Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Το πιστευεις τυπε αυτο που γραφεις?
Μηπως επεσαν σαν τους πεινασμενους να πιασουν λιγη σαρκα?
Μηπως το μυαλο τους εχει εξατμιστει απο την αγαμια και συμπεριφερονται σαν τους Ζουλου που βλεπουν αναπτηρα για πρωτη φορα?
Δεν διαφωνώ. Απλά το είπα κόσμια
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
Μηπως επεσαν σαν τους πεινασμενους να πιασουν λιγη σαρκα?
Μηπως το μυαλο τους εχει εξατμιστει απο την αγαμια και συμπεριφερονται σαν τους Ζουλου που βλεπουν αναπτηρα για πρωτη φορα?
Στα ιδρύματα των πουσταράδων και των ζόμπι τί διαφορετικό περίμενες τύπε; Τσοντοσινεμά πήγανε, όχι στο Μέγαρο. Πού να πηγαίνανε και Αθηναϊκό, κόκκαλο δεν θα της είχε μείνει...
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
571
Like
1.075
Πόντοι
206
Για όσους αναρωτιούνται αν το σκηνικό ήταν αληθές, ναι ήταν. Είμαστε το ζευγάρι με την μελαχρινή κοπέλα που καθίσαμε στον μέσα καναπέ. Η εμπειρία ήταν μέτρια. Κανένας εκτός από έναν δεν κατάφερε να την καρφώσει όσο και αν προσπαθούσα να την κρατάω στημένη πάνω μου. Η φάση στην αρχή ήταν λίγο ενοχλητική με έναν γέρο που μάλλον γούσταρε να τον γαμήσω μέχρι που άρχισα να του σπρώχνω τα χέρια εγώ και έπειτα άλλος ένας που πήγε να χωθεί και σε αυτόν. Στο ρεζουμέ ένας κατάφερε να την γαμήσει για λίγο, 3-4 την έχυσαν και φύγαμε από εκεί με ματωμένες ρόγες. Καλά ρε παπάρες δεν έχετε ξαναδεί piercing στις ρόγες;
επιβεβαιωνω οτι ετσι εγινε,ειμαι το πιρσινγκ στην ρωγα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα ιδρύματα των πουσταράδων και των ζόμπι τί διαφορετικό περίμενες τύπε; Τσοντοσινεμά πήγες, όχι στο Μέγαρο. Πού να πηγαίνατε και Αθηναϊκό, κόκκαλο δεν θα της είχε μείνει...
καποιοι παντως πηγαιναν στα ιδρυματα και εψαχναν σχεση:grin:
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
571
Like
1.075
Πόντοι
206
Το πιστευεις τυπε αυτο που γραφεις?
Μηπως επεσαν σαν τους πεινασμενους να πιασουν λιγη σαρκα?
Μηπως το μυαλο τους εχει εξατμιστει απο την αγαμια και συμπεριφερονται σαν τους Ζουλου που βλεπουν αναπτηρα για πρωτη φορα?
σιγα το χοντρο σκηνικο,αν ζοριζονται στο νταουνταουν που ειναι γεματο φλωροπουστες που να ερχοταν στο αθηναικον θα τους ειχαν βαλει και στους 2 στο μπουντρουμι της ηδονης και θα φωναζαν μπιρ αλλαχ
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
251
Like
335
Πόντοι
21
Για όσους αναρωτιούνται αν το σκηνικό ήταν αληθές, ναι ήταν. Είμαστε το ζευγάρι με την μελαχρινή κοπέλα που καθίσαμε στον μέσα καναπέ. Η εμπειρία ήταν μέτρια. Κανένας εκτός από έναν δεν κατάφερε να την καρφώσει όσο και αν προσπαθούσα να την κρατάω στημένη πάνω μου. Η φάση στην αρχή ήταν λίγο ενοχλητική με έναν γέρο που μάλλον γούσταρε να τον γαμήσω μέχρι που άρχισα να του σπρώχνω τα χέρια εγώ και έπειτα άλλος ένας που πήγε να χωθεί και σε αυτόν. Στο ρεζουμέ ένας κατάφερε να την γαμήσει για λίγο, 3-4 την έχυσαν και φύγαμε από εκεί με ματωμένες ρόγες. Καλά ρε παπάρες δεν έχετε ξαναδεί piercing στις ρόγες;
Να ξαναπάτε παιδιά να χαρίσετε ηδονή και καυλα στους παρευρισκόμενους.
Αν και η ώρα που πήγατε καθημερινή και καλοκαίρι ήταν λίγο αναμενόμενο να μην βρείτε ποικιλια
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Είπε ο άλλος πως ήταν με το γκομενάκι που γαμιέται και πλάκωσαν οι αγαπουληδες τα καλέ μου φίλε στείλε pm και στα σαλια μήπως και γαμησουν.μπραβο μαλακές που ξεφτυλιζεστε όσο δεν πάει.τι περιμένετε ρε ζώα??να σας καλέσει στο σπίτι ???να σας κάνει και το τραπέζι?????και εσείς ρίχνοντας άπειρο σάλιο και γλίτσα να κάνετε τους εραστές????ρε ζώα είστε για κλωτσιές.καλε μου φίλε στείλε pm .θέλω και εγώ να γαμήσω.χαχαχαχαχαχαχαχχαχα
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Ειμαι τωρα εδω και κατω τσιμπουκωνουν παντρεμενο φιλο με ψωλαρα δυο αγορακια και πανω γνωστος γαμιας πηδαει εναν μαυρουλη με τελεια στητη κωλαρα στους καναπεδες . Δυνατες φασεις για μεσημερι,,.
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Για όσους αναρωτιούνται αν το σκηνικό ήταν αληθές, ναι ήταν. Είμαστε το ζευγάρι με την μελαχρινή κοπέλα που καθίσαμε στον μέσα καναπέ. Η εμπειρία ήταν μέτρια. Κανένας εκτός από έναν δεν κατάφερε να την καρφώσει όσο και αν προσπαθούσα να την κρατάω στημένη πάνω μου. Η φάση στην αρχή ήταν λίγο ενοχλητική με έναν γέρο που μάλλον γούσταρε να τον γαμήσω μέχρι που άρχισα να του σπρώχνω τα χέρια εγώ και έπειτα άλλος ένας που πήγε να χωθεί και σε αυτόν. Στο ρεζουμέ ένας κατάφερε να την γαμήσει για λίγο, 3-4 την έχυσαν και φύγαμε από εκεί με ματωμένες ρόγες. Καλά ρε παπάρες δεν έχετε ξαναδεί piercing στις ρόγες;
στειλε πμ
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Το υπόγειο τι είναι σαν χώρος ; Εννοώ τι διαφορά έχει με το υπόλοιπο κτήριο ;
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
246
Κριτικές
2
Like
225
Πόντοι
1
Ειμαι τωρα εδω και κατω τσιμπουκωνουν παντρεμενο φιλο με ψωλαρα δυο αγορακια και πανω γνωστος γαμιας πηδαει εναν μαυρουλη με τελεια στητη κωλαρα στους καναπεδες . Δυνατες φασεις για μεσημερι,,.
Το φίλο με την ψωλαρα και το γνωστό γαμια τους θελω!!
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Είμαι μέσα δεν υπάρχει καμία ξανθια
Στις 21:00 ήρθε και μέχρι τις 21:30 ήταν πάνω και πήρε δυο τυχερούς στην πίσω καμπίνα. Μετά κατέβηκε υπόγειο αλλά δεν είχα πάσο όποτε έφυγα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom