Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Πριν περίπου ένα μήνα ήταν εκεί μία Εύα...νομίζω, ξανθιά (βαμένα), γλυκιάμ περίπου 1,70μ με 3αρι. Την έχει δει κανείς εκεί πρόσφατα?
Εκει ειναι τις καθημερινες μεχρι το απογευμα συνηθως και σερβιρει το φραπε με καλαμακι...
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή το τίποτα...Πάλι καλά που δεν ζητά και έξτρα...
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
τη χριστινα τι ωρες τη βρισκουμε? και ποιες μερες?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η χριστινα τελικα γαμιεται η οχι????
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Με εμένα δεν έτυχε και είναι ένας από τους λόγους που το έκοψα το μαγαζί. Δεν λέει από κόστος και αμα δεν θέλει η θεραπεύτρια χρυσοπληρώνεις το τίποτα. Δεν αξίζει να προσπαθήσεις ούτε να γίνεις τακτικός πελάτης...Κάνε υπομονή μέχρι το καλοκαίρι και θα δείς τα κοριτσάκια αλλού φτηνότερα...Ετσι και το Δημητσάνας, πέτυχα μία στην Ο35 με εκατό φούλ (δεν θυμάμαι το όνομά της) και μου κλαιγόταν για τα 130-150 που έπαιρνε στην δημητσάνας. Και της είπα κοίτα να βελτιωθείς γιατι ούτε τα 100 θα είναι σίγουρα σε λίγο...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Με εμένα δεν έτυχε και είναι ένας από τους λόγους που το έκοψα το μαγαζί. Δεν λέει από κόστος και αμα δεν θέλει η θεραπεύτρια χρυσοπληρώνεις το τίποτα. Δεν αξίζει να προσπαθήσεις ούτε να γίνεις τακτικός πελάτης...Κάνε υπομονή μέχρι το καλοκαίρι και θα δείς τα κοριτσάκια αλλού φτηνότερα...Ετσι και το Δημητσάνας, πέτυχα μία στην Ο35 με εκατό φούλ (δεν θυμάμαι το όνομά της) και μου κλαιγόταν για τα 130-150 που έπαιρνε στην δημητσάνας. Και της είπα κοίτα να βελτιωθείς γιατι ούτε τα 100 θα είναι σίγουρα σε λίγο...
:thumbsup:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Συγνωμη δηλαδη, να ρωτησω τους ειδημονες που εχουν επισκευθει το ιδρυμα μιας που εγω δεν, γιατι πρεπει τη μπριζολα να την πληρωνουμε
σημερα 100-110 , οταν στο τριγωνο οι τιμες εχουν παει στα 60 ;

Με αλλα λογια, αυτο το ΅Χριστινακι΅ και οι φιλες της στο ιδρυμα, ειναι τοσο ανωτερες σε εμφανιση σε σχεση με τις κοπελες του Σ108 Φ4 κλπ ;;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Συγνωμη δηλαδη, να ρωτησω τους ειδημονες που εχουν επισκευθει το ιδρυμα μιας που εγω δεν, γιατι πρεπει τη μπριζολα να την πληρωνουμε
σημερα 100-110 , οταν στο τριγωνο οι τιμες εχουν παει στα 60 ;

Με αλλα λογια, αυτο το ΅Χριστινακι΅ και οι φιλες της στο ιδρυμα, ειναι τοσο ανωτερες σε εμφανιση σε σχεση με τις κοπελες του Σ108 Φ4 κλπ ;;
...να στο πω απλά ...αλλο να τρως μπριζόλα και άλλο steak στον Διόνυσο..... το περιβάλλον κάνει την διαφορά... η επιλογή δική σου.... 
 

Επισκέπτης
μεγάλε είσαι μέσα ,διαλέγεις και παίρνεις απο χασαποταβέρνα μέχει μαγαζί επωνύμων στα Αστέρια ,σε όλα θα φάς αλλά ο τιμοκατάλογος ,οι υπηρεσίες και η ποιότητα του χώρου διαφέρουν σημαντικά.Ελεύθερη αγορά έχουμε διαλέγεις και μπαίνεις ,μόνο μην γρινιάζεις ότι σου πιάσανε τον κώλο κλπ ,μεγαλα παιδιά είμαστε ,ας προσέχουμε.....  :thumbsup:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
14
Like
3.541
Πόντοι
4.895
Και μια και το έφερε η κουβέντα για Κολωνακιώτικα μαγαζιά... Το Π.Ιωακείμ 45 παίιζει ακόμα ?? ... έχω κάτι χρόνια να πάω . Μετα από κανα 2 απόπειρες αρνήθηκαν το Full και την έκανα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Και μια και το έφερε η κουβέντα για Κολωνακιώτικα μαγαζιά... Το Π.Ιωακείμ 45 παίιζει ακόμα ?? ... έχω κάτι χρόνια να πάω . Μετα από κανα 2 απόπειρες αρνήθηκαν το Full και την έκανα.
.....ναι λειτουργεί...αλλά είναι στα ΔΕΝ...
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ασφαλώς είναι αλλιώς στον Αστέρα σε σχέση με την ελεύθερη παραλία, και η χασαποταβέρνα από το ακριβό εστιατόριο. Ομως σε ένα μαγαζί δεν αρκεί ο τίτλος του κυριλέ για να το κάνει ξεχωριστό. Πρέπει επίσης να συγκρίνουμε όμοια πράγματα. Οταν μία κοπέλα στην Σκ. δεν προσφέρει τίποτα δεν μπορώ εγώ να την συγκρίνω με κάποια που προσφέρει καπου αλλού. Είναι σα να πείς ότι πήγα στο αμπρεβουάρ αλλά δεν έφαγα αλλά ευχαριστήθηκα διάσημους και περιβάλλον. Και όταν πείνασα πλήρωσα το φιλέτο 200 ευρώ παρακαλώντας. Αυτό δεν παίζει. Και στο ακριβό υπάρχει μία τιμή λογική για το περιβάλλον και όχι υπερβολές. Εδώ θα είμαστε σε 6-9 μήνες και θα δούμε που θα καταλήξουν αυτά τα μαγαζιά.  Τα ίδια πίστευα και για την δημοκρίτου (και εκεί παίζει μία χριστίνα) και τώρα βαράνε μύγες...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Το πρόβλημα αγαπητέ ξέρεις ποιο είναι? η μάλλον το ερώτημα....πρώτα θα ρίξουν τις τιμές τα μαγαζιά η πρώτα θα τελειώσουν τα δικά σου λεφτά? για σκέψου το....
 

Επισκέπτης
ρε παίχτες κανείς δεν πάει με το ζόρι στο μαγαζί. πάτε γιατι γουστάρετε και άν σας την σπάσουνε δεν ξαναπάτε ,αλλά σκεφτείτε ότι στην περιοχή υπάρχει πολύς ανδρικός πληθυσμός υψηλόυ εισοδήματος και τα χώνει με άνεση προκειμένου να περάσει καλά.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
ρε παίχτες κανείς δεν πάει με το ζόρι στο μαγαζί. πάτε γιατι γουστάρετε και άν σας την σπάσουνε δεν ξαναπάτε ,αλλά σκεφτείτε ότι στην περιοχή υπάρχει πολύς ανδρικός πληθυσμός υψηλόυ εισοδήματος και τα χώνει με άνεση προκειμένου να περάσει καλά.
...οι περισσότεροι πελάτες δεν είναι από την περιοχή....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Με τις ιδιες κοπελες και "περιβαλλον-εξοπλισμο" σε "βητα" γειτονια θα επαιρναν 20-30 κατω...



 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.018
Πόντοι
45.465
Με τις ιδιες κοπελες και "περιβαλλον-εξοπλισμο" σε "βητα" γειτονια θα επαιρναν 20-30 κατω...
αυτο ειναι αληθεια......το ιδιο ας πουμε πληρωνεις τον καθε στο μπουρναζι κ το ιδιο στα φυρα με θεα το ηφαιστειο....
αυτο παιζει παντου κ στα παντα ;)
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αυτο ειναι αληθεια......το ιδιο ας πουμε πληρωνεις τον καθε στο μπουρναζι κ το ιδιο στα φυρα με θεα το ηφαιστειο....
αυτο παιζει παντου κ στα παντα ;)

στα φηρά ρε ποιά φυρά?????? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom