Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ πάντως επισπεύτηκα το μαγαζί χθες κατα τις 19:00  , και βλέπω 4 άτομα στο σαλόνι :headbang: :headbang:
, 2 δωμάτια άδεια ( ήταν ανοιχτή η πόρτα )  :think: και την κυρία να πηγαίνει εκείνη την στιγμή στο 3ο δωμάτιο . :fuck2:

Κυρία Λίτσα , μήπως δεν εξυπηρετούμε τα πελατακια ? έτσι όπως πρέπει ??
και δεν την ιδρώνουμε την φανέλα ??  :s&m_3:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Εγώ πάντως επισπεύτηκα το μαγαζί χθες κατα τις 19:00  , και βλέπω 4 άτομα στο σαλόνι :headbang: :headbang:
, 2 δωμάτια άδεια ( ήταν ανοιχτή η πόρτα )  :think: και την κυρία να πηγαίνει εκείνη την στιγμή στο 3ο δωμάτιο . :fuck2:

Κυρία Λίτσα , μήπως δεν εξυπηρετούμε τα πελατακια ? έτσι όπως πρέπει ??
και δεν την ιδρώνουμε την φανέλα ??  :s&m_3:

Και εγώ εκείνη την ώρα ήμουν στο studio και δεν ήταν κανενάς. Μπήκα στο δωμάτιο αμέσως. Απλός ο φίλος μου που περίμενε στο σαλόνι μου είπε οτι πέρασαν άλλα δύο άτομα και φύγανε. Για το πάνω μιλάω εγώ. Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι για το κάτω.
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Οχι φιλε μου , συνπερευτη, συνμπουρδελιαρη , για το κατω αναφερομαι .
το μαγαζι με την DIVA  :tickedoff:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Οχι φιλε μου , συνπερευτη, συνμπουρδελιαρη , για το κατω αναφερομαι .
το μαγαζι με την DIVA  :tickedoff:

Για την Μαντόνα θα αναφέρεσαι. Το είχα υποψιαστεί ότι θα γίνεται της πουτάνας, γι'αυτο το λόγο πήγα πάνω στην Ιρένα...
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
H Σιμόνα είναι η γνωστή μας Simone? Η βραζιλιάνα ή απλή συνωνυμία?
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Γνωρίζει κανείς τι έγινε η Μόνικα απο Βριλησσού 60 και Κασσάνδρας ? ΟΚ είχε πάρει την άδεια της και έλειπε απο τα τέλη αυγούστου αλλα ακόμα δεν έχει γυρίσει ? Πάντως στα site την έχουν ακόμα κανονικά μέσα.  :think:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γνωρίζει κανείς τι έγινε η Μόνικα απο Βριλησσού 60 και Κασσάνδρας ? ΟΚ είχε πάρει την άδεια της και έλειπε απο τα τέλη αυγούστου αλλα ακόμα δεν έχει γυρίσει ? Πάντως στα site την έχουν ακόμα κανονικά μέσα.  :think:
Αυτό που ξέρω είναι ότι έχει σταματήσει πλέον... το είχε ξανακάνει αν θυμάμαι πέρσι... είχε σταματήσει για μεγάλο χρονικό διάστημα και επανεμφανίστηκε για κανά μήνα... μπορεί να πρόκειται πάλι για παρόμοια περίπτωση... ίσως κάποια στιγμή να επιστρέψει!
1217.gif
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αυτό που ξέρω είναι ότι έχει σταματήσει πλέον... το είχε ξανακάνει αν θυμάμαι πέρσι... είχε σταματήσει για μεγάλο χρονικό διάστημα και επανεμφανίστηκε για κανά μήνα... μπορεί να πρόκειται πάλι για παρόμοια περίπτωση... ίσως κάποια στιγμή να επιστρέψει!
1217.gif

Μου είχε πει οτι θα πήγαινε στην πατρίδα της, θα πήγαινε και διακοπές αλλα πήγε νοέμβριος οπότε κάτι τέτοιο παίζει εφόσον το έχει ξανακάνει... με τρέλανε το μινιόν κορμάκι της, με το υπέροχο κωλαράκι και το τούμπανόβυζο, έχεις να προτείνεις κάποια με αντίστοιχο σωματότυπο ? αδύνατο πιπινοτυπο μικροκαμωμένη αλλα τούμπανο ?  :kissass:
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Την Δευτέρα προορισμός μου ήταν η Βαλεντίνα,μια κοπέλα που από τις κριτικές φαίνεται να τιμάει τα χρήματα!

Αλλά  >:( να πείτε σε κάποιους που έχουν συνεργεία ότι ο δρόμος δεν τους ανήκει!

Έκανα άθλο να βρω μια θέση για να παρκάρω και όταν την βρήκα,ακριβώς απέναντι από το στούντιο,και είχα παρκάρει το αυτοκίνητο έρχεται ένας τύπος και μου λέει ότι άσχημα έκανα που το άφησα και να το πάρω γιατί θα έρθει άλλο αμάξι από το συνεργείο.Καλά αφού δεν είχε τίποτα που να δηλώνει ότι η θέση ήταν κρατημένη.

Όπως πάντα κυριάρχησε η λογική και τα βρισίδια και οι απρεπής εκφράσεις είχαν την τιμητική τους.

Σιγά μην κάτσω να σκάσω με τον κάθε ηλίθιο!Το στούντιο βέβαια έχασε και εγώ την ευκαιρία να συναντήσω τη Βαλεντίνα  >:(

Πιο κάτω τα πράγματα ήταν πιο ήσυχα  :grin:
 

Επισκέπτης
Και η φιλη μου η Μαντονα ποτε με το καλο θα ερθει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom