Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
8
Like
9.132
Πόντοι
1.336
Καλά εννοείται ότι δεν είναι δικό τους το μαγαζί. Και ούτε καν ενοχλούν, εκτός αν σε ενοχλούν να σε παίρνουν μάτι και να το παίζουν. Από εκεί και πέρα αν δεν κάνεις σε κάποιον νόημα δεν πρόκειται να πλησιάσει κανεις
Πλησιάζουν φίλε, και μάλιστα προκλητικά και ενοχλούν. Πρόσφατα είχα περάσει, δεν βλέπω κάποιο ζευγάρι και λέω να πάω να καθίσω να δω την τσόντα μόνος μου. Σε ένα λεπτό είχε καθίσει ένας δίπλα μου και με κοιτούσε κατάματα έντονα... Από την μία ήθελα να τον αρπάξω, από την άλλη μάλλον έτσι επικοινωνούν εκεί...
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
264
Like
357
Πόντοι
21
Τυπε του ρίχνεις εξαρχής ένα άγριο βλέμμα και εκτός και είναι μπετοβλακας καταλαβαινει ότι είναι ώρα να στρίβει.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
8
Like
9.132
Πόντοι
1.336
Τυπε του ρίχνεις εξαρχής ένα άγριο βλέμμα και εκτός και είναι μπετοβλακας καταλαβαινει ότι είναι ώρα να στρίβει.
Το θέμα δεν είναι να έχουμε βλέμμα του στυλ είμαι έτοιμος για φαπες. Το θέμα είναι να περνάμε όλοι μας καλά είτε ήμαστε straight ή πουστρακια. Τόσος χώρος υπάρχει. Ούτε μια τσόντα δεν μπορούμε να δούμε, να την βγάλουμε, να χύσουμε και να φύγουμε όπως ήρθαμε με τα γαμωπουστρακια
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
0
Καλά κοίτα να δεις κάθε κανόνας αποδεικνύεται από τις εξαιρέσεις..... Το ότι στους 20 μπορεί να υπάρχει ένας μλκας εννοείται αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι όλοι είναι έτοιμοι να πιάσουν στον αέρα το πουλί με τα δόντια. Και ειδικά στα ζευγάρια δεν κάνουν κίνηση. Πάω χρόνια στο σινεμά δεν έχω δει ποτέ κάτι τετοιο
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
901
Κριτικές
15
Like
2.017
Πόντοι
2.477
Πλησιάζουν φίλε, και μάλιστα προκλητικά και ενοχλούν. Πρόσφατα είχα περάσει, δεν βλέπω κάποιο ζευγάρι και λέω να πάω να καθίσω να δω την τσόντα μόνος μου. Σε ένα λεπτό είχε καθίσει ένας δίπλα μου και με κοιτούσε κατάματα έντονα... Από την μία ήθελα να τον αρπάξω, από την άλλη μάλλον έτσι επικοινωνούν εκεί...
Γιατι του επετρεψες να καθησει;
Οσο τους αγνοεις, καταλαβαινουν οτι δεν ενδιαφερεσαι!
Ναι, ειναι μερικοι που καθονται σαν τα πρεζακια επανω απο το κεφαλι σου και περιμενουν να τους κανεις νευμα να καθησουν διπλα σου.
Τους αγνοεις και αυτοι επιμενουν, τοτε τους λες οτι δεν χρειαζεσαι κατι απο αυτους, κανουν μεταβολη και απολαμβανεις την τσοντα!
Μαθε να κοιτας περα απο αυτους οταν τους συναντας, στο διαδρομο, στις σκαλες, στην αναγνωριστικη σου, ετσι σε σταμπαρουν και μυριζονται οτι δεν ψηνεσαι για πολλα!
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
8
Like
9.132
Πόντοι
1.336
Γιατι του επετρεψες να καθησει;
Οσο τους αγνοεις, καταλαβαινουν οτι δεν ενδιαφερεσαι!
Ναι, ειναι μερικοι που καθονται σαν τα πρεζακια επανω απο το κεφαλι σου και περιμενουν να τους κανεις νευμα να καθησουν διπλα σου.
Τους αγνοεις και αυτοι επιμενουν, τοτε τους λες οτι δεν χρειαζεσαι κατι απο αυτους, κανουν μεταβολη και απολαμβανεις την τσοντα!
Μαθε να κοιτας περα απο αυτους οταν τους συναντας, στο διαδρομο, στις σκαλες, στην αναγνωριστικη σου, ετσι σε σταμπαρουν και μυριζονται οτι δεν ψηνεσαι για πολλα!
Ρε φίλε όταν έκανα την τσάρκα και πήγα να δω την τσόντα αφού δεν βρήκα τίποτα ενδιαφέρον. Δεν μπορούσαν να το καταλάβουν. Έπρεπε να έρθουν και εκεί;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.746
Κριτικές
126
Like
7.791
Πόντοι
7.885
Ρε φίλε όταν έκανα την τσάρκα και πήγα να δω την τσόντα αφού δεν βρήκα τίποτα ενδιαφέρον. Δεν μπορούσαν να το καταλάβουν. Έπρεπε να έρθουν και εκεί;
Τύπε τα σκληρά πουσταρια του τσονταδικου κόβουν ολοήμερο κάθε μέρα και αναζητούν πεινασμένα μια πουτσ@ να μπει στον κωλο τους. Δεν μπορείς να τους αλλάξεις αυτήν την συνήθεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom