Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αντε να χαθειτε ρε κολοπαιδα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giaka

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς στο FCUK στο γκάζι; Είναι χώρος για αλλαξοκωλιές, με dark room και προβολές τσοντών. Έχει και είσοδο, δεν ξέρω πόσο.

Κάτι σαν πλήρως απενοχοποιημένο τσοντοσινεμά.


Όποιος ξέρει ας μοιραστεί καμμιά πληροφορία ή εμπειρία.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Την Παρασκευή 10.09.2010 θα είμαι στον τσοντοσινεμά ΑΒΕΡΩΦ στις 22:00 και θα αναμένω διεστραμένους γαμιάδες...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Την Παρασκευή 10.09.2010 θα είμαι στον τσοντοσινεμά ΑΒΕΡΩΦ στις 22:00 και θα αναμένω διεστραμένους γαμιάδες...
τυπε κανεις πορνοεξορμησεις στην αθηνα βλεπω :2funny:
δεν στελνεις στον λιλα να σε βολεψει? :2funny: :2funny:
 

bfal

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή κατα καιρούς έχει τεθεί το θέμα κατα πόσον πηγαίνουν ζευγάρια ή γυναίκες σε τσοντοσινεμά παρατήρησα οτι το τελευταίο δίμηνο σε 4 επισκέψεις μου στο Cosmopolit πέτυχα 4 στα 4. Ένα ζευγάρι που εκδιδόταν και οι δύο  - μου την έπεσαν να πάμε σε ξενοδοχείο πηδιώταν και ο άντρας, έτσι τουλάχιστον έλεγε- την επόμενη φορά τους ξαναβρήκα και παρατήρησα οτι πλάσαρε την γυναίκα του σε θαμώνες -αντίτιμο δεν ξέρω που πηδιώταν εκεί δημόσια. Την ίδια μέρα μπήκε ένα ζευγάρι αλλά η κυρία κόμπλαρε και αμέσως έφυγαν. Τρίτη επίσκεψη και βρήκα ένα ζευγαράκι στον εξώστη να χαμουρεύεται αξιοπρεπώς αδιαφορώντας για τρείς τέσσερις τύπους γύρω τους που τον είχαν πετάξει έξω και τους χάζευαν. Τέταρτη επίσκεψη και ήταν μέσα μια κοπελιά που κυκλοφορουσε άνετα, χεραιτούσε διάφους περίεργους τύπους, μάλλον συνόδευε κάποιον 55άρη, αλλά δεν έκανε τίποτα και με κανέναν.
Αυτά.... ¨οποιος έχει άλλες πληροφορίες να τις καταθέσει για ενημέρωση.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Την Παρασκευή 10.09.2010 θα είμαι στον τσοντοσινεμά ΑΒΕΡΩΦ στις 22:00 και θα αναμένω διεστραμένους γαμιάδες...
τυπε μου ελα να με βρεις,θα κραταω ενα τριανταφυλλο θα σε περιμενω στην εισοδο δροσερο αγορι
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Θα είμαι Αθήνα από 06-08.03.2009 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τυπε μου ελα να με βρεις,θα κραταω ενα τριανταφυλλο θα σε περιμενω στην εισοδο δροσερο αγορι
ε γελια που θα κανετε εκει κατω
ειστε κωλοφαρδοι ρε γαμωτο,εχετε τα καλυτερα
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Θα είμαι Αθήνα 10.09.2010 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θα είμαι Αθήνα 10.09.2010 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
τι να σου προτεινουμε ρε φιλε??? τα πραγματα ειναι καθαρα.... 1+1 κανουν 2 ..... ψαχνεις μια οποιαδηποτε ψωλη να γαμηθεις-τσιμπουκωσεις-ρουφηξεις-καταπιεις και ολα τα παρεμφερει....
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Θα είμαι Αθήνα 10.09.2010 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
τυπε μου μην με στησεις ε;θα κανουμε τρελα γουστα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Θα είμαι Αθήνα 10.09.2010 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
τυπε αυριο θα εχεις σιγουρα επιτυχιες
κοιτα ποσα μηνυματα εχεις :2funny:
τυχαιο?
δεν νομιζω
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 21

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Θα είμαι Αθήνα 10.09.2010 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ
αγαπη θα σε περιμενω,ειμαι ετοιμος και μετραω τις ωρες,μπανιαρισμενος και αρωματισμενος,αλλα θελω να εχει και αισθημα το σκηνικο,μετα θελεις να παμε και για βρωμικο στην λενορμαν;ξερω μια γαματη καντινα
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα,
με την ευκαιρία που ανακάλυψα αυτό το θέμα θας σας πω μια ιστορία που έγινε περίπου τον Απρίλιο του 2004.
Ήμασταν παρέα 4 άνδρες, και πήγαμε σε ένα τσοντοσινεμά στο κέντρο, σε ένα πεζόδρομο. Στην οδό Μαρίκας Κοτοπούλη.
Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα. Κόβουμε εισιτήριο, 3 ευρώ τότε.
Με το που μπαίνουμε μέσα λοιπόν, είναι στην πόρτα 5-6 gays και μας κόβουν από πάνω μέχρι κάτω.
Καθόμαστε λοιπόν και κάνω το λάθος να κάτσω από την μέσα μεριά εγώ. Δεν περνάνε 3-4 λεπτά, έρχετε και κάθετε δίπλα μου ένας.... μην πω τώρα.
Μου λέει "Τσιγαράκι;" και του απαντάω ότι δεν καπνίζω. Μετά μου λέει "Είμαι gay, ενδιαφέρεσαι;" του λέω όχι ευχαριστώ και να φύγει.
Αυτός επιμένει και δεν την κάνει και μου λέει την θεική ατάκα "Παλιά, που το μουνί ήταν δύσκολο, όλοι κυνηγούσαν το μουνί. Τώρα που το μουνί
είναι εύκολο, όλοι κυνηγάν την πούτσα". Του απαντάω ότι εγώ εξακολουθώ να κυνηγάω το μουνί και ότι θέλω να φύγει.
Μου λέει "μπορείς να αλλάξεις με τον δίπλα;". Ρωτάω τον δίπλα και εκείνος για να τον διώξει φωνάζει "Θα σκάσετε να δούμε την τσόντα;"
Λέει αυτός "καλά φεύγω" και με το που σηκώνεται να φύγει, ακούγεται ένας από πίσω. "Σήκω και φύγε ρε πούστρα, αφού δε σε θέλουν".
Μιλάμε για το απόλυτο γέλιο. Δεν περνάνε άλλα 5 λεπτά, να τος πάλι. Μου λέει "σε παρακαλώ, πες τον να αλλάξετε" και του απαντάω "ρε φίλε δε θέλει"
μου λέει "καν' του μόνο μια ερώτηση. πόσο την έχει;" γυρνάω στον άλλο και του λέω τι μου είπε και μου λέει "μαλάκα, διώξ' τον"
Γυρνάω λοιπόν στον gay και του λέω "πάνω από 20". Φεύγει σφαίρα ο άλλος και πάει από την πίσω σειρά και τον πρίζει να πάνε στις τουαλέτες να
τραβήξει μαλακία και να τον χύσει στην μούρι. Τελικά μετά από αυτό σηκωθήκαμε και φύγαμε. Σύνολο να κάτσαμε 15-20 λεπτά και πολλά λέω αλλά με πολύ, πάρα πολύ γέλιο.
 

cheff

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
εχι παι κανισ στο σινε που ινε πλατια ατικις?ι στο πιρεα ?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ωχει δαιν τω ξαιρω αυτω τω σειναιμα
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Θα είμαι Αθήνα 04.03.2011 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ

 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
Γεια σας....
Έχω απορία για το τι παίζει στα τσοντοσινεμά. έχει καποιοσ εμπειρία να μου πει για το τι μπορεί να γίνει εκεί?
Ευχαριστώ...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θα είμαι Αθήνα 04.03.2011 και ψάχνω κάποιον να με μυήσει στα μυστικά του παιχνιδιού στα τσοντοσινεμά. Είμαι νομάλ στην εμφάνιση και θέλω να ψωνιστώ σαν τσούλα. Υπάρχει κανένας να προτείνει κάτι? Σας ευχαριστώ

Ντροπή.....και είσαι και από κεφαλοχώρι! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom