Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
252
Πόντοι
0
Εχεις δικιο,τα παραλεει ο τυπος..

Οι θαμωνες στα τσονταδικα ειναι επιπεδου κολλεγιου Αθηνων με επιπεδο και ευγενεια.
Δεν ξέρω τι νόημα έχει κάποιος να ψιλοκράζει το επίπεδο των θαμώνων στα τσοντάδικα σε ένα φόρουμ για θαμώνες στα τσοντάδικα, πολύ inception η φάση. Κατά τη γνώμη μου και την εμπειρία μου δεν υπάρχει μια "χ" τυποποιημένη συμπεριφορά του "θαμώνα σε τσοντάδικα". Όπως οπουδήποτε αλλού, έτσι και στο τσοντάδικο, θα συναντήσεις κάθε καρυδιάς καρύδι, τον ευγενικό, τον σπαστικό, τον χύμα, τον ενοχλητικό, τον ντροπαλό που θα σε πλησιάσει μόνο μετά από πρόσκληση (ναι υπάρχει κι αυτό, θαμώνας σε τσοντάδικο που θέλει σπρώξιμο για να πάρει μπρος) κ.ο.κ. Οπότε δεν έχουν ιδιαίτερο νόημα ούτε η τυποποίηση, ούτε τα σχόλια περί κολλεγίου Αθηνών ή ΙΕΚ ΞΥΝΗ.

Εν τέλει θα έλεγα, αν πρέπει να ξέρει κάτι κάποιος που (θέλει να) πάει σε τσοντάδικο, ειδικά αν πρόκειται για ζευγάρι, είναι πως όλα παίζουν, και αν σε μία επίσκεψη η εμπειρία ήταν κάπως, αυτό δεν σημαίνει ότι θα είναι ίδια και την επόμενη φορά. Ο,τι σου κληρώσει. Όσες φορές έχω πάει πάντα κάπως αλλιώς ήταν.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.536
Like
11.599
Πόντοι
3.506
Χτεσινή επίσκεψη μετά απο ποτό στο Γκάζι με φίλη που γουστάρει σκηνικά. Μπαίνουμε στο μαγαζί κατα τις 1.30 υπήρχαν καμιά δεκαριά μέσα.
Αρχίζω να της κάνω ξενάγηση να δει τους χώρους ώστε να δούμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας. Ε ρε φίλε και οι 10 που ήταν μέσα, σαν ουρά έρχονταν απο πίσω μας. Ουτε ανάσα να μην πάρουμε.
Κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια....και έκανα επίτηδες κύκλους και εκεί όλοι τους να ακολουθούν.
ρε παίδες οκ καταλαβαίνω την διάθεση σας , μπήκε ζευγάρι και γουστάρατε να πάρετε θέση για σκηνικό, αλλά πως να γίνει σκηνικό αν δεν μας αφήνετε να πάρουμε μια ανάσα να νιώσει και η γυναίκα μια άνεση????????
Απο τα πολλά καταλήγουμε σε μια καμπίνα στο ισόγειο. Κλείνουμε και την πόρτα κλείνουμε και το πορτάκι για την δίπλα καμπίνα για να χαλαρώσουμε λίγο να αρχίσουμε το παιχνίδι....ΑΜ ΔΕ.....Πραγματικά μόνο που δεν το έσπασαν το παράθυρο για την δίπλα καμπίνα. Εμπαιναν δίπλα και προσπαθούσαν ντε και καλά να το ανοίξουν.
Τραγικό το σκηνικό...ΕΛΕΟΣ....Πραγματικά δεν παίζει να ξαναφέρω γκόμενα εκεί για παιχνίδι παρά μόνο αν τυχόν είναι τόσο άνετη και μπορεί να τα δεχτεί αυτά.

Παιδιά χαλαρώστε λίγο....στην τελική με την συμπεριφορά σας μείνατε με το πουλί στο χέρι, ενω θα μπορούσατε να είχατε γαμήσει οι περισσότεροι!!!!!
Τζάμπα τους βαφτισανε ζόμπι, συναγωνιστή;
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Χτεσινή επίσκεψη μετά απο ποτό στο Γκάζι με φίλη που γουστάρει σκηνικά. Μπαίνουμε στο μαγαζί κατα τις 1.30 υπήρχαν καμιά δεκαριά μέσα.
Αρχίζω να της κάνω ξενάγηση να δει τους χώρους ώστε να δούμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας. Ε ρε φίλε και οι 10 που ήταν μέσα, σαν ουρά έρχονταν απο πίσω μας. Ουτε ανάσα να μην πάρουμε.
Κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια....και έκανα επίτηδες κύκλους και εκεί όλοι τους να ακολουθούν.
ρε παίδες οκ καταλαβαίνω την διάθεση σας , μπήκε ζευγάρι και γουστάρατε να πάρετε θέση για σκηνικό, αλλά πως να γίνει σκηνικό αν δεν μας αφήνετε να πάρουμε μια ανάσα να νιώσει και η γυναίκα μια άνεση????????
Απο τα πολλά καταλήγουμε σε μια καμπίνα στο ισόγειο. Κλείνουμε και την πόρτα κλείνουμε και το πορτάκι για την δίπλα καμπίνα για να χαλαρώσουμε λίγο να αρχίσουμε το παιχνίδι....ΑΜ ΔΕ.....Πραγματικά μόνο που δεν το έσπασαν το παράθυρο για την δίπλα καμπίνα. Εμπαιναν δίπλα και προσπαθούσαν ντε και καλά να το ανοίξουν.
Τραγικό το σκηνικό...ΕΛΕΟΣ....Πραγματικά δεν παίζει να ξαναφέρω γκόμενα εκεί για παιχνίδι παρά μόνο αν τυχόν είναι τόσο άνετη και μπορεί να τα δεχτεί αυτά.

Παιδιά χαλαρώστε λίγο....στην τελική με την συμπεριφορά σας μείνατε με το πουλί στο χέρι, ενω θα μπορούσατε να είχατε γαμήσει οι περισσότεροι!!!!!
Σε καταλαβαίνω το έχω πάθει και εγώ , μπορεί να μην ήταν 10 αλλά 6-7 σίγουρα. Και ήμουν μόνος μου χωρίς γυναίκα.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Χθες παιχτηκαν πολλα σκηνικα. Γυρω στις 7 που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο αλλα μετα τις 8 πλακωσαν. Γυρω στις 9 ηρθε και ζευγαρι. Βασικα γυναικα ηρθε απλα συνοδευοταν απο εναν που απλα καθοταν διπλα της. τα πεταξε και εκατσαν μπροστα στη μεγαλη οθονη οπου κλασικα μαζευτηκαν ολοι. Εκατσα λιγο εκει γιατι ειχαν μαζευτει σαν ορνια γυρω απο το θυμα τους, ειδα μονο εναν να την πηδαει ο οποιος μετα γαμηθηκε απο εναν αλλον και οι υπολοιποι με τις πουτσες εξω σε παραταξη. Δεν πρεπει να εκατσαν πολυ. Εκανα μια βολτα πανω και σε 10-15 λεπτα που κατεβηκα δεν τους ειδα. Οποτε συνεχιστηκαν τα γαμησια κυριως πανω στον διαδρομο με τους καναπεδες. Οταν εφυγα γυρω στις 10.30 ειχε αρκετο κοσμο καμια 20αρια ατομα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
36
Like
3.239
Πόντοι
5.355
Χθες παιχτηκαν πολλα σκηνικα. Γυρω στις 7 που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο αλλα μετα τις 8 πλακωσαν. Γυρω στις 9 ηρθε και ζευγαρι. Βασικα γυναικα ηρθε απλα συνοδευοταν απο εναν που απλα καθοταν διπλα της. τα πεταξε και εκατσαν μπροστα στη μεγαλη οθονη οπου κλασικα μαζευτηκαν ολοι. Εκατσα λιγο εκει γιατι ειχαν μαζευτει σαν ορνια γυρω απο το θυμα τους, ειδα μονο εναν να την πηδαει ο οποιος μετα γαμηθηκε απο εναν αλλον και οι υπολοιποι με τις πουτσες εξω σε παραταξη. Δεν πρεπει να εκατσαν πολυ. Εκανα μια βολτα πανω και σε 10-15 λεπτα που κατεβηκα δεν τους ειδα. Οποτε συνεχιστηκαν τα γαμησια κυριως πανω στον διαδρομο με τους καναπεδες. Οταν εφυγα γυρω στις 10.30 ειχε αρκετο κοσμο καμια 20αρια ατομα.
Καλημέρα, το μωρό σχετικά καλό?
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
Χθες παιχτηκαν πολλα σκηνικα. Γυρω στις 7 που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο αλλα μετα τις 8 πλακωσαν. Γυρω στις 9 ηρθε και ζευγαρι. Βασικα γυναικα ηρθε απλα συνοδευοταν απο εναν που απλα καθοταν διπλα της. τα πεταξε και εκατσαν μπροστα στη μεγαλη οθονη οπου κλασικα μαζευτηκαν ολοι. Εκατσα λιγο εκει γιατι ειχαν μαζευτει σαν ορνια γυρω απο το θυμα τους, ειδα μονο εναν να την πηδαει ο οποιος μετα γαμηθηκε απο εναν αλλον και οι υπολοιποι με τις πουτσες εξω σε παραταξη. Δεν πρεπει να εκατσαν πολυ. Εκανα μια βολτα πανω και σε 10-15 λεπτα που κατεβηκα δεν τους ειδα. Οποτε συνεχιστηκαν τα γαμησια κυριως πανω στον διαδρομο με τους καναπεδες. Οταν εφυγα γυρω στις 10.30 ειχε αρκετο κοσμο καμια 20αρια ατομα.
Μπήκαν στη μεσαία καμπίνα με άλλους δύο. Ο ένας από τους δύο ήμουν εγώ. Ο άλλος έχυσε μέσα στο προφυλακτικό, εγώ στις βυζάρες της, μετά από πίπα και πολύ γλείψιμο στα αρχίδια.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Μπήκαν στη μεσαία καμπίνα με άλλους δύο. Ο ένας από τους δύο ήμουν εγώ. Ο άλλος έχυσε μέσα στο προφυλακτικό, εγώ στις βυζάρες της, μετά από πίπα και πολύ γλείψιμο στα αρχίδια.
Ωραία η τύπισσα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Χτεσινή επίσκεψη μετά απο ποτό στο Γκάζι με φίλη που γουστάρει σκηνικά. Μπαίνουμε στο μαγαζί κατα τις 1.30 υπήρχαν καμιά δεκαριά μέσα.
Αρχίζω να της κάνω ξενάγηση να δει τους χώρους ώστε να δούμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας. Ε ρε φίλε και οι 10 που ήταν μέσα, σαν ουρά έρχονταν απο πίσω μας. Ουτε ανάσα να μην πάρουμε.
Κάποια στιγμή με έπιασαν τα γέλια....και έκανα επίτηδες κύκλους και εκεί όλοι τους να ακολουθούν.
ρε παίδες οκ καταλαβαίνω την διάθεση σας , μπήκε ζευγάρι και γουστάρατε να πάρετε θέση για σκηνικό, αλλά πως να γίνει σκηνικό αν δεν μας αφήνετε να πάρουμε μια ανάσα να νιώσει και η γυναίκα μια άνεση????????
Απο τα πολλά καταλήγουμε σε μια καμπίνα στο ισόγειο. Κλείνουμε και την πόρτα κλείνουμε και το πορτάκι για την δίπλα καμπίνα για να χαλαρώσουμε λίγο να αρχίσουμε το παιχνίδι....ΑΜ ΔΕ.....Πραγματικά μόνο που δεν το έσπασαν το παράθυρο για την δίπλα καμπίνα. Εμπαιναν δίπλα και προσπαθούσαν ντε και καλά να το ανοίξουν.
Τραγικό το σκηνικό...ΕΛΕΟΣ....Πραγματικά δεν παίζει να ξαναφέρω γκόμενα εκεί για παιχνίδι παρά μόνο αν τυχόν είναι τόσο άνετη και μπορεί να τα δεχτεί αυτά.

Παιδιά χαλαρώστε λίγο....στην τελική με την συμπεριφορά σας μείνατε με το πουλί στο χέρι, ενω θα μπορούσατε να είχατε γαμήσει οι περισσότεροι!!!!!
Τυπε δείξτε λίγη κατανόηση, τα ζόμπι ήταν πεινασμένα. Καλά κι εσείς μετά από ποτά πήγατε, πόσο θέλατε για να φτιαχτειτε??
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Τυπε δείξτε λίγη κατανόηση, τα ζόμπι ήταν πεινασμένα. Καλά κι εσείς μετά από ποτά πήγατε, πόσο θέλατε για να φτιαχτειτε??
Όπως έλεγε και η ταινία Τα ζόμπι δεν είναι χορτοφαγα. Πεινανε για σαρκα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.170
Πόντοι
1.336
Δευτερες μαζεύει ζευγάρια;
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.170
Πόντοι
1.336
Θα πάω σε κανά μισάωρο να δω αν παίζει τίποτα από γυναίκες. Διαφορετικά μπουρδελοτσαρκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Την Τετάρτη απογευματάκι αργά θα επισκεφτούμε το μερος μαζι με μια καύλα φιλη μου cross επισης..ποιοι θα έρθουν παρεούλα??
Τύπισσα απογευματάκι θα χωνευουμε τα μεσημεριανα πιτογυρα. Ελάτε καλύτερα μετά τις 24:00 για σίγουρα αποτελέσματα :pipa1::pipa3::zfuck:
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
92
Like
299
Πόντοι
20
Τύπισσα απογευματάκι θα χωνευουμε τα μεσημεριανα πιτογυρα. Ελάτε καλύτερα μετά τις 24:00 για σίγουρα αποτελέσματα :pipa1::pipa3::zfuck:
Δύσκολα μωρό μου..το πρωί έχει δουλίτσα..
Εννιά με εννιαμισι..θα είμαστε εκεί..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom