!!! :2funny:
Υ.Γ. Οχι οτι εχει και πολυ σημασια οπως εγραψες....σημασια εχει ποσο φαινεται, αλλα οχι και 30 ρε συ!!!
 

Επισκέπτης
Και εγω λεω να επισκεφτω την Μαντονα αυριο . Εκει θελω να καταθεσω τα 100 ευρωπουλια μου. Θελω να παω σε μια γκομενα που να τα κανει ολα τα παιχνιδια στο κρεββατι. Δεν θελω να επισκεφτω τα αλλα κοριτσια στα αλλα studio. Δεν λενε και πολλα και δεν κανουν καλη εξυπηρετηση και καλο service στο κρεββατι. Ειναι πεταμενα λεφτα. Αλλα η Μαντονα ειναι το κατι αλλο πραγμα απο τη διαβασα σε πολλες κρητικες. Τα δινει ολα στο κρεββατι και με το παραπανω και με τα ρεστα.  Δεν θα μπορεσει να σηκωθεις απο το κρεββατι. Θα κανεις ωρες να συνελθεις, θα χασεις την μπαλα .Εκει Θελω να επενδυσω εκει τα χρηματα μου και να το ευχαριστηθω και να το απολαυσω.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ρε παιδιά μια λιγάκι άσχετη ερώτηση...
Πως πάνε Βριλησσού από το κέντρο? Εγώ μένω Μεταμόρφωση ας πούμε... Βλέπω στο χάρτη ούτε στάση μετρό δεν έχει κοντά. Η Πανόρμου πέφτει μακριά.
Να πάμε στη Μαντόνα.. αλλά μη κάνουμε 2ώρες να πάμε... ούτε να δώσουμε και 20ευρώ στο ταξι...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μια λιγάκι άσχετη ερώτηση...
Πως πάνε Βριλησσού από το κέντρο? Εγώ μένω Μεταμόρφωση ας πούμε... Βλέπω στο χάρτη ούτε στάση μετρό δεν έχει κοντά. Η Πανόρμου πέφτει μακριά.
Να πάμε στη Μαντόνα.. αλλά μη κάνουμε 2ώρες να πάμε... ούτε να δώσουμε και 20ευρώ στο ταξι...

Εξαρτάται από πού έρχεσαι. Μπορείς να βγεις και από πίσω, από Γαλατσίου, μπορείς να βγεις πολύ εύκολα από Ευελπίδων.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ρε παιδιά μια λιγάκι άσχετη ερώτηση...
Πως πάνε Βριλησσού από το κέντρο? Εγώ μένω Μεταμόρφωση ας πούμε... Βλέπω στο χάρτη ούτε στάση μετρό δεν έχει κοντά. Η Πανόρμου πέφτει μακριά.
Να πάμε στη Μαντόνα.. αλλά μη κάνουμε 2ώρες να πάμε... ούτε να δώσουμε και 20ευρώ στο ταξι...

Φίλε κι εγώ που κατέβηκα από Θεσ/νικη πριν από δέκα μέρες κ δεν είχα αυτοκίνητο, δυσκολεύτηκα πολύ να πάω..! Απ' ότι κατάλαβα, δεν υπάρχει ούτε στάση μετρό κοντά, ούτε υπάρχει συγκοινωνία απ' το κέντρο.. Κ δυσκολευόμουν να εξηγήσω σε ποιά περιοχή είναι.. Τελικά έμαθα ότι η περιοχή λέγεται περιφερειακή Πολυγώνου, αν δεν κάνω λάθος..
Εγώ πήγα μέχρι Γκύζη με συγκοινωνία, κι από κει πήρα ταξί, που μου πήρε 3,5 ευρώ..!
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια άλλη συγκοινωνία που σε πηγαίνει κοντύτερα..
Είδα ότι στη Βριλήσσου έχει στάσεις λεωφορείου, αλλά αν θυμάμαι καλά δεν πάνε από κέντρο, αλλά κάνουν περιφερειακά δρομολόγια, πάνε κάπου Γλυφάδα αν θυμάμαι καλά..
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
Την Τεταρτη 13 Οκτωβριου εργαζεται καθολου η Μαντονα. Αν ναι ποιες ωρες εργαζεται. Η Μαντονα ειναι μικρη η  μηπως ειναι πανων απο 38 ετων.
συνηθως δουλευει απο δευτερα μεχρι παρασκευη απογευματινες ωρες
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Ρε βαλτε το Κατερινακι να δουλεψει και καμμια απογευματινη να την πετυχουμε
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.050
Πόντοι
5.845
Απορω γιατι τα αλλα στουντιο της περιοχης μενουν ανοιχτα οταν εχει βαρδια η Μαντονα. Τριτη φορα σημερα που προσπαθω αλλα μιλαμε για 5 ατομα στο σαλονι και τα δωματια γεματα. Δηλαδη ενα 2ωρο αναμονη. Την εκανα, δεν αντεχω. Ελπιζω να δουλεψει καμμια πρωινη βαρδια να πιασουμε στασιδι το πρωι που οι περισσοτεροι δουλευουν(λεμε τωρα...)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τελικά βρήκα τη λεοφωρειακή γραμμή που πάει Βριλήσσου, είναι η 224 κ περνάει από Πεδίο Άρεως..! Η στάση για το Βριλήσσου 60 είναι η 3η ή η 4η Ελ.Βενιζέλου..:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αυριο Τετάρτη δουλεύει πρωί η Μαντόνα? Κάθε Τετάρτη και Παρασκευή δουλεύει πρωινά?
ΑΠΟΡΩ πως είναι δυνατόν να γίνεται τόσος ντόρος γιαυτήν, να μην προλαβαίνει να κλείνει τα πόδια της στις βάρδιες της και να μην υπάρχει 1 φωτογραφία της στο site, ή ένα banner αποκλειστικά αφιερωμένο σε αυτή.
Επίσης απορώ γιατί δε βάζουν μηχάνημα με νουμεράκι ή να κλείνονται τηλεφωνικά ραντεβού με ανοιχτό λογαριασμό στην τράπεζα ώστε να καταθέτουμε και να πηγαίνουμε με την απόδειξη και να χάνουμε τόσο χρόνο στις αναμονές.
Αύριο πρωί θα τη δοκιμάσω πρώτη φορά, αν κατορθώσω και φτάσω στου διαόλου το κεράτο που χτίσανε τα στουντιο αυτά.. Τωρα απορώ που κολλάνε εκεί πάνω ...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Αυτό το λινκ είναι καλύτερο.. Έχει κ τα δρομολόγια:

Σε παρακαλώ φίλε, ας δουλεύει απόγευμα αύριο, γιατί πρωί δεν προλαβαίνω με τίποτα..!
Όντως καλά θα ήταν να κλείναμε τηλεφωνικά ραντεβού, ειδικά εμείς που μαστε μακριά να μην κατεβαίνουμε τζάμπα..!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Σε παρακαλώ φίλε, ας δουλεύει απόγευμα αύριο, γιατί πρωί δεν προλαβαίνω με τίποτα..!

Μωρέ αν ήταν στο χέρι μου θα της έβαζα φλεβοκαθετήρα ορό με supercaotonic καιθα την έχωνα τριπλοβάρδια... αλλά μάλλον πρωί είναι αύριο.
Και γιατί βγαίνουν τελευταία στιγμή τα ωράρια? Τα θέματα των Πανελλαδικών είναι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom