Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Η Χρύσα είναι μία καλή περίπτωση στο μαγαζί αυτό. Ωστόσο τα 120 ευρώ είναι πολλά και περισσότερα από αυτά που είχα δώσει εγώ.  Διαφωνώ κάθετα ότι δεν βρίσκεις καλές περιπτώσεις αλλού με λιγότερα ακόμα και στο Κολωνάκι (π.χ. Αλεξάνδρα από Ο35 με πολύ ανώτερες υπηρεσίες).  Ωστόσο όντως αυτές οι κοπέλες έχουν καταλάβει λάθος το ρόλο τους. Μια φυσικοθεραπεύτρια αππ ΤΕΙ παίρνει 120-150 ευρώ την εβδομάδα σήμερα...Τέλως πάντων δεν νομίζω ότι αυτό το μαγαζί πια έχει τόση δουλειά/ενδιαφέρον για να το συζητάμε και τόσο πολύ.  -
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Η Χρύσα είναι μία καλή περίπτωση στο μαγαζί αυτό. Ωστόσο τα 120 ευρώ είναι πολλά και περισσότερα από αυτά που είχα δώσει εγώ.  Διαφωνώ κάθετα ότι δεν βρίσκεις καλές περιπτώσεις αλλού με λιγότερα ακόμα και στο Κολωνάκι (π.χ. Αλεξάνδρα από Ο35 με πολύ ανώτερες υπηρεσίες).  Ωστόσο όντως αυτές οι κοπέλες έχουν καταλάβει λάθος το ρόλο τους. Μια φυσικοθεραπεύτρια αππ ΤΕΙ παίρνει 120-150 ευρώ την εβδομάδα σήμερα...Τέλως πάντων δεν νομίζω ότι αυτό το μαγαζί πια έχει τόση δουλειά/ενδιαφέρον για να το συζητάμε και τόσο πολύ.  -
:2funny: :2funny:...η φυσικοθεραπεύτρια όμως των ΤΕΙ δεν σερβίρει μπριζόλες.... :2funny: :2funny:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ σωστό αυτό που λές.  Αλλά η διαφορά της μπριζόλας των 120 ευρώ την ώρα με τα 120 ευρώ την εβδομάδα είναι χαώδης...
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ποιες μερες δουλευει η Χριστινα?
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς τις περισσότερες να μην πω όλες...
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Και απο ωραρια? εχει καποιο στανταρ?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.222
Πόντοι
34.267
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από Σκουφά 10....
Η Χρύσα είναι νεαρή και αντικειμενικά πολύ όμορφη....
Από ένα σημείο και μετά ήταν φανερό ότι θα υπάρχει και δευτερος γύρος με σεξ.......τη ρώτησα αν δίνει κόλο και αυτή απάντησε ότι "αυτά τα κάνουν στα μαγαζιά της Καλιρρόης και της Φραντζή στην πράξη δεν ήταν κακή, χωρίς να σε απογειώνει.
.....απάντησε ότι δικαιολογείται από τις παρεχόμενες υπηρεσίες, και ότι αν κάποιος δεν μπορεί να τα δώσει ας πάει στη Φραντζή ή στην  Καλιρρόης που είναι σαν στούντιο... 
Τα πραματάκια είναι πολύ απλά τελικά. Αυτό που αποκόμισα από τη χθεσινή επίσκεψη με φίλο-μέλος είναι ότι, σε γενικές γραμμές, παίρνεις το μενού των υπολοίπων θεραπευτηρίων πληρώνοντας το ανάλογο ιλουστρασιόν περιτύλιγμα. Το ποίημα είναι συγκεκριμένο και επαναλαμβανόμενο..  "Έχουμε πτυχία, σπουδάσαμε το αντικείμενο, τηρούμε αυστηρότατους κανόνες υγιεινής, είμαστε περιοχή High class, χρησιμοποιούμε ακριβά υλικά..."
Τώρα αν τολμήσεις να ρωτήσεις για διευκρίνηση του "θα περάσεις καλά", εισπράττεις μαγκιά, κλανιά και κώλο φυνιστρίνι!
Σαφώς και γνωρίζει η (κατά τα άλλα ομορφότατη) Χρύσα το τι ζητάει ο γνήσιος άνδρας (να τον λιώσει στο τρίψιμο και στο χαλάρωμα ένα ωραίο μουνί και μετά να το καταγαμήσει), θέλει όμως με (ομολογουμένως) άτεχνο και άτσαλο τρόπο να σε πείσει ότι "στα μαγαζιά του Αλβανού, αρπάζεις ηπατίτιδα και AIDS (!!!!!)- ναι, το ακούσαμε κι αυτό!!!!! Μάλιστα τα αποτελέσματα εμφανίζονται μετά από πάροδο 6 μηνών!!! Εεεεε ρε φουκαρά Pathos....με τόσο ξεκώλιασμα και cim στο Μαριανάκι....θα πήγαινες για  :priest:
Κι όλα αυτά για να ρισκάρεις να μπεις, να ξαναμπείς, μέχρι να σε "γνωρίσει" και να σου δώσει το φρούτο της αμαρτίας, επαυξημένο κατά 60% :new_shocked:
Μού'ρθε να της πω καμιά χοντράδα με τις παπαριές που μας έλεγε, αλλά παρέμεινα ψύχραιμος όσο και επίμων προκειμένου να μάθω μετά από πόσες επισκέψεις σερβίρεται το main menu.
Είναι καβλάκι και το παίζει, αν και η πολλή μαγκιά φαίνεται ψεύτικη πάνω της.
Προσωπικά, αν περισσέψουν κάποια στιγμή τα όβολα θα ρισκάρω. Απλά πλέον, έχουν αρχίσει να χάνουν την ψυχραιμία τους, αδυνατώντας να αποδεχθούν την νέα κατάσταση που διαμόρφωσε η κρίση. Με αποτέλεσμα να απογειώνουν άλλα ιδρύματα που ΣΕΒΟΝΤΑΙ τον πελάτη, ακόμη και τον υποψήφιο...
Χρυσούλι μου, ξέρω ότι με διαβάζεις....γι'αυτό φτύσε τις μαγκιές και τις κορώνες και βάλε τα δυνατά σου όταν έρθω να με κάνεις να περάσω "ΚΑΛΑ"! :uglystupid:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
θέλει όμως με (ομολογουμένως) άτεχνο και άτσαλο τρόπο να σε πείσει ότι "στα μαγαζιά του Αλβανού, αρπάζεις ηπατίτιδα και AIDS (!!!!!)- ναι, το ακούσαμε κι αυτό!!!!!

Σε μένα ανέφερε μόνο για ηπατίτιδα και έρπη -για AIDS δεν έκανε αναφορά. Φαίνεται σε βρήκε πιο "ζόρικο" εσένα  :2funny:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.222
Πόντοι
34.267
Σε μένα ανέφερε μόνο για ηπατίτιδα και έρπη -για AIDS δεν έκανε αναφορά. Φαίνεται σε βρήκε πιο "ζόρικο" εσένα  :2funny:
Η πλάκα είναι ότι τά'χωνε στον φίλο που διαμαρτυρήθηκε, πως την προηγούμενη φορά δεν του σέρβιραν τη μοσχαρίσια...και έρχεται στο μέρος μου λέγοντας ότι " θα τα πω σε σένα γιατί ο φίλος σου είναι επιθετικός (!)". Δεν είχα μιλήσει μέχρι τότε και ξεσπάθωσε όταν τη ρώτησα "καλά τα τριψίματα....φυστίκι έχει;..." :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τα πραματάκια είναι πολύ απλά τελικά. Αυτό που αποκόμισα από τη χθεσινή επίσκεψη με φίλο-μέλος είναι ότι, σε γενικές γραμμές, παίρνεις το μενού των υπολοίπων θεραπευτηρίων πληρώνοντας το ανάλογο ιλουστρασιόν περιτύλιγμα. Το ποίημα είναι συγκεκριμένο και επαναλαμβανόμενο..   "Έχουμε πτυχία, σπουδάσαμε το αντικείμενο, τηρούμε αυστηρότατους κανόνες υγιεινής, είμαστε περιοχή High class, χρησιμοποιούμε ακριβά υλικά..."
Τώρα αν τολμήσεις να ρωτήσεις για διευκρίνηση του "θα περάσεις καλά", εισπράττεις μαγκιά, κλανιά και κώλο φυνιστρίνι!
Σαφώς και γνωρίζει η (κατά τα άλλα ομορφότατη) Χρύσα το τι ζητάει ο γνήσιος άνδρας (να τον λιώσει στο τρίψιμο και στο χαλάρωμα ένα ωραίο μουνί και μετά να το καταγαμήσει), θέλει όμως με (ομολογουμένως) άτεχνο και άτσαλο τρόπο να σε πείσει ότι "στα μαγαζιά του Αλβανού, αρπάζεις ηπατίτιδα και AIDS (!!!!!)- ναι, το ακούσαμε κι αυτό!!!!! Μάλιστα τα αποτελέσματα εμφανίζονται μετά από πάροδο 6 μηνών!!! Εεεεε ρε φουκαρά Pathos....με τόσο ξεκώλιασμα και cim στο Μαριανάκι....θα πήγαινες για  :priest:
Κι όλα αυτά για να ρισκάρεις να μπεις, να ξαναμπείς, μέχρι να σε "γνωρίσει" και να σου δώσει το φρούτο της αμαρτίας, επαυξημένο κατά 60% :new_shocked:
Μού'ρθε να της πω καμιά χοντράδα με τις παπαριές που μας έλεγε, αλλά παρέμεινα ψύχραιμος όσο και επίμων προκειμένου να μάθω μετά από πόσες επισκέψεις σερβίρεται το main menu.
Είναι καβλάκι και το παίζει, αν και η πολλή μαγκιά φαίνεται ψεύτικη πάνω της.
Προσωπικά, αν περισσέψουν κάποια στιγμή τα όβολα θα ρισκάρω. Απλά πλέον, έχουν αρχίσει να χάνουν την ψυχραιμία τους, αδυνατώντας να αποδεχθούν την νέα κατάσταση που διαμόρφωσε η κρίση. Με αποτέλεσμα να απογειώνουν άλλα ιδρύματα που ΣΕΒΟΝΤΑΙ τον πελάτη, ακόμη και τον υποψήφιο...
Χρυσούλι μου, ξέρω ότι με διαβάζεις....γι'αυτό φτύσε τις μαγκιές και τις κορώνες και βάλε τα δυνατά σου όταν έρθω να με κάνεις να περάσω "ΚΑΛΑ"! :uglystupid:
:thumbsup:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πολύ σωστό αυτό που λές.  Αλλά η διαφορά της μπριζόλας των 120 ευρώ την ώρα με τα 120 ευρώ την εβδομάδα είναι χαώδης...
...σωστό και αυτό αλλά είναι και χαώδης η πιθανή προσφορά υπηρεσίας....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Φίλε mysterious,επειδή γνωρίζω ότι είσαι καλό παιδί και ξηγημένο και επειδή γνωρίζω και με ποιόν συναγωνιστή πήγες στο μαγαζί,όπως και την ...συνέχεια της εξόρμησης,θα σου πω οτι δεν τα χειρίζεστε καλά τα θέματα....η συμπεριφορά του στυλ "ήρθα να σας γαμήσω",προκαλεί αντιδράσεις και είναι φυσικό αυτό και εύλογο......Εγω πήγα στο soufi spa,που είναι αδελφό μαγαζί,είπα 2-3 παπαριές,το έπαιξα "ασχετος" και "επαρχιώτης",και πήρα τα πάντα χωρίς κόπο και με 110 ευρώ....
Να με συγχωρείς για την παρέμβαση,είμαι μεγαλύτερος και ίσως πιο έμπειρος,αν δεν θέλεις να δεχθείς αυτό που λέω,δικαίωμά σου....
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε mysterious,επειδή γνωρίζω ότι είσαι καλό παιδί και ξηγημένο και επειδή γνωρίζω και με ποιόν συναγωνιστή πήγες στο μαγαζί,όπως και την ...συνέχεια της εξόρμησης,θα σου πω οτι δεν τα χειρίζεστε καλά τα θέματα....η συμπεριφορά του στυλ "ήρθα να σας γαμήσω",προκαλεί αντιδράσεις και είναι φυσικό αυτό και εύλογο......Εγω πήγα στο soufi spa,που είναι αδελφό μαγαζί,είπα 2-3 παπαριές,το έπαιξα "ασχετος" και "επαρχιώτης",και πήρα τα πάντα χωρίς κόπο και με 110 ευρώ....
Να με συγχωρείς για την παρέμβαση,είμαι μεγαλύτερος και ίσως πιο έμπειρος,αν δεν θέλεις να δεχθείς αυτό που λέω,δικαίωμά σου....

Εγω δεν το "έπαιξα" επαρχιώτης, για τον απλό λόγο ότι είμαι (και το είπα)! Οι υπηρεσίες της Χρύσας (μασαζ+σεξ) μού κοστολογήθηκαν 120 Ευρώ. Και ήταν η πρώτη μου φορά στο εν λόγω ίδρυμα. Αρα θα μπορούσα να γλυτώσω 10 Ευρώ -τέλος πάντων.

Συμφωνώ πάντως ότι η υπόθεση δεν θέλει ένα στυλ "ήρθα να σάς γαμήσω" (δεν αναφέρομαι στον mysterious -γενικά μιλώ), αλλα ούτε μπορώ να δεχτώ κανονική ανάκριση από την κάθε Χριστίνα και Χρύσα (βλ. το ρεπορτάζ μου στην προ-προηγούμενη σελίδα). Η μέση οδός είναι ίσως η καλύτερη λύση...
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Σε όλες τις υπηρεσίες ο πελάτης έχει πάντα δίκιο είτε ο τρόπος είναι καλός είτε κακός. Αυτό είναι περισσότερο αναγκαίο όταν το κόστος είναι υψηλό, οπως συμβαίνει στις υπηρεσίες στην Σκ.10.  Σε όλες τις δουλειές είναι απαράβατος κανόνας να μην κατηγορείς τους ανταγωνιστές σου γιατί αυτό δείχνει αδυναμία. Είναι γεγονός ότι η Κατερίνα, η Χρύσα, η Λία και κανά δυο άλλες κοπέλες προσφέρουν φούλ (στην δική μου περίπτωση όχι με την πρώτη ωστόσο δεν αποκλείω να υπάρχει βελτίωση στο θέμα αυτό).  Το πρόβλημα είναι άλλο οι υπηρεσίες διαφέρουν από κοπέλα σε κοπέλα και οι τιμές το ίδιο. Επιπλέον το μαγαζί είναι ακριβό και στην περιοχή υπάρχουν φθηνότερα με καλύτερες υπηρεσίες. Η Χρύσα δεν μπήκε στον κόπο να σκεφτεί ότι σε άλλα μαγαζιά στο Κολωνάκι το σερβις είναι πολύ καλύτερο και το κόστος δεν ξεπερνά τα 100 ευρώ.  Πιστεύω ότι το 2012 τους μπήκε με το αριστερό και σε λίγο καιρό θα γίνουν τα πράγματα πολύ χειρότερα.  θα χαρώ να ακούσω ανταπόκριση για χαμηλότερες τιμές και καλύτερες υπηρεσίες σύντομα.  Αλλιώς βλέπω σύντομα την απόφοιτη των ΤΕΙ να βγάζει (εγώ πιστεύω με πολύ κόπο) σε μία εβδομάδα ότι βγάζει σε μία ώρα....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μάλλον δεν καταλάβατε τι σας είπα....Φυσικά ο πελάτης έχει πάντα δίκιο,αυτό όμως δεν αποκλείει την δυνατότητα στο μαγαζί να τον πετάξει εξω,η αντίστροφα,στον πελάτη να σηκωθεί και να φύγει....τη Χρύσα δεν την ξέρω.Ομως,για να κάνει μαγκιές,σημαίνει ότι της το επιτρέπει το μαγαζί....η μήπως νομίζετε οτι τα αφεντικά δεν γνωρίζουν τα παντα?
Λοιπόν,στην Ελ. Βενιζέλου,στη Ν.Σμύρνη,όλες οι κοπέλλες παιρνουν 60-80 ευρώ,κάποια όμως ζητάει ακατέβατα 120....ετσι γουστάρει! βεβαίως,είναι η καλύτερη απο όλες,όμως της επιτρέπει το μαγαζί να έχει αλλο τιμολόγιο...σας πληροφορώ λοιπόν,ότι κάνει τα περισσότερα ραντεβού....
Εγω λοιπόν,αγαπητοί φίλοι,είμαι της σχολής που λέει οτι τα πάντα θέλουν τρόπο....και ορισμένα πράγματα,συζητούνται και διαπραγματευονται ΜΟΝΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ....και με τον κατάλληλο τρόπο....αν δεν το καταλαβαίνετε αυτό,πηγαίνετε σε ένα κανονικό μπουρδέλλο και συζητήστε τα ολα αυτά με την τσατσά στο σαλόνι....
Βεβαίως,πάντοτε υπάρχουν και οι κουτοπόνηρες συμπεριφορές,που σκοπό έχουν να αποσπάσουν χρήματα για τις ίδιες η για λιγότερες και χειρότερες υπηρεσίες....ολοι τα έχουμε υποστεί αυτά,με πουτάνες συναλλασσόμαστε,πρέπει να το περιμένουμε....η λύση είναι απλή! δεν ξαναπατάμε στο συγκεκριμένο μέρος και ενημερώνουμε και το φόρουμ εδω πέρα....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.222
Πόντοι
34.267
@Andy51:
Οι ηλικίες δεν παίζουν ρόλο στη συναλλαγή. Η γενικότερη εικόνα, ευγένεια, στυλ δημιουργεί τα όρια σεβασμού. Ο ...κοινός μας φίλος δέχθηκε το επιθετικό κρεσέντο της όμορφης Χρύσας. Εμένα μ'έβλεπε πρώτη φορά και όφειλε να είναι ευγενική και προσεκτική,προτίμησε όμως να το γυρίσει στην επίθεση, κατηγορώντας όλους εμάς που έχουμε αναζητήσει κατά καιρούς την ανδρική απόλαυση σε πιό "ξεκάθαρα" ιδρύματα, ρίχνοντας ταυτόχρονα μύδρους για την ύπαρξη Σ.Μ.Α. στα γνωστά μαγαζιά!
Γνωρίζοντας χρόνια τους κανόνες προσφοράς-ζήτησης, θα σου επισημάνω ότι δεν επιτρέπω σε καμιά και κανέναν, να μου πάρει "βίαια" τα φράγκα απ'το πορτοφόλι. Κάποια μαγαζιά μάθανε (κακώς) να αρμέγουν τους αδαής, τους κολλημένους και τους ευκολόπιστους. Ήρθε η ώρα να τελειώσει το παραμυθάκι αυτό. Υπηρεσία πουλάς, την προβάλεις, την υποστηρίζεις και αν θέλεις να κερδίσεις τον πελάτη, υπάρχει ΠΑΝΤΑ τρόπος. Η τεχνιτή βλακεία και αγνωμοσύνη, από μεριάς πελατών, συνήθως, οδηγούν σε χρόνια αφαίμαξη τύπου "κυνηγώντας τ'όνειρο". Και αν στη περίπτωσή μας είναι όνειρο να κάνεις σεξ με την Χρύσα, δεν καταλαβαίνω γιατί δε μας αναφέρει κατ'ιδίαν το πλήρες μενού.
Σα να πας στο βενζινάδικο και να βάζεις 40 λίτρα βενζίνης εβδομαδιαίως και ο παπάρας ο βενζινάς, να μην σ'ενημερώσει εξαρχής, ότι με 50 λίτρα έχεις δωρεάν πλύσιμο αυτοκινήτου!
Ρώτα το φίλο μας πόσα 80άρια έριξε στον κουβά και δεν πήρε κοκό...
Τα βγάζουμε δύσκολα και δεν μας παίρνει για ταρζανιές. Τιμιότερο να σου πει ιδιαιτέρως, ότι για πλήρες πρόγραμμα με την κοπέλα δίνεις 120, παρά να πας 3-4 φορές από 80 και να φεύγεις "αγυάλιστος".
Αααα, υπόψιν ότι όποιος λέει ότι τον ενδιαφέρει ΜΟΝΟ το μασάζ κάτι περίεργο συμβαίνει.
Προσωπικές μου και μόνο απόψεις, που τις μοιράζομαι...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
190
Like
12.222
Πόντοι
34.267
...και ο χαρακτήρας μου δεν είναι ο γαμάω και δέρνω (αν και θά'πρεπε κάποιες φορές-όχι επί του προκειμένου). :)
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
μετα απο ολα αυτα φτιαχτηκαμε ?
Αυριο βουρ για Σ10 ? .? ? η οχι ?


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom