Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

AndronikosChe

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
111
Like
183
Πόντοι
1
Ρε φιλε, εσυ θα κανεις κουμαντο στους κωλους και στα γεννητικα οργανα του κοσμου? Οποιος θελει βαζει καποτα οποιος θελει δεν.χωρις πιεση και βια .απλα ελευθερη επιλογη.Απλα μια ματια στο προφιλ σου δειχνει την υποκρισια που υπαρχει ακομα και εδω.Παντρεμενος οικογενειαρχης που ψαχνει σε πιατσες και μπουρδελα κτλ καποια στιγμη θα πιαστει στη φακα που κοροιδευει και κρινει τους αλλους.
Κοιτά για να καταλάβεις την διαφορά μας. Εγώ δεν θα σε χαρακτηρίσω. Δεν με νοιάζει τι κάνει ο καθένας με το πουλί του και των κωλο του αρκεί να μην με επηρεάζει. Εσυ όμως ευφάνταστε νέε μας επηρεάζεις όλους γιατί από την μια πηδιέσαι χωρίς προφύλαξη και ραντίσεις τον κόσμο με ΣΜΝ ενώ από την άλλη εμείς οι μαλακες οι φορολογούμενοι θα πληρώνουμε όταν κολλήσεις και θέλεις θεραπεία. Κατάλαβες?
Όσον αφορά στην υποκρισία μου που συμπερανες από το προφίλ μου…. Τι να σου πω….οι profilers σηκώνουν τα χέρια ψηλά με την φαντασία σου.
Γιατί καλά τα λέμε αλλά φαντασίες τσαμπουνάς…..
άντε και καλή τύχη στην ζωή σου
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Κοιτά για να καταλάβεις την διαφορά μας. Εγώ δεν θα σε χαρακτηρίσω. Δεν με νοιάζει τι κάνει ο καθένας με το πουλί του και των κωλο του αρκεί να μην με επηρεάζει. Εσυ όμως ευφάνταστε νέε μας επηρεάζεις όλους γιατί από την μια πηδιέσαι χωρίς προφύλαξη και ραντίσεις τον κόσμο με ΣΜΝ ενώ από την άλλη εμείς οι μαλακες οι φορολογούμενοι θα πληρώνουμε όταν κολλήσεις και θέλεις θεραπεία. Κατάλαβες?
Όσον αφορά στην υποκρισία μου που συμπερανες από το προφίλ μου…. Τι να σου πω….οι profilers σηκώνουν τα χέρια ψηλά με την φαντασία σου.
Γιατί καλά τα λέμε αλλά φαντασίες τσαμπουνάς…..
άντε και καλή τύχη στην ζωή σου
Για να εχεις το χρονο να γραφεις εδω μαλλον δεν εισαι καλος φορολογούμενος,Αρα πηγαινε γλυψε καμια πατουσα πουτανας στην Φυλης και μετα σπιτακι κ.οικογενειαρχη οπως ευκολα μπορει να συμπερανει καποιος απο σχολια που εχεις κανει σε αλλα νηματα..πως το λες με υπευθυνοτητα.Πουτανες,κωλομπαρα και οικογενεια μετα,τα σκαμπω μου και τα αρχιδια μου ρε φιλε.!!Αμα θες πες μα τι εχει σπουδασει η κυρια να σου πω ποσες εχει ρουφηξει στατιστικα.εκτος αν σου ειπε πως εισαι ο πρωτος της ,ο εκλεκτος και το εχεις φαει δλδ.
 

heteroflexible94

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
63
Like
79
Πόντοι
0
εχεις σκεφτει το ενδεχομενο καποια που τα ειχες ή η τωρινη κοπελα σου- γυναικα σου να πιπωνε ή να πιπωνει γαμιοταν ή να γαμιεται με κανα αλλον ακαποτα και μετα τ να σου εδινε φιλακια και να το επαιζε καλη κοπελα το εχεις σκεφτει?Πριν απο εσενα ξερεις τι εκανε ?πουτσες ακαποτα ρουφαγε στο πανεπιστημιο.νομιζεις θα βαλει καποτα??σαν λυσασμενη θα σε κερατωσει .ΑΝΕΤΑ εχεις γλυψει πουτσα αλλουνου με εμμεσο τροπο.οι ελληνιδες το συνηθιζουν αυτο οσο και αν φαινονται καλα κοριτσια και ο έλληνας(εσυ)νομιζει οτι δεν θα τον κερατωσει ποτε!αχαχαχχα!. Αυτες δεν χρειαζονται το bourdela.com τα κανουν αμεσα και αθορυβα.οποτε ψαξου πριν κουνας το δαχτυλο σε νεα παιδια. Μπορει να εισαι κερατας με ΣΜΝ.Πρόσεξε λιγο....

Τρικυμία εν κρανίω.
 

AndronikosChe

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
111
Like
183
Πόντοι
1
Για να εχεις το χρονο να γραφεις εδω μαλλον δεν εισαι καλος φορολογούμενος,Αρα πηγαινε γλυψε καμια πατουσα πουτανας στην Φυλης και μετα σπιτακι κ.οικογενειαρχη οπως ευκολα μπορει να συμπερανει καποιος απο σχολια που εχεις κανει σε αλλα νηματα..πως το λες με υπευθυνοτητα.Πουτανες,κωλομπαρα και οικογενεια μετα,τα σκαμπω μου και τα αρχιδια μου ρε φιλε.!!Αμα θες πες μα τι εχει σπουδασει η κυρια να σου πω ποσες εχει ρουφηξει στατιστικα.εκτος αν σου ειπε πως εισαι ο πρωτος της ,ο εκλεκτος και το εχεις φαει δλδ.
Συγχαρητήρια για το επίπεδο σου. Αν εσυ είσαι 19 ετών φοιτητής, εγώ είμαι ενας Αρμοστρονγκ σε δυο…αστροναύτης και τζαζίστας.
Πάντως για μεσήλικας έχεις πολύ θυμό μέσα σου. Είναι ώρα να δεχτείς ποιος είσαι, τι σου αρέσει και να το επικοινωνήσεις και στο περιβάλλον σου.
Και ναι είμαι καλός φορολογούμενος και δημιουργικός.
Βέβαια θέλει επίπεδο για να το οσφρησθεις αυτό….όχι?
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Συγχαρητήρια για το επίπεδο σου. Αν εσυ είσαι 19 ετών φοιτητής, εγώ είμαι ενας Αρμοστρονγκ σε δυο…αστροναύτης και τζαζίστας.
Πάντως για μεσήλικας έχεις πολύ θυμό μέσα σου. Είναι ώρα να δεχτείς ποιος είσαι, τι σου αρέσει και να το επικοινωνήσεις και στο περιβάλλον σου.
Και ναι είμαι καλός φορολογούμενος και δημιουργικός.
Βέβαια θέλει επίπεδο για να το οσφρησθεις αυτό….όχι?
Οταν σε ταπωνουν ζητας πιστοποιητικο γεννησης?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Τελικά δεν σε ακουσα και επισκεφθηκα το Αθηναικο το Σαββατο πρωι ως στις 1.Πλήρωσα το εισιτηριο και ο κυριος με κοιτουσε περιεργα σχεδον.Μολις μπήκα ηταν πισσα γιατι εξω ειχε ηλιο και ηθελα καποια λεπτα να συνηθίσουν τα ματια.Ειχε βαρια μυρωδια κλεισουρας και τσιγαρου.Η τσοντα δεν με ενδιεφερε,για αλλο λογω πηγα.Στον κατω όροφο είχε καμια δεκαρια ατομα μεγαλής ηλικιας και ψιλοαγριες φατσες.Με τσεκαραν οι ακριανοι εγω φορουσα κοντομανικο και βερμουδα.Ανεβηκα κατευθειαν στον πανω οροφο για να αλλαξω οπου ηταν τρια ατομα ο ενας 35ρης οι αλλοι μεγαλοι με το χερι στον καβαλο.Απο πισω μου ηρθαν αμεσως δυο γεροι να δουν τι παιζει.Πηγα στην ακρη πισω απο ενα ξυλινο χώρισμα να μην φαινομαι,και εβγαλα τα ρουχα μου και τα παπουτσια,και εμεινα με κοκκινο στριγκ μπικινι μαγιω και μαυρα ψηλοτακουνα πεδιλα.τα εβαλα στην τσαντα και πηγα κουνιστα σαν πασαρελα στον καναπε, ηρθε κοντα μου ο πιο μικρος και ενας 60ρης με κοιλια χωρις μαλλια και αρχισαν να τον παιζουν φορα και να με χουφτωνουν με βρομολογα.Με τα πολλα στηθηκα και με πηραν πιπα κωλο μαζι ο ενας αδειασε στο στομα και ο αλλος μεσα μου με γκαστρωσε.,μαζευτηκαν και αλλοι και εβλεπαν μολις αδειασαν αυτοι πηραν θεση αλλοι δυο μεσηλικες με καλη στυση και ο ενας μου τραβουσε τις ρωγες και πηγε να τις ξεριζωσει με γαμησαν και αυτοι εναλλαξ και με εχυσαν στα μουτρα με μπινελικια. υστερα ενας χοντρος μεσιλικας που εβλεπε κι αυτος με εχυσε στο προσωπο κι αυτος μετα σηκωθηκα και πηγα πλαι στο χωρισμα να σκουπισω τα χυσια με χαρτι που ειχα μαζι μου και ντυθηκα να φυγω καθως ειχε μαζευτει κοσμος και ειπα να μην το παρακανω.Αν εξαιρεσουμε την μυρωδια του χωρου ηταν καλα αν και με αγχωσαν ετσι που κοιτουσαν ολοι αγρια.Ακομα και ο ταμιας.
ωραιος ρε φιλε ειδες τελικα ηταν περιπου οπως στα γραφαμε,στο αθηναικο πανε πουστρακια που πραγματικα θελουν να γκαστρωθουν απο κωλο και οχι λεπτεπιλεπτες κουνιστρες που θελουν ευγενειες και κατανοηση
θυμαμαι καποια στιγμη ειχε παει στο αθηναικο παθητικος που ειχε την απαιτηση οι γαμιαδες του να φορανε καποτες την ωρα που πιπωνε και αφου απαξιωθηκε απολο το σινεμα αρπαξε και κανα δυο ψιλες και εφυγε με την ουρα στα σκελια,το αθηναικο ειναι για σκληρες φασεις και μονο για αποφασισμενα ατομα
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Σήμερα μεσημέρι απόγευμα θα έχει τίποτα από κόσμο;
Έχω καιρό να πάω και έχω όρεξη να γνωρίσω κανένα παθητικό φίλο για παιχνίδι.
 

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Βέβαια δεν είναι για αυτό το σινεμά αλλά το γράφω για πληροφόρηση και για να υπάρχει και ανταγωνισμός
Στο λάμδα την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου από 8:00 το βράδυ έως 1:00 υπάρχει βραδιά ζευγαριών
Με είσοδο 15 για τα ζευγάρια και 20 για μεμονωμένους

Δεν ξέρω πόσα ζευγάρια θα πάνε
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Βέβαια δεν είναι για αυτό το σινεμά αλλά το γράφω για πληροφόρηση και για να υπάρχει και ανταγωνισμός
Στο λάμδα την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου από 8:00 το βράδυ έως 1:00 υπάρχει βραδιά ζευγαριών
Με είσοδο 15 για τα ζευγάρια και 20 για μεμονωμένους

Δεν ξέρω πόσα ζευγάρια θα πάνε
Την τελευταία φορά πήγαν 2 3 αν θυμάμαι αλλά παιχνίδι δεν εγινε
 

anetos49

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
ειμαι 49 παντρεμενος με καμποσες εμπειριες..Πολυ θα γουσταρα να με ξεκωλιασουν σε μια παρτουζα στο Αθηναικο ...Αλλα δεν θελω ακαποτα,δεν θελω να παιξω με την υγεια μου,τι να κανω?
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
35
Like
60
Πόντοι
0
Πάντως βλέπω από τα λεγόμενά σας ότι το Αθηναϊκό ζει ακόμα λαμπρές στιγμές. Και μαζεύει καλά αρσενικά. Ίσως το επισκεφθώ το ΣΚ, γιατί και εμείς που είμαστε σε μακρόχρονη σχέση έχουμε ψυχή . Λειτουργεί από το πρωί πια?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
ειμαι 49 παντρεμενος με καμποσες εμπειριες..Πολυ θα γουσταρα να με ξεκωλιασουν σε μια παρτουζα στο Αθηναικο ...Αλλα δεν θελω ακαποτα,δεν θελω να παιξω με την υγεια μου,τι να κανω?
πολυ απλα μην πας αθηναικον πηγαινε νταουνταουν που σου κανουν πιπα με διπλη καποτα,στο αθηναικον δεν υπαρχει περιπτωση να μην τον φας ακαποτα θες δεν θες θα στον φορεσουν και θα πας γκαστρωμενος πισω στην γυναικα σου
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
ειμαι 49 παντρεμενος με καμποσες εμπειριες..Πολυ θα γουσταρα να με ξεκωλιασουν σε μια παρτουζα στο Αθηναικο ...Αλλα δεν θελω ακαποτα,δεν θελω να παιξω με την υγεια μου,τι να κανω?
Τύπε σου βρήκα λύση! Υπάρχουν στην αγορά κάτι προϊόντα... προφυλακτικά λέγονται... τα φοράς στον πούτσο του γαμιά σου και είσαι ασφαλής... εκτός αν σπάσει βέβαια... θα τα βρεις σε περίπτερα, super market και φαρμακεία... γκούγκλαρε θα βρεις περισσότερες πληροφορίες!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: VaR22

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Τύπε σου βρήκα λύση! Υπάρχουν στην αγορά κάτι προϊόντα... προφυλακτικά λέγονται... τα φοράς στον πούτσο του γαμιά σου και είσαι ασφαλής... εκτός αν σπάσει βέβαια... θα τα βρεις σε περίπτερα, super market και φαρμακεία... γκούγκλαρε θα βρεις περισσότερες πληροφορίες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom