Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ουσιαστικά τι κάνεις όταν πας? Παίζει να πηδήξεις?ή βαράς καμμιά μαλακία. Και στο υπόγειο τι γίνεται?
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
πηδας φυσικα κι ό,τι άλλο γουσταρει κανεις
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
τι ηλικίες παίζει? τίποτα ώριμοι που πάνε να φάνε πούτσο υπάρχουν? κανένα πουτανάκι?
 

Επισκέπτης
paidia den exw na kanw alla sxolia emena mendiefere na pw tin gnwmi mou gia to magazi giati pairname kala.telos
τυπε εσενα πρεπει να σου φερουμε την ΓΙΩΤΑ με το στραπ ον και το ΛΙΛΑ θα περασεισ και εσυ και η γυναικα σου σουπερ ο λιλασ δεν θα αφησει τιποτα ορθιο μονο προσεχε την μαλαματενια  :think:
 

bourFan

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει 2 φορες με την κοπελα μου. Την πρωτη φορα πηγαμε με μεγαλη παρεα κι ειχε χαβαλε.Την τελευταια φορα ομως που πηγαμε ηταν πραγματιακα χαλια. Ουτε ενα ζευγαρι , μονο ηλικιομενοι πουστιδες βαψομαλιαδες και κατι Ομονιακοι γεροι ληγουριασμενοι.
Δηστυχος ενα τετειο μαγαζι στην Ελλαδα ειναι πολυ δυσκολο να πετυχει. Θελει πολυ αυστηρο face contol κατα τι γνωμη μου. :)
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τελικα τι γινετε με αυτο το μαγαζακι?καμια ενημερωση? σημερα δουλευα διπλα σε ενα μαγαζι και μπαινοβγαινε πολυ κοσμος...γυναικες δεν μπηκαν αλλα στην μιση ωρα που καθησα μπηκαν τουλαχιστον 15 ατομα...κανεις δεν ηταν μπουρδελιαρης? παιζουν γκομενες η εγινε πουστραδικο και αυτο
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
...βασικά, για να μην είμαι και αγενής,  :grin: καλώς σας βρήκα.
Εχω πάει 3-4 φορές στο συγκεκριμένο σινεμά αφού έπεσα τυχαία στο site τους και στη συνέχεια διάβασα κι εδώ τα σχετικά.
Πολλά υποσχόμενο και πραγματικά ωραία ιδέα αλλά δύσκολα να πιάσει εδώ στην Ελλάδα...
Εγώ ζευγάρια δεν πέτυχα πάντως. Ένα μόνο από τα βράδυα που πήγα, Σάββατο ήταν, κατά τις 2π.μ ήρθαν δύο τύποι με μια milf, ανέβηκαν στον εξώστη, έριξαν μια ματιά στο χώρο και έφυγαν.
Αρκετός κόσμος γενικά περιφέρεται, χωρίς να σε ενοχλεί κανείς. Όχι ιδιαίτερα τουλάχιστον.
Εγώ τα έκανα τα παιχνιδάκια μου πάντως, βάρεσα και 2-3 μαλακίες και όλα καλα.
Θα ξαναπάω...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εχω παει 2 φορες με την κοπελα μου. Την πρωτη φορα πηγαμε με μεγαλη παρεα κι ειχε χαβαλε.Την τελευταια φορα ομως που πηγαμε ηταν πραγματιακα χαλια. Ουτε ενα ζευγαρι , μονο ηλικιομενοι πουστιδες βαψομαλιαδες και κατι Ομονιακοι γεροι ληγουριασμενοι.
Δηστυχος ενα τετειο μαγαζι στην Ελλαδα ειναι πολυ δυσκολο να πετυχει. Θελει πολυ αυστηρο face contol κατα τι γνωμη μου. :)
και θα μπαινει οι κοπελα σου  και εσυ θα περιμενεις εξω
 

tgastos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
5
Πόντοι
0
Παρασκευή απόγευμα δυο ζευγάρια, ενα μεσήλικες που ψαχνώντουσαν και έκαναν παιχνίδι και ένα νεαρότερο που απλα την έβρισκαν οι δυο τους. Οι μεσήλικες έπαιζαν γενικά και η κυρία δεν έλεγε όχι και σε ωραία εργαλείο, ο κύριος έκανε πέσιμο στο νεαρό ζευγάρι αλλά δεν έγινε τίποτα. Κατά τα λοιπά 6-7 πιράνχας γύριζαν και περίμεναν μήπως αρπάξουν κανά κομμάτι.
 

afroditicpl

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά πήγα 3 - 4 φορές με την γυναικα μου τα ΣΚ εχει ζευγαρια αλλα τις αλλες ημέρες μονο ψωλαραδες που τον παιζουν βλεποντας σε να γαμας εχει και δωματια απο κατω για μυστηριες καταστασεις αξιζει και για ζευγαρια αν ειστε τυχεροι
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Παρασκευή απόγευμα δυο ζευγάρια, ενα μεσήλικες που ψαχνώντουσαν και έκαναν παιχνίδι και ένα νεαρότερο που απλα την έβρισκαν οι δυο τους. Οι μεσήλικες έπαιζαν γενικά και η κυρία δεν έλεγε όχι και σε ωραία εργαλείο, ο κύριος έκανε πέσιμο στο νεαρό ζευγάρι αλλά δεν έγινε τίποτα. Κατά τα λοιπά 6-7 πιράνχας γύριζαν και περίμεναν μήπως αρπάξουν κανά κομμάτι.
Βασικά πήγα 3 - 4 φορές με την γυναικα μου τα ΣΚ εχει ζευγαρια αλλα τις αλλες ημέρες μονο ψωλαραδες που τον παιζουν βλεποντας σε να γαμας εχει και δωματια απο κατω για μυστηριες καταστασεις αξιζει και για ζευγαρια αν ειστε τυχεροι

Δε θα ερθω ρε πουστη προμοτορα :birdman:.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Σε καποιο αλλο σαιτ εχει διαφημιση για "dungeon-glory hole-booth" μπηκα στο σαιτ και δεν βρηκα τπτ ,  τι στον μποθτζον ? :think:



 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Σε καποιο αλλο σαιτ εχει διαφημιση για "dungeon-glory hole-booth" μπηκα στο σαιτ και δεν βρηκα τπτ ,  τι στον μποθτζον ? :think:

Ψηνεσαι μανιτσα να σε κουρεψω γουλι, και να σε ριξω στο μπουντρουμι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom