Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Μία διευκρίνιση από τον φίλο ggary1000 εννοείς ότι τώρα άρχισε να πρσφέρει φούλ και το χριστινάκι με 100-110 ευρώ?
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
311
Like
94
Πόντοι
1
την πηρα εγω χτες την χριστινα.δεν μπορω να πωοτι τρελαθηκα αλλα καλα περασαμε
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
κόστος? το πρόγραμμα ήταν φούλ? ευχαριστώ πολύ.
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Το χριστινάκι τα έπαιρνε πριν μερικούς μήνες αυτά τα λεφτά χωρίς φουλ. Δυστυχώς την είχα πατήσει. Σε λίγο θα ανεβαίνει στα δένδρα για να ταίσει τα παιδάκια της...Το κόστος παραμένει υψηλό για αυτό έχω πολύ καιρό να πατήσω εκεί.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Το χριστινάκι τα έπαιρνε πριν μερικούς μήνες αυτά τα λεφτά χωρίς φουλ. Δυστυχώς την είχα πατήσει. Σε λίγο θα ανεβαίνει στα δένδρα για να ταίσει τα παιδάκια της...Το κόστος παραμένει υψηλό για αυτό έχω πολύ καιρό να πατήσω εκεί.
:thumbsup:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Βαράνε κάτι μύγες παχιές παχιές....
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
όποιος δεν έχει καταλάβει πού πάει το πράμα χάθηκε!Οι πρώτοι που θα χαθούν είναι αυτοί που είναι στον κόσμο τους...
Κι ομως... σημερα ηταν ολα τα δωματια γεματα... παρουσες, Χρυσα, Βανεσσα, Χριστινα και μια που δεν θυμαμαι...
Σεριφισσα για σημερα αντι Αντρεα η Φαιη...
Συνεδρια με Χριστινα που ως συνηθως δεν ειχε μπριζολιτσα... Ψιλο καλα... ψιλο μετρια... δεν ξερω αν θα ξναπαω...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Κι ομως... σημερα ηταν ολα τα δωματια γεματα... παρουσες, Χρυσα, Βανεσσα, Χριστινα και μια που δεν θυμαμαι...
Σεριφισσα για σημερα αντι Αντρεα η Φαιη...
Συνεδρια με Χριστινα που ως συνηθως δεν ειχε μπριζολιτσα... Ψιλο καλα... ψιλο μετρια... δεν ξερω αν θα ξναπαω...

ήταν κάποια από αυτές που ανέφερες με κοντά ξανθά μαλλιά, κοντούλα ;

 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι το μαγαζί έχει 4 δωμάτια. Εγώ τις τελευταίες φορές που πήγα τις περισσότερες φορές ήταν όλα άδεια. Κρίμα που η χριστίνα εξακολουθεί να μην δίνει φούλ σε αυτά τα χρήματα. Νομίζω ότι στις εποχές αυτές πάνω από 100 ευρώ χωρίς φούλ είναι μεγάλη απάτη. Επομένως συνεχίζω να πιστεύω ότι τα κορίτσια θα έχουν σε λίγο από μία δύο μυγοσκοτώστρες η καθεμία. Μην ξεχνάτε ότι η δημοκρίτου κάπως έτσι άρχισε να ξεφτίζει πρίν κανά δυο χρόνια και τώρα οι πελάτες έχουν μειωθεί στο ελάχιστο....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Κι ομως... σημερα ηταν ολα τα δωματια γεματα... παρουσες, Χρυσα, Βανεσσα, Χριστινα και μια που δεν θυμαμαι...
Σεριφισσα για σημερα αντι Αντρεα η Φαιη...
Συνεδρια με Χριστινα που ως συνηθως δεν ειχε μπριζολιτσα... Ψιλο καλα... ψιλο μετρια... δεν ξερω αν θα ξναπαω...
Με μια μερα μονο, δουλεια δεν γινεται !!!

 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Πριν περίπου ένα μήνα ήταν εκεί μία Εύα...νομίζω, ξανθιά (βαμένα), γλυκιάμ περίπου 1,70μ με 3αρι. Την έχει δει κανείς εκεί πρόσφατα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom