Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
στην θεσσαλονίκη πάντως δεν εχει.έκλεισαν όλα.
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Πολυ νέκρα εδω. Μαλλον δεν εχουν κινιση οι cinemades.
 

salamandras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια εχει παει κανεις στο ΣΙΝΕ ΟΡΦΕΟ? Εχω δει οπως περναω ατομα να μπαινουν μεσα. Εγω δεν εχω παρει ακομα την αποφαση αλλα συγουρα ειναι καλη καβατζα γιατι φαινετε να ειναι απομονομενο και οχι φατσα φορα οπως στην ομονοια.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Να κάνεις τι ακριβώς? Να δεις ταινία? :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Παιδια εχει παει κανεις στο ΣΙΝΕ ΟΡΦΕΟ? Εχω δει οπως περναω ατομα να μπαινουν μεσα. Εγω δεν εχω παρει ακομα την αποφαση αλλα συγουρα ειναι καλη καβατζα γιατι φαινετε να ειναι απομονομενο και οχι φατσα φορα οπως στην ομονοια.
ναι φενετε ισιχο αυτο το ακριτικο σινεμα!ειδομεν!
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
καποιος να πει που ειναι το σινε-ορφεα?
 

Επισκέπτης
καποιος να πει που ειναι το σινε-ορφεα?
γεια σου σιναγονιστι!μπορισ να κοιταξεισ τον αναλιτικο καταλογο τσοντοσινεμαδον αθινασ που εχι διμιουρθι με δροσερο μερακι απο τουσ πορνορεπορτερ του πλεον πιο σεξιστικου και καυλιαρικου σαιτ στο κοσμο www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,33396.75]εδο[/url]

τορα πλεον μπορισ να δεισ που ειναι το ορφεο!
 

subito32

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους. το cine ορφεο ειναι απλα τραγικο ακομα και για να δεις τσοντα. κατα τα αλλα, ελαχιστος εως ανυπαρκτος ο κοσμος τουλαχιστον απογευματινες- βραδινες ωρες.
 

subito32

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
όσον αφορά τα της ομονοίας , καταστήματα προβολών κ συναντήσεων, star( αγ.κων/νου) και kosmopolit (πεζοδρομος πισω απο το Hondo), υπάρχει πλέον κατ' εμέ ένα σημαντικό πρόβλημα. Το ασφαλές παρκάρισμα τις βραδυνές ώρες. Αυτή την εβδομάδα πήγα 2 φορές κατά τις 22-23 το βράδυ και δεν τόλμησα να παρκάρω εκεί κοντά, εξ'αιτίας του αμφιβόλου ποιότητας κόσμου που κυκλοφορεί κ συχνάζει εκεί.
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Κανά σινεμά που να συχνάζουν πιο νέοι παίζει;
 

Επισκέπτης
όσον αφορά τα της ομονοίας , καταστήματα προβολών κ συναντήσεων, star( αγ.κων/νου) και kosmopolit (πεζοδρομος πισω απο το Hondo), υπάρχει πλέον κατ' εμέ ένα σημαντικό πρόβλημα. Το ασφαλές παρκάρισμα τις βραδυνές ώρες. Αυτή την εβδομάδα πήγα 2 φορές κατά τις 22-23 το βράδυ και δεν τόλμησα να παρκάρω εκεί κοντά, εξ'αιτίας του αμφιβόλου ποιότητας κόσμου που κυκλοφορεί κ συχνάζει εκεί.
λογικο.πλεον οι περιοχεσ αυτεσ δεν ανικουν στα πλαισια του νομου!δεν ιπαρχι νομοσ σε αυτεσ τισ περιοχεσ.μονο εσι οι πορνοπακιδεσ και οι πρεζακιδεσ!ειναι σαν να  βρισκεσε εκτοσ ελλαδασ αυτεσ οι περιοχεσ!
θελει αρετι και τολμι!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Αυτή την εβδομάδα πήγα 2 φορές κατά τις 22-23 το βράδυ και δεν τόλμησα να παρκάρω εκεί κοντά, εξ'αιτίας του αμφιβόλου ποιότητας κόσμου που κυκλοφορεί κ συχνάζει εκεί.
Δηλ τι περίμενες να δεις? Συγγραφείς και καθηγητές Πανεπιστημίων? :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Κανά σινεμά που να συχνάζουν πιο νέοι παίζει;
σινιθοσ σε αυτα τα πορνοσινεμα σιχναζουν πορνοπαπουδεσ  που ψαχνουσ νεανικα καυλια να τα ρουφιξουν μεχρι τελευτεα σταγονα!
αλλα μπορι να πετιχισ και κανα νεαρο!δεν αποκλιετε αυτο!
επισισ σιχναζουν και πορνοπακιδεσ.ειδικα στο κοσμοποτιτ εινια τιγκα στουσ μελαμψουσ δροσερουσ χιστεσ!
 

salamandras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
Κακος παντος γιατι στο κεντρο δεν ειναι ευκολη η προσβαση ενο στην Λιοσιων ειναι ποιο απομερα και εχει και χορο για παρκινγκ.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Εχω πάει πολλές φορές σε Πορνό Σινεμά. Η Αλήθεια είναι ότι είναι λίγο επικύνδινα για τις TR, TV, CD, να πάνε εκεί μόνες σε ένα τέτοιο χώρο (έχω δη TR, CD στα Πορνό Σινεμά, Star Αγίου Κωσταντίνου 10, Και στο Κοσμοπολίτ αν και σπάνια,) Καλό είναι και ασφαλές να πάτε με παρέα, και ΟΧΙ Μόνες.

Τα Ωράρια των Πορνό Σινεμά Είναι 10:00 το πρωί μέχρι τις 03:00 τα μεσάνυκτα (ΟΧΙ μέχρι τις 22:00 όπως είπε κάποιος) σε άλλο ποστ.

Στα Πορνό Σινεμά πηγαίνουν διάφορες ηλικίες. Μικρής ηλικίας αγόρια πηγαίνουν στο Sine Star Αγίου Κωσταντίνου 10 (Πλ. Ομονοίας) κυρίως απογευματνές ώρες, και στο ΣΙΝΕ ΑΘΗΝΑΙΚΟΝ μετά τις 22:00 το βράδυ που βάζει Gay ταινείες και μαζεύει αρκετό νεαρό κόσμο.
Αυτά προς το παρόν!!!
 

salamandras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
Γνωστος συναγονιστης απο το Adult πηγε Κυριακη στο Σινε Ορφεο και επαιξε καλη φαση απο οτι λεει με δροσερο μεσηλικα. Το Σινε ειχε λιγο κοσμο μεσα για  :cum:
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
θΑ είμαι ΑΒΕΡΩΦ την Πέμπτη κατά τις 2200 και ελπιζω να χορτάσω σπέρμα. Είιμαι 32/185/85 παθητικός. Περιμένω σαν ξεκωλιάρα την ώρα μου....
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
αυτες τις μερες ποια κορασιδα η και ποιο ωριμη θα παει σε καποιο σινεμα?  για να ξεφορτωσω.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom