Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
11
Like
397
Πόντοι
311
το μεσημερι?ειμαστε ντιρλα απτα μπυρελια και τα σουβλακια ρε φιλε,ελα στις 3 το βραδυ θα ειναι και ο χοντρος με την γουρουνα απεξω να κανετε παρεα
Δεν πειραζει φιλε κατσε σπιτι εσυ παω εγω μεσημερια
 

Dimitrisx

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2017
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Μπορει να βγει καποιος υπευθυνα να μας πει αν εχει πετυχει καμια τουριστρια μεσα στο καλοκαιρι;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.673
Κριτικές
126
Like
7.599
Πόντοι
7.885
Μπορει να βγει καποιος υπευθυνα να μας πει αν εχει πετυχει καμια τουριστρια μεσα στο καλοκαιρι;
Περνάνε συνέχεια απ' έξω τύπε και τσεκαρουν, απλά δεν μπαίνουν μέσα :confused::confused:. Εγώ τις πετυχαίνω πάντα οποτε βγαίνω για στριφτό στην είσοδο.
 

Dimitrisx

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2017
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Περνάνε συνέχεια απ' έξω τύπε και τσεκαρουν, απλά δεν μπαίνουν μέσα :confused::confused:. Εγώ τις πετυχαίνω πάντα οποτε βγαίνω για στριφτό στην είσοδο.
Τυπε ρωταω μηπως ερχονται μεσημερι απογευμα γιατι εμεις παμε μετα τις 12 πιο πριν εχει σουβλακια και μπυρες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.673
Κριτικές
126
Like
7.599
Πόντοι
7.885

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Μπορει να βγει καποιος υπευθυνα να μας πει αν εχει πετυχει καμια τουριστρια μεσα στο καλοκαιρι;
Ειχα πετύχει μια πέρυσι δεν θυμάμαι αν ήταν καλοκαίρι , ήταν 50+ με τον άνδρα της
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
251
Like
335
Πόντοι
21
Έχω πετύχει τρεις φορές τουρίστρια.
Την μια φορά πριν 3-4 χρονια Αγγλιδα 25αρα ψιλονταρτντανα έπαιζε με τον δικο στις καμπινες του πανω οροφου και μου πηρε πιπα απο το πορτακι της διπλανης καμπινας.
Άλλη φορά Ιταλιδα petit πολυ ωραιο μωρακι τσιμπουκωνε μονο στις καμπινες του ισογειου με τον συνοδό της ξένος και αυτός να παίρνει ματι.
Αν και της πρότεινα γαμησι δεν ήθελε μόνο πίπα και άδειασμα στόμα.
Την τρίτη φορά περσι ήταν πιθανόν Αγγλιδα ξανθιά ωραίο μωρό μόνο χουφτωμα στα καθίσματα της κυρίας αίθουσας.
Της τραβούσε μαλάκια και δαχτυλιασμα συναγωνιστής και αυτή έλιωνε από καυλα.
Περιττό να πω ότι τα ζόμπι που παρακολουθουσαν ήθελαν σάρκα αλλά ατυχησαν.
Έπρεπε να φύγω και δεν είδα αν η τύπισσα επαιξε κατι περισσοτερο.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Μπορει να βγει καποιος υπευθυνα να μας πει αν εχει πετυχει καμια τουριστρια μεσα στο καλοκαιρι;
εχω πετυχει τουριστριες σε διαφορες στιγμες αλλα οχι φετος το καλοκαιρι. Μια ηταν και μονη της μαλιστα και μου ειχε κανει εντυπωση. οι αλλες ηταν ζευγαρωμενες. Η μια επαιζε μονο με τον γκομενο αλλα σε καμπινα με ανοιχτη πορτα. Η αλλη μονο βολτα εκανε με τον γκομενο και μετα πηγαν στο υπογειο, δεν ακολουθησα δεν ξερω τι παιχτηκε εκει.
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
120
Πόντοι
1
Πέρυσι αρχές Σεπτέμβρη βραδάκι είχα πετύχει μια ξανθιά μάλλον απο Αγγλία με το δικό της. Όταν πήγα να τους πλησιάσω αυτή με κοίταζε περίεργα, κάτι είπαν και τελικά κλειδώθηκαν σε μια καμπίνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vasmarcpl

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπέρα καλό θα ήταν από προσωπική άποψη όταν βλέπετε ένα ζευγάρι να τους αφήνετε να περιηγηθούν στον χώρο να νιώσουν άνετα και όχι να τους παίρνετε από πίσω και να απλώνεται τα ξερά σας,αισθάνθηκα άβολα εγώ πόσο μάλλον η κοπέλα.
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
157
Πόντοι
1
Πέρυσι αρχές Σεπτέμβρη βραδάκι είχα πετύχει μια ξανθιά μάλλον απο Αγγλία με το δικό της. Όταν πήγα να τους πλησιάσω αυτή με κοίταζε περίεργα, κάτι είπαν και τελικά κλειδώθηκαν σε μια καμπίνα.
Αυτο τωρα πρεπει να ειναι το ανεκδοτο του φετινου καλοκαιριου
 

Extrafister

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
21
Like
79
Πόντοι
0
Επισκεπτομαι το σινεμα απο τοτε που ανοιξε αραια.
Περιπου 1 φορα το μηνα ,καποιες φορες μπορει και μετα απο 2 μηνες.
Ολα αυτα τα χρονια εχω πετύχει ζευγάρι 4 φορες ,ξεκαθαρα απο τυχη και κατα τα φαινομενα οι κοπελες ηταν εκδιδομενες.

1η:Τεταρτη απογευμα χειμωνας αν θυμαμαι καλα μπαινουν 3 τυποι με μια αδυνατη κοκκινομαλλα,ισως και μελαχρινη δεν θυμάμαι καλα λογω της συσκοτισης.
Πανε δεξια στην κυριως αιθουσα στους καναπεδες και
Ακολουθει πανδαιμονιο:πλησιαζουν ολοι σαν ορκ και ο ενας τυπος της παρεας μας μοιραζε καποτες σαν αφηνιασμενος (ελα παρε να γαμησεις την καριολα- μουγκριζωντας).
Αυτη ειχε σκυψει και πιπωνε εναν απο την παρεα τους (ωραιος τυπος,γυμνασμενος και νεος καμμια σχεση με τους θαμωνες που συχναζουν)ενω περνουσαμε ενας ενας και την πηδουσαμε.Οταν ηρθε η σειρα μου ειδα ενα χερι ,απροσδιοριστο απο που ηρθε ,να προσπαθει να μου πιάσει τα αρχιδια οπου και το εσπρωξα.
Η τυπισσα καποια στιγμη εκανε διαλλειμα,εβλεπε την ταινια και ο τυπος διπλα της επαιζε το μουνι.

2)Σαββατο βραδυ και ενω κανω την κινηση να φυγω σκαει μια γεματουλα η οποια εβγαζε ματι οτι ηταν απο μπουρδελο,μαζι με εναν τυπο .Αμεσως επεσαν οι θαμώνες σαν τις μελισσες καταπανω της ενω αυτη φωναζε "ενας ενας ρε μαλακες".Λογω κοσμοσυρροης δεν καταφερα να πλησιασω.

3)Καθημερινη μεσημερι σκαει μπαρμπας με μια γεματουλα μελαχρινη στην κυριως αιθουσα στη μεση περιπου.Αμεσως σκαει ενας τυπος που τον αρχιζει στις πιπες καθιστη ενω ο μπαρμπας της χαιδευει τα βυζια με ενα ηλιθιο χαμογελο στη φατσα.
Δεν πλησιασα γιατι μου φανηκε απωθητικη η τυπισσα.

4)Μπαινω μεσα καθημερινή βραδυ και βλεπω πληθος μαζεμενο μπροστα και αριστερα στην οθονη που εχει εναν καναπε.Παω και εγω και βλεπω ενα.ζευγαρι πανεμορφο,ο τυπος σαν μοντελο γυμνασμενος και η κοπελα το ιδιο αλλα παιζαν μονο για παρτυ τους και δεν αφηναν κανεναν να πλησιασει.Γενικα εκανε μπαμ οτι ηταν επι πληρωμη performer.


Μετα λοιπον απο ολα αυτα εχω καταληξει οτι δεν πρεπει να πηγαινει καμμια γυναικα εκει μεσα χωρις κερδος.
Ποσο μαλλον καυλωμενες τουριστριες..

Μακαρι να κανω λαθος βεβαια και να μην μου ετυχε ποτε αλλα δεν νομίζω.
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
3 cross σήμερα στις 8 στο ατραξ οποίος θέλει ξέρει
 

MairoulaCrossaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2024
Μηνύματα
12
Like
7
Πόντοι
0
Έχω να πάω 6..7 χρόνια στο συγκεκριμένο...Λεγόταν αλλιώς τότε.... Αξίζει σημερα;
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
Κάποιος που να είναι μέσα να μας πει τι γίνεται?
 

Nikos P

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λίγο έσκασε ζευγάρι καθαρά για promotion
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Τίποτα το ιδιαίτερο εχτές στον σινεμά στον επάνω όροφο ήταν τρεις που είχαν βάλει στην μέση ένα που όμως ήταν για πάρτυ τους μόνο . Εγώ πάντως τίποτα ήμουν 2 ωρες στο υπόγειο έτοιμος και στημένος ένας μόνο μου εγλυψε το κωλαρακι τίποτα άλλο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom