Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Παω για αναζητηση κρος η ζευγαρι...ειναι κανεις στο ιδρυμα να ενημερωσει η εστω αν γνωριζει κατι
Αν πας πες μας τι παίζει τέτοια ώρα γιατί και εγώ έλεγα να πάω μια μερα τέτοια ώρα
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Θα ενημερωσω φυσικα..αλλα μακατι να βρω κατι γιατι πιστευω τετοια ωρα κατι θα χει
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Επισκεψη στο ιδρυμα 01:55..ολοι οι θαμωνες καθομασταν εξω απο το ιδρυμα...δεν ειχε τιποτα
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
εγω ειχα παει χθες το μεσημερι δεν ειχε πολλους αλλα ειχε δυο καλους που με ικανοποιησαν πολυ!

εγω ειχα παει χθες το μεσημερι δεν ειχε πολλους αλλα ειχε δυο καλους που με ικανοποιησαν πολυ!
Γεωργία όταν ξαναπάς ενημερωσε
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
Μυστες λοιπον την αλλη Κυριακη 3 Σεπτεμβρη,κατα τις 9 το βραδυ θα οργανωσουμε ενα autumn party!! Σας περιμενουμε ολες και ολους για να ξεκινησει μια σεζον γεματη καυλα!! Ολες οι γυναικες και τα ζευγαρια στην πιστααααα!!!! Για πειτε ποιοι θα ερθετε?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
αυτος ο εμετικος σκατοχοντρος με την γουρουνα που καθεται απεξω απτο ιδρυμα τι ρολο βαραει τον εχουν βαλει για κραχτη?να τον δεις και να πεις τωρα θα μπω?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω ειχα παει χθες το μεσημερι δεν ειχε πολλους αλλα ειχε δυο καλους που με ικανοποιησαν πολυ!
τι σου εκαναν δηλαδη
 

Georgia Georgia

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
14
Like
123
Πόντοι
0
Τι φάση έγινε κοπελάρα ?? πες μας καμια λεπτομέρεια !!
Είχα παει μεσημερι, δεν ειχε πολυ κοσμο. Αλλα ηταν δυο καλοι που με πηδηξαν μπροστα στον κερατα μου. Ο ενας με εχυσε τρεις φορες, ο αλλος με πηρε στην καμπινα κατω και μετα εξω... κανα δυωρο εκατσα μετα εφυγα.
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
εγω ειχα παει χθες το μεσημερι δεν ειχε πολλους αλλα ειχε δυο καλους που με ικανοποιησαν πολυ!

Είχα παει μεσημερι, δεν ειχε πολυ κοσμο. Αλλα ηταν δυο καλοι που με πηδηξαν μπροστα στον κερατα μου. Ο ενας με εχυσε τρεις φορες, ο αλλος με πηρε στην καμπινα κατω και μετα εξω... κανα δυωρο εκατσα μετα εφυγα.
Την άλλη φορά ρε παιδιά πάρτε ένα τηλ σας το έστειλα σε μην. Ή στείλτε ένα μη βιμπσρ.κρθμα τέτοιες γυναίκες να πηγαίνουν σε τέτοια μαγαζιά με. Το σταυρό στο χέρι...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Είχα παει μεσημερι, δεν ειχε πολυ κοσμο. Αλλα ηταν δυο καλοι που με πηδηξαν μπροστα στον κερατα μου. Ο ενας με εχυσε τρεις φορες, ο αλλος με πηρε στην καμπινα κατω και μετα εξω... κανα δυωρο εκατσα μετα εφυγα.Μπράβο Γιωργία
Είχα παει μεσημερι, δεν ειχε πολυ κοσμο. Αλλα ηταν δυο καλοι που με πηδηξαν μπροστα στον κερατα μου. Ο ενας με εχυσε τρεις φορες, ο αλλος με πηρε στην καμπινα κατω και μετα εξω... κανα δυωρο εκατσα μετα εφυγα.
Μπράβο κοριτσάρα μας ! Πολύ καλά έκανες !! Οποτε θες στείλε !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom