Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
546
Πόντοι
86
Πέμπτη μετά τις 21:00 θα φέρω ένα τρελό πουτανακι που πηδαω και έχει φαντασιωση με blowbang…. Όσοι πιστοί προσέλθετε θα σας τσιμπουκωσει όλους…
Κροσσακι η κοπέλα ;
 

emperor.x

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κοπέλα, μέτριο ανάστημα, μελαχρινη, μακριά μαλλιά, μεγάλο στηθος. Αλλά θέλει να μοιράσει πιπες και τίποτα άλλο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Ρε ΄σεις, τι κόσμος πάει σε αυτό που είναι στη Καρόλου στο Μεταξουργείο; Τις προάλλες πέρναγα από εκεί από μια δουλειά και το είδα και σκιάχτηκα! Πάνε τρανς πχ; Κρος? Παθητικοί ενεργετικοί, επαγγελματιες; τι φάση; Νόμιζα έχουν κλείσει τα τσοντάδικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.726
Πόντοι
7.885
Ρε ΄σεις, τι κόσμος πάει σε αυτό που είναι στη Καρόλου στο Μεταξουργείο; Τις προάλλες πέρναγα από εκεί από μια δουλειά και το είδα και σκιάχτηκα! Πάνε τρανς πχ; Κρος? Παθητικοί ενεργετικοί, επαγγελματιες; τι φάση; Νόμιζα έχουν κλείσει τα τσοντάδικα.
Εκτός από επαγγελματίες όλοι οι υπόλοιποι που λες πάνε :rockon::rockon:, τα τσονταδικα δεν πεθαίνουν τύπε, τα συντηρούμε εμείς τα ζόμπι :sunglasses::sunglasses:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου ένα χρόνο. Μπήκα στις 20:30 και έφυγα λίγο πριν τις δώδεκα. Πλήρωσα εισητήριο για όλο τον χώρο, στα 12€. Ο χώρος ήταν ο ίδιος, όπως τον είχα αφήσει, καθώς, από θέμα διακόσμησης, δεν έχει αλλάξει κάτι. Λίγος κόσμος, με την συντριπτική πλειοψηφία να είναι μπαρμπάδες και gay. Στο υπόγειο νέκρα. Μόνο έναν πούστη είδα, ο οποίος πίπωνε στα όρθια έναν τύπο. Υπήρχε και ένας μπάρμπας, με περίεργη φάτσα που περιφέρονταν μόνος του. Στην σάλα, με πλησίασε ένας τύπος, με τον οποίο είχα μιλήσει πριν από χρόνια. Μου πρότεινε χρήματα, για να μου χαϊδέψει τα πόδια, καθώς ήταν άρρωστος ποδολάγνος. Φυσικά τον ακύρωσα. Είδα και τον συναγωνιστή Ανδρείο, αλλά δεν πρόλαβα να τον χαιρετήσω. Συγγνώμη, Γιάννη. Θα τα πούμε την επόμενη φορά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν κάτι τύποι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν με την μάσκα, στην μάπα. Ρε λακαμάδες, εάν φοβάστε, τότε γιατί πηγαίνετε σε μέρη, που έχει κόσμο; Επίσης, τι είδους ερωτισμός να δημιουργηθεί, με αυτή την εμφάνιση; Δεν το καταλαβαίνετε, ότι η μάσκα είναι τελείως ντεκαυλέ; Είστε που είστε πατσαβούρηδες, κάνετε μαλακίες και γίνεστε χειρότεροι. Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου ένα χρόνο. Μπήκα στις 20:30 και έφυγα λίγο πριν τις δώδεκα. Πλήρωσα εισητήριο για όλο τον χώρο, στα 12€. Ο χώρος ήταν ο ίδιος, όπως τον είχα αφήσει, καθώς, από θέμα διακόσμησης, δεν έχει αλλάξει κάτι. Λίγος κόσμος, με την συντριπτική πλειοψηφία να είναι μπαρμπάδες και gay. Στο υπόγειο νέκρα. Μόνο έναν πούστη είδα, ο οποίος πίπωνε στα όρθια έναν τύπο. Υπήρχε και ένας μπάρμπας, με περίεργη φάτσα που περιφέρονταν μόνος του. Στην σάλα, με πλησίασε ένας τύπος, με τον οποίο είχα μιλήσει πριν από χρόνια. Μου πρότεινε χρήματα, για να μου χαϊδέψει τα πόδια, καθώς ήταν άρρωστος ποδολάγνος. Φυσικά τον ακύρωσα. Είδα και τον συναγωνιστή Ανδρείο, αλλά δεν πρόλαβα να τον χαιρετήσω. Συγγνώμη, Γιάννη. Θα τα πούμε την επόμενη φορά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν κάτι τύποι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν με την μάσκα, στην μάπα. Ρε λακαμάδες, εάν φοβάστε, τότε γιατί πηγαίνετε σε μέρη, που έχει κόσμο; Επίσης, τι είδους ερωτισμός να δημιουργηθεί, με αυτή την εμφάνιση; Δεν το καταλαβαίνετε, ότι η μάσκα είναι τελείως ντεκαυλέ; Είστε που είστε πατσαβούρηδες, κάνετε μαλακίες και γίνεστε χειρότεροι. Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
Και σας αρέσει ρε παιδιά να πηγαίνετε σε τέτοια μέρη; Και μια άλλη απορία έχω - επιχειρηματικά πώς στέκεται ένα τέτοιο "εγχείρημα";
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Ρε ΄σεις, τι κόσμος πάει σε αυτό που είναι στη Καρόλου στο Μεταξουργείο; Τις προάλλες πέρναγα από εκεί από μια δουλειά και το είδα και σκιάχτηκα! Πάνε τρανς πχ; Κρος? Παθητικοί ενεργετικοί, επαγγελματιες; τι φάση; Νόμιζα έχουν κλείσει τα τσοντάδικα.
στο συγκεκριμενο πανε πατι μαλακες που τρωνε παραμυθια και πληρωνουν μπας και γαμισουν κανα ζευγαρι η παρακαλανε κατι κρος που βρωμανε να τους κανουν πιπα με διπλες καποτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
μην τους χαλας τις φαντασιωσεις
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Θα ακούσω μαλακίες αλλά οκ.
Οι περισσότεροι δεν ξυρίζεται καμία τρίχα καλύτερα???η πρέπει να κουβαλάμε θαμνοκοπτικο???και κανένα μπανάκι???και προφυλάξεις????η θέλετε τρακα προφυλάξεις???και εκεί τζάμπα πάτε να την βγάλετε????????????????
τι παιχτηκε πηγες να τσιμπουκωσεις και επεσες σε τριχωτη γραβιερα?
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
325
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου ένα χρόνο. Μπήκα στις 20:30 και έφυγα λίγο πριν τις δώδεκα. Πλήρωσα εισητήριο για όλο τον χώρο, στα 12€. Ο χώρος ήταν ο ίδιος, όπως τον είχα αφήσει, καθώς, από θέμα διακόσμησης, δεν έχει αλλάξει κάτι. Λίγος κόσμος, με την συντριπτική πλειοψηφία να είναι μπαρμπάδες και gay. Στο υπόγειο νέκρα. Μόνο έναν πούστη είδα, ο οποίος πίπωνε στα όρθια έναν τύπο. Υπήρχε και ένας μπάρμπας, με περίεργη φάτσα που περιφέρονταν μόνος του. Στην σάλα, με πλησίασε ένας τύπος, με τον οποίο είχα μιλήσει πριν από χρόνια. Μου πρότεινε χρήματα, για να μου χαϊδέψει τα πόδια, καθώς ήταν άρρωστος ποδολάγνος. Φυσικά τον ακύρωσα. Είδα και τον συναγωνιστή Ανδρείο, αλλά δεν πρόλαβα να τον χαιρετήσω. Συγγνώμη, Γιάννη. Θα τα πούμε την επόμενη φορά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν κάτι τύποι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν με την μάσκα, στην μάπα. Ρε λακαμάδες, εάν φοβάστε, τότε γιατί πηγαίνετε σε μέρη, που έχει κόσμο; Επίσης, τι είδους ερωτισμός να δημιουργηθεί, με αυτή την εμφάνιση; Δεν το καταλαβαίνετε, ότι η μάσκα είναι τελείως ντεκαυλέ; Είστε που είστε πατσαβούρηδες, κάνετε μαλακίες και γίνεστε χειρότεροι. Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
Αυτό που μου κάνει εντύπωση σε όλη αυτή την ανάρτηση είναι ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αναφέρονται σε γκέι ομοφυλόφιλους ανθρώπους κ τους αποκαλούν πουστηδες! Νόμιζα ότι έχει εκλείψει αυτή η λέξη , αλλά μάλλον έχουμε ακόμα λίγο καιρό για να εξαλειφθεί! Λες κ τους βρίζουν η τους μισούν που πάνε σε τέτοια μέρη κ τους βλέπουν εκεί μέσα , αφού είναι για όλους αλλά επειδή δεν είναι των δικών τους γουστων τότε ας προσπαθήσουμε να τους υποβιβασουμε!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
546
Πόντοι
86
Κοπέλα, μέτριο ανάστημα, μελαχρινη, μακριά μαλλιά, μεγάλο στηθος. Αλλά θέλει να μοιράσει πιπες και τίποτα άλ

Πέμπτη μετά τις 21:00 θα φέρω ένα τρελό πουτανακι που πηδαω και έχει φαντασιωση με blowbang…. Όσοι πιστοί προσέλθετε θα σας τσιμπουκωσει όλους…
Κάτι τύπους σαν και εσένα όπου τους πετυχαίνει κάποιος πρέπει να τους ταράζει στην φαπα..αν γουστάρεις να λες ψέματα και να τραβολογας κόσμο για να γεμίσει το μαγαζάκι είσαι και πολύ μαλακας .αλλά πόσο κομπλεξικος μπορεί να είσαι .. οπότε άδειασε μας την γωνιά από δω , και αν την επόμενη φορά θες να έρθεις έλα χωρίς την γκόμενα να γαμησουμε εσένα καραγκιοζακο
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
209
Like
197
Πόντοι
1
Αυτό που μου κάνει εντύπωση σε όλη αυτή την ανάρτηση είναι ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αναφέρονται σε γκέι ομοφυλόφιλους ανθρώπους κ τους αποκαλούν πουστηδες! Νόμιζα ότι έχει εκλείψει αυτή η λέξη , αλλά μάλλον έχουμε ακόμα λίγο καιρό για να εξαλειφθεί! Λες κ τους βρίζουν η τους μισούν που πάνε σε τέτοια μέρη κ τους βλέπουν εκεί μέσα , αφού είναι για όλους αλλά επειδή δεν είναι των δικών τους γουστων τότε ας προσπαθήσουμε να τους υποβιβασουμε!
Κοίτα! Προσωπικά δεν έχω προβλημα τι κάνει ο κάθε ένας η η κάθε μια.
Αλλά επειδή κάποιες ηλικίες έχει μάθει να λέει τον πουστη πουστη και την πουτανα πουτανα νομίζω δεν θα αλλάξει.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Όχι πήγα να γαμήσω και είχε κωλο σαν μαϊμού
βρωμαγε σκατιλα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτι τύπους σαν και εσένα όπου τους πετυχαίνει κάποιος πρέπει να τους ταράζει στην φαπα..αν γουστάρεις να λες ψέματα και να τραβολογας κόσμο για να γεμίσει το μαγαζάκι είσαι και πολύ μαλακας .αλλά πόσο κομπλεξικος μπορεί να είσαι .. οπότε άδειασε μας την γωνιά από δω , και αν την επόμενη φορά θες να έρθεις έλα χωρίς την γκόμενα να γαμησουμε εσένα καραγκιοζακο
καλα τα γραφεις θελουν γαμησι κατι τετοιοι
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Αυτό που μου κάνει εντύπωση σε όλη αυτή την ανάρτηση είναι ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αναφέρονται σε γκέι ομοφυλόφιλους ανθρώπους κ τους αποκαλούν πουστηδες! Νόμιζα ότι έχει εκλείψει αυτή η λέξη , αλλά μάλλον έχουμε ακόμα λίγο καιρό για να εξαλειφθεί! Λες κ τους βρίζουν η τους μισούν που πάνε σε τέτοια μέρη κ τους βλέπουν εκεί μέσα , αφού είναι για όλους αλλά επειδή δεν είναι των δικών τους γουστων τότε ας προσπαθήσουμε να τους υποβιβασουμε!
γουστρουμε μυστη πανηδονιστη ματακια info@123 που απαξιωνει τους παντες και τα παντα:rockon:
 

ermis133

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
181
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου ένα χρόνο. Μπήκα στις 20:30 και έφυγα λίγο πριν τις δώδεκα. Πλήρωσα εισητήριο για όλο τον χώρο, στα 12€. Ο χώρος ήταν ο ίδιος, όπως τον είχα αφήσει, καθώς, από θέμα διακόσμησης, δεν έχει αλλάξει κάτι. Λίγος κόσμος, με την συντριπτική πλειοψηφία να είναι μπαρμπάδες και gay. Στο υπόγειο νέκρα. Μόνο έναν πούστη είδα, ο οποίος πίπωνε στα όρθια έναν τύπο. Υπήρχε και ένας μπάρμπας, με περίεργη φάτσα που περιφέρονταν μόνος του. Στην σάλα, με πλησίασε ένας τύπος, με τον οποίο είχα μιλήσει πριν από χρόνια. Μου πρότεινε χρήματα, για να μου χαϊδέψει τα πόδια, καθώς ήταν άρρωστος ποδολάγνος. Φυσικά τον ακύρωσα. Είδα και τον συναγωνιστή Ανδρείο, αλλά δεν πρόλαβα να τον χαιρετήσω. Συγγνώμη, Γιάννη. Θα τα πούμε την επόμενη φορά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν κάτι τύποι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν με την μάσκα, στην μάπα. Ρε λακαμάδες, εάν φοβάστε, τότε γιατί πηγαίνετε σε μέρη, που έχει κόσμο; Επίσης, τι είδους ερωτισμός να δημιουργηθεί, με αυτή την εμφάνιση; Δεν το καταλαβαίνετε, ότι η μάσκα είναι τελείως ντεκαυλέ; Είστε που είστε πατσαβούρηδες, κάνετε μαλακίες και γίνεστε χειρότεροι. Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
έλα πες αληθεια πηγες επειδη πιστευες θα ερθει η γκομενα να σε πιπωσει κ ασε τωρα τις κριτικες τωρα επειδη πιαστηκες κοροιδο
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
έλα πες αληθεια πηγες επειδη πιστευες θα ερθει η γκομενα να σε πιπωσει κ ασε τωρα τις κριτικες τωρα επειδη πιαστηκες κοροιδο
Ούτε καν! Διάβασε την ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα, αρχές της εβδομάδας. Έγραψα, ότι είχα σκοπό να πάω, αλλά τελευταία στιγμή το ακύρωσα. Επίσης, ο τύπος μου πρόσφερε χρήματα, μόνο για να μου κάνει μασάζ στα πόδια. Θα μπορούσα να τα πάρω και να πάω, καπάκι, να γαμήσω. Προχθές, εάν διαβάσεις πάλι στην ημερήσια ενημέρωση, έκανα νυχτερινή τσάρκα, στην πιάτσα και δεν γάμησα καμία. Αυτή την περίοδο είμαι στην φάση του scouting, της ενημέρωσης και της βόλτας, για την λεγόμενη καλτίλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom