Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
oute egw eimai keratas alla maresei na tin vlepw enw mou to paizei mixoparthena na pigainei kai na trivetai sta ipoloipa zeygaria tou cinema.fwto tis de vazw
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
oute egw eimai keratas alla maresei na tin vlepw enw mou to paizei mixoparthena na pigainei kai na trivetai sta ipoloipa zeygaria tou cinema.fwto tis de vazw
Τυπε αυτο το επαθε μετα ή πριν το μεσοπροθεσμο? να το πιασουμε απο καπου μπας και βρουμε ακρη δλδ.
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
paidia den exw na kanw alla sxolia emena mendiefere na pw tin gnwmi mou gia to magazi giati pairname kala.telos
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια εγω που δεν καταλαβαινω θα μου πει κανεις το κονσεπτ?
Αντε και πηγες με τη δικια σου, βλεπεις την τσοντα και φτιαχνεστε μετα.... :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
oute egw eimai keratas alla maresei na tin vlepw enw mou to paizei mixoparthena na pigainei kai na trivetai sta ipoloipa zeygaria tou cinema.fwto tis de vazw
τυπε ολοι οσοι εχουν σχεση ειναι κερατες μην το ψαχνεις
οι ανυπαντροι ειναι ερασιτεχνες και οι παντρεμενοι επαγγελματιες :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παιδια εγω που δεν καταλαβαινω θα μου πει κανεις το κονσεπτ?
Αντε και πηγες με τη δικια σου, βλεπεις την τσοντα και φτιαχνεστε μετα.... :think:

:2funny: :2funny: στην πέφτει το μυξιάρικο του δημήτρη αθηνάρα ,το πέρνης πανταχόθεν ,και γυρνάς σπίτι ακούγοντας την γκρίνια της δικιάς σου. Αν θες ζήτα  δανεικιά την Ανούλα του του ΒΒΛ :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: στην πέφτει το μυξιάρικο του δημήτρη αθηνάρα ,το πέρνης πανταχόθεν ,και γυρνάς σπίτι ακούγοντας την γκρίνια της δικιάς σου. Αν θες ζήτα  δανεικιά την Ανούλα του του ΒΒΛ :2funny: :2funny:
δηλαδη αυτοι βαζουν μια τσοντα και εσυ κανεις το theater...
Και αν αντι για αθηναρα σου την πεσει κανενας αθηναρας και σου φορεσει καμια πουτσα εκει που γαμας αμεριμνα τι κανεις?
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
τυπε ολοι οσοι εχουν σχεση ειναι κερατες μην το ψαχνεις
οι ανυπαντροι ειναι ερασιτεχνες και οι παντρεμενοι επαγγελματιες :2funny:

εχω αδελφήκαι μούμεινε στο ράφι , να σε κάνω κονέ ,να γίνεις επαγγελματίας ? :2funny: :2funny:
 

loukos81

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
Η milfara στο bar είναι η γυναίκα του αφεντικού, την πέτυχα να έχει μπει μέσα και να βλέπει τσόντα και να της τα ρίχνει ένας τύπος. Τελικά μόνο τον χώρο του έδειξε και τίποτα παραπάνω...
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
γραψτε καμια κριτικη ρε παιδια οσοι εχετε παει!ποιεσ μερες ειναι καλα,τι ορες κτλπ...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Που εισαι ρε τυπε; Χαθηκες.
Προσπαθω να πεισω την δικια μου να παμε "σινεμα", αλλα δε ξερω πως να της το φερω.
Ειναι κορη αξιωματικου, με ανωτατη μορφωση, και υψηλο διευθυντικο στελεχος σε μια τραπεζα
και δε ξερω πως θα το παρει :headbang:

Εχεις καμια ιδεα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom