Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Ιδανικά θα ήθελα να πήγαινα μόνη μου γι αυτό το ψάχνω για το ποσο «βιώσιμο» είναι αυτό
Κοίτα να δεις αν πας κυρίως απόγευμα η νωρίς βράδυ είναι μια χαρά.
Έχω δει μέσα στο μαγαζι γυναίκες μόνες που είτε έπαιξαν με άλλους είτε απλά καθόντουσαν και έβλεπαν την ταινία.
Δεν τις πείραξε κανεις.
Εξαρτάται τι θες εσύ να κάνεις.
 

evianan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
64
Πόντοι
0
Κοίτα να δεις αν πας κυρίως απόγευμα η νωρίς βράδυ είναι μια χαρά.
Έχω δει μέσα στο μαγαζι γυναίκες μόνες που είτε έπαιξαν με άλλους είτε απλά καθόντουσαν και έβλεπαν την ταινία.
Δεν τις πείραξε κανεις.
Εξαρτάται τι θες εσύ να κάνεις.
Καλά απόγευμα λιγάκι δύσκολο.. αλλά νωρίς το βράδυ οκ… σ ευχαριστώ πολύ
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Μα και μεις που είμαστε γυναίκες και θελουμε φοβόμαστε με αυτά που ακούμε… σκοπός είναι να χειρίζεται η γυναίκα το παιχνίδι.. να νιώθει ασφαλής
με τι σκοπο θα πας στο ιδρυμα?να δεις πως ειναι ο χωρος η να αρπαξεις πουτσες?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Ιδανικά θα ήθελα να πήγαινα μόνη μου γι αυτό το ψάχνω για το ποσο «βιώσιμο» είναι αυτό
στο συγκεκριμενο ιδρυμα δεν θα εχεις προβλημα οι θαμωνες ειναι κυριως φλωροπουστες θα σε παρακαλανε και θα τρεχουν πισω σου ακομα και αν τους πεις οτι θα τους κανεις πιπες με καποτες
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Να δω ταινία γιατί μου κόπηκε η συνδρομή στο Νετφλιξ… ελπίζω να σε κάλυψα..
μια χαρα θα εισαι τοτε θα σου κανουν παρεα και οι φλωροι μαλακες θαμωνες του σινεμα και θα δειτε παρεα,μετα μπορειτε να πατε και για σαμαλι στο μεταξουργιο
 

evianan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
64
Πόντοι
0

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Αμα αυριο δεν γίνει κατακλυσμός λέω να περάσω μπας και φαω καμια πουτσα και γτ οχι παραπάνω απο μια
IMG_20240501_152553.jpg
τι εγινε εφαγες πουτσες η μονο βροχη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αύριο κατα της 2 θα είμαι σινεμά αν υπάρχει κάποιος σοβαρός παντρεμένος pm.
ελευθερος δεν σου κανει ρε φιλε?τι ρατσισμοι ειναι αυτοι
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Μα και μεις που είμαστε γυναίκες και θελουμε φοβόμαστε με αυτά που ακούμε… σκοπός είναι να χειρίζεται η γυναίκα το παιχνίδι.. να νιώθει ασφαλής
Πολυ το πιπιλας.
Αν φοβασαι με αυτα που ακους ή διαβαζεις μην πλησιαζεις ουτε απο εξω, μπορει να σου επιτεθει καποιο ζομπι που θα εχει βγει για τσιγαρο.
Καθε φορα που ειμαι στο ιδρυμα και εχω πετυχει ζευγαρι ή γυναικα μονη της, παντα θα ερχεται σχεδον απο πισω ενας "σωματοφυλακας" που
εχουν ή το "αφεντικο" του μαγαζιου για να κοψουν κινηση μηπως και χαθει ο ελεγχος απο τα
πρωτα λεπτα.
Αλλωστε μπορεις να ζητησεις απο το ταμειο να κανεις μια αναγνωριστικη, να δεις τους χωρους και μετα αποφασιζεις αν θα μεινεις για το κομμματι σου.
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
τι εγινε εφαγες πουτσες η μονο βροχη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ελευθερος δεν σου κανει ρε φιλε?τι ρατσισμοι ειναι αυτοι
Και βροχη εφαγα και πουτσες εφαγα αλλα οχι στο σινεμα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.724
Πόντοι
7.885
Και βροχη εφαγα και πουτσες εφαγα αλλα οχι στο σινεμα
Τύπε σε αυτό το σινεμά τα κρος απαξιώνονται συνήθως. Προτιμάνε τους ορίτζιναλ γκέι τύπου Κασσελακη Τάιλερ, ή τις ορίτζιναλ γυναίκες με μουνι. Ανωμαλία,τι να πεις.
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Τύπε σε αυτό το σινεμά τα κρος απαξιώνονται συνήθως. Προτιμάνε τους ορίτζιναλ γκέι τύπου Κασσελακη Τάιλερ, ή τις ορίτζιναλ γυναίκες με μουνι. Ανωμαλία,τι να πεις.
Δλδ σε ποιο κατα την δική σου άποψη δεν απαξιωνονται τα κρος?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Δλδ σε ποιο κατα την δική σου άποψη δεν απαξιωνονται τα κρος?
η ταση που επικρατει στα ιδρυματα ειναι να απαξιωνονται τα κρος,στο αθηναικο αν διαβασεις τα κρος μενουν αγαμητα η τα γαμανε μονο με λεφτα,αυτο εχει αρχισει να επεκτεινεται σε ολα τα ιδρυματα,λογικα μεσα στο 2025 τα κρος θα βρισκουν πουτσο στο πεδιον του αρεως σε κατι σκλαβενιτες και σε παραλιες.πλεον προτιμαται ο γνησιος πατροπαραδοτος πουστης
εχω τυχει σε σκηνικο που κρος την επεσε στον τζιμι τον τανζανο και αυτος το απαξιωσε και προτιμησε να γαμησει πιο χιλιοστη φορα τον αδυνατο ψηλο καραφλα θαμωνα,δηλαδη προτιμησε μια κωλοτρυπα που τη εχει χυσει πολλες φορες απο εναν παρθενο κωλο
το κρος απελπισμενο την επεφτε σε αρκετους και ετρωγε ακυρο τελικα εφυγε αγαμητο και μες τα νευρα
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
16
η ταση που επικρατει στα ιδρυματα ειναι να απαξιωνονται τα κρος,στο αθηναικο αν διαβασεις τα κρος μενουν αγαμητα η τα γαμανε μονο με λεφτα,αυτο εχει αρχισει να επεκτεινεται σε ολα τα ιδρυματα,λογικα μεσα στο 2025 τα κρος θα βρισκουν πουτσο στο πεδιον του αρεως σε κατι σκλαβενιτες και σε παραλιες.πλεον προτιμαται ο γνησιος πατροπαραδοτος πουστης
εχω τυχει σε σκηνικο που κρος την επεσε στον τζιμι τον τανζανο και αυτος το απαξιωσε και προτιμησε να γαμησει πιο χιλιοστη φορα τον αδυνατο ψηλο καραφλα θαμωνα,δηλαδη προτιμησε μια κωλοτρυπα που τη εχει χυσει πολλες φορες απο εναν παρθενο κωλο
το κρος απελπισμενο την επεφτε σε αρκετους και ετρωγε ακυρο τελικα εφυγε αγαμητο και μες τα νευρα
χμμμ.... το παραπανω ΔΕΝ μπορω να το επιβεβαιωσω σε καμια περιπτωση!!!!

Εγω πριν 15-20 μερες που ειχα παει σαν κρος κανονικα, εφαγα τουλαχιστον 4-5 διαφορετικες πουτσες (δεν μπορω να ειμαι ακριβης στος αρθμο, γιατι ηταν λιγο δυσκολη η κατασταση!!!)
Ολα γινανε επανω στον εξωστη!! μολις ακουστηκε και κατω οτι υπαρχει κρος, μαζευτηκανε ολοι και εγινε το παρτι.....
Δεν ειδα κανεναν να απαξιωνει και να μην θελει να παρει σειρα.....
 

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
χμμμ.... το παραπανω ΔΕΝ μπορω να το επιβεβαιωσω σε καμια περιπτωση!!!!

Εγω πριν 15-20 μερες που ειχα παει σαν κρος κανονικα, εφαγα τουλαχιστον 4-5 διαφορετικες πουτσες (δεν μπορω να ειμαι ακριβης στος αρθμο, γιατι ηταν λιγο δυσκολη η κατασταση!!!)
Ολα γινανε επανω στον εξωστη!! μολις ακουστηκε και κατω οτι υπαρχει κρος, μαζευτηκανε ολοι και εγινε το παρτι.....
Δεν ειδα κανεναν να απαξιωνει και να μην θελει να παρει σειρα.....
Και εγω πιστεύω είναι και λίγο στο αν θα κουνηθείς και λίγο και ίσως και το πως θα εισαι ντυμένη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Gi22

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
η ταση που επικρατει στα ιδρυματα ειναι να απαξιωνονται τα κρος,στο αθηναικο αν διαβασεις τα κρος μενουν αγαμητα η τα γαμανε μονο με λεφτα,αυτο εχει αρχισει να επεκτεινεται σε ολα τα ιδρυματα,λογικα μεσα στο 2025 τα κρος θα βρισκουν πουτσο στο πεδιον του αρεως σε κατι σκλαβενιτες και σε παραλιες.πλεον προτιμαται ο γνησιος πατροπαραδοτος πουστης
εχω τυχει σε σκηνικο που κρος την επεσε στον τζιμι τον τανζανο και αυτος το απαξιωσε και προτιμησε να γαμησει πιο χιλιοστη φορα τον αδυνατο ψηλο καραφλα θαμωνα,δηλαδη προτιμησε μια κωλοτρυπα που τη εχει χυσει πολλες φορες απο εναν παρθενο κωλο
το κρος απελπισμενο την επεφτε σε αρκετους και ετρωγε ακυρο τελικα εφυγε αγαμητο και μες τα νευρα
Πάντως στο downtown που έχω πάει όταν είχα αλλάξει ρούχο δεν με απαξιωναν αρκετοί ερχόντουσαν μου πιανανε τα βυζια και γινόταν φαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom