Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Dimitrisx

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2017
Μηνύματα
22
Like
34
Πόντοι
0
Το σινεμά λέει είναι κλειστό για κάποιο πριβέ πάρτι λέει και δεν την άφησαν να μπει μέσα. Έδιωχναν κι άλλους που πήγαν τώρα.. Κρίμα..
Ναι ειχε event εβαζαν μονο την elite των τσονταδικων… τα ζομπι
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
275
Like
392
Πόντοι
21
Το σινεμά λέει είναι κλειστό για κάποιο πριβέ πάρτι λέει και δεν την άφησαν να μπει μέσα. Έδιωχναν κι άλλους που πήγαν τώρα.. Κρίμα..
Όντως έχει πάρτυ σήμερα.
Πες της να πάει αυριο
 

Loyki

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
71
Πόντοι
0
Όντως έχει πάρτυ σήμερα.
Πες της να πάει αυριο
Δε χρειάστηκε να της πω κάτι.. Τα λόγια της ήταν "Θα έρθω αύριο γιατί σήμερα είναι κλεισμένο για πάρτι και με έδιωξαν". Όποιος τυχερός βρεθεί εκείνη την ώρα θα περάσει καλά. Δε θα ειδοποιήσουμε ξανά γιατί... Παπατζής. Κατάλαβες.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
88
Like
190
Πόντοι
0
Μαζεύτηκε κόσμος απέξω..απαιτεί να ανοίξει. Έκρυθμη η κατάσταση. Κλήθηκαν τα ματ. Δύσκολη νύχτα. Αναμένονται επεισοδεια
Κατεβαίνει και ο στρατός όπου να είναι.το cnn έχει αποκλειστικό ρεπορτάζ.ο λαός απαιτεί την μελαχρινή με τις μπάρες και τα Προβολακια στα βυζιά.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
229
Πόντοι
21
Στην είσοδο είπαν πως είναι κλεισμένο για όλο το βράδυ και πως αύριο θα ανοίξει πάλι για τον κόσμο κανονικά.
Iσχυει, ειχε πριβέ παρτυ χθες οπως και περσι. Το ασχημο ειναι οτι δεν το ανακοινωνουν για τον κοσμο εστω στο σαιτ τους να μην πανε αδικα.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
88
Like
190
Πόντοι
0
Δε χρειάστηκε να της πω κάτι.. Τα λόγια της ήταν "Θα έρθω αύριο γιατί σήμερα είναι κλεισμένο για πάρτι και με έδιωξαν". Όποιος τυχερός βρεθεί εκείνη την ώρα θα περάσει καλά. Δε θα ειδοποιήσουμε ξανά γιατί... Παπατζής. Κατάλαβες.
Έλα ρε.θα μας κάνεις τέτοια ζημιά???θα κόψεις την ενημέρωση γιατί είσαι Παπατζης???έχω το τηλέφωνο από μερικά μοναστήρια αν είναι να κόψει το άθλημα η δήθεν καύλα.χαχαχαχαχα
 

Loyki

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
71
Πόντοι
0
Έλα ρε.θα μας κάνεις τέτοια ζημιά???θα κόψεις την ενημέρωση γιατί είσαι Παπατζης???έχω το τηλέφωνο από μερικά μοναστήρια αν είναι να κόψει το άθλημα η δήθεν καύλα.χαχαχαχαχα
Είσαι τόσο βλακας που αντί να είσαι εκεί τώρα να την γαμάς, κάθεσαι και γράφεις μαλακίες. Εκεί είναι και την ξεκωλιάζουν τώρα.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
88
Like
190
Πόντοι
0
Είσαι τόσο βλακας που αντί να είσαι εκεί τώρα να την γαμάς, κάθεσαι και γράφεις μαλακίες. Εκεί είναι και την ξεκωλιάζουν τώρα.
Στον πουτσο μου.ετσι κι αλλιώς διακοπές είμαι .χαχαχαχαχαχα
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
275
Like
392
Πόντοι
21
Είσαι τόσο βλακας που αντί να είσαι εκεί τώρα να την γαμάς, κάθεσαι και γράφεις μαλακίες. Εκεί είναι και την ξεκωλιάζουν τώρα.
Εγω ήμουν εκεί κατά τις 7 παρά και επιβεβαιώνω οτι η τύπισσα πηγε και έδωσε πόνο στους καναπέδες του πανω ορόφου. Την γαμίσαμε μουνί κώλο και το ευχαριστήθηκε.
 

Dimitrisx

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2017
Μηνύματα
22
Like
34
Πόντοι
0
Εγω ήμουν εκεί κατά τις 7 παρά και επιβεβαιώνω οτι η τύπισσα πηγε και έδωσε πόνο στους καναπέδες του πανω ορόφου. Την γαμίσαμε μουνί κώλο και το ευχαριστήθηκε.
Ωραια σκηνικα αυτα.. κριμα που το χασα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
126
Like
8.008
Πόντοι
7.885
Ελπίζω να περάσατε καλά. Εκείνη πάντως το ευχαριστηθηκε!
Τύπε τα ζόμπι δεν ήμασταν εκεί, κανόνισε να ξανάρθει καμιά μέρα μετά τις 24:00 να χορτάσει πουτσ@.
 

Spirosvasilis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Έχω τρεις μέρες να χισο μου έγιναν τα αρχιδια σαν καρπούζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom