Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ψηνεσαι μανιτσα να σε κουρεψω γουλι, και να σε ριξω στο μπουντρουμι;


Εεεε οχι να χαθει το φρεσκοβαμμενο μπλουμπλακ μουυυ  :s&m_3:
Επισης εγω δεν παω σε μερη που μπορει να ειναι η μοναδικη σου αγαπη λιλα  :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εεεε οχι να χαθει το φρεσκοβαμμενο μπλουμπλακ μουυυ  :s&m_3:
Επισης εγω δεν παω σε μερη που μπορει να ειναι η μοναδικη σου αγαπη λιλα  :2funny:

Δεν εισαι ετοιμη για ασχημα γουστα αγαπουλα μου... :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Βασικά πήγα 3 - 4 φορές με την γυναικα μου τα ΣΚ εχει ζευγαρια αλλα τις αλλες ημέρες μονο ψωλαραδες που τον παιζουν βλεποντας σε να γαμας εχει και δωματια απο κατω για μυστηριες καταστασεις αξιζει και για ζευγαρια αν ειστε τυχεροι

Άμα γαμάς αντρικά κωλαράκια...., γάμησέ τα! :huh:
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Με λίγα λόγια κανείς δεν έχει γαμήσει γκόμενα εκεί μέσα????
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
394
Κριτικές
1
Like
1.369
Πόντοι
201
Επισκεψη σημερα κατα της 5μμ,
συνολο 4-5 ανδρες που μερικοι καθονταν ησυχοι και μερικοι περιεργαζονταν το χωρο.
ενας μεσα στις καμπινες τον επαιζε με ανοιχτη την πορτα.
Υπηρχε και μια γυναικα μονη πισω στο σκεπαστο γωνια πολυ αγρια φατσα σαν λεσβια αλλα δεν επεζε τπτ με αυτην.
Ξαφνικα βλεπουμε ενα τυπο με δυο γκομενες να μπαινει σε μια καμπινα. και σκεφτηκα  ουπσσσ
jackpot θα εχουμε δραση.... αφου μπηκαν μεσα σε 1 λεπτο εφυγαν :( ...μυστηριο....
Συνολο εμεινα 30 λεπτα τιποτα αλλο δεν συνεβει...
Ωραιος χωρος μακαρι να τον υποστηριξει ο κοσμος ωστε να γινονται πραγματα μεσα,,,βλεπουμε.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ξαφνικα βλεπουμε ενα τυπο με δυο γκομενες να μπαινει σε μια καμπινα. και σκεφτηκα  ουπσσσ
jackpot θα εχουμε δραση.... αφου μπηκαν μεσα σε 1 λεπτο εφυγαν :( ...μυστηριο....

Δε θα τους άρεσε η ταινία..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

santouits

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα δύο φορές, την πρώτη στις 27/10 και τη δεύτερη στις 30/10.

Την πρώτη φορά ήταν δύο ζευγάρια που επιδίδονταν στην πράξη στο υπόγειο, με καμιά 10ριά άντρες από γύρω να χαζεύουν και να τον παίζουν. Μερικοί είχαν μείνει με τις κάλτσες μόνο. Φαίνεται να έπαιζε συμμετοχή από το κοινό, αλλά δεν περίμενα. Στην κυρίως αίθουσα καθόταν μόνο ένας μεσήλικας, στον εξώστη επάνω κυκλοφορούσαν κυρίως gay ή bi που μπαινόβγαιναν στις καμπίνες. Στον εξώστη έχει επίσης μια καμπίνα με έξι (νομίζω) τρύπες στο επίμαχο ύψος, που μερικοί τη χαζεύανε αλλά κανείς δεν μπήκε.

Τη δεύτερη φορά ήταν ένα ζευγάρι στο υπόγειο και ένα μπουλούκι από άντρες που το παρακολουθούσαν, οι περισσότεροι με τα κάλλη τους σε κοινή θέα. Η κατάσταση στην κυρίως αίθουσα και στον εξώστη ήταν όπως την πρώτη φορά.

Ο χώρος είναι καλοφτιαγμένος, περιποιημένος και καθαρός.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
513
Κριτικές
20
Like
1.559
Πόντοι
4.645
Και πότε ξύπνησες;
Πριν ή μετά;
Άσε ρε φίλε!
Με ένα μήνυμα στο ενεργητικό σου,μπήκες στο sait και κατευθείαν στην διαφήμιση!
100 φορές πήγα και τέτοιο σκηνικό δεν έχει παίξει ποτέ!
Πήγα δύο φορές, την πρώτη στις 27/10 και τη δεύτερη στις 30/10.

Την πρώτη φορά ήταν δύο ζευγάρια που επιδίδονταν στην πράξη στο υπόγειο, με καμιά 10ριά άντρες από γύρω να χαζεύουν και να τον παίζουν. Μερικοί είχαν μείνει με τις κάλτσες μόνο. Φαίνεται να έπαιζε συμμετοχή από το κοινό, αλλά δεν περίμενα. Στην κυρίως αίθουσα καθόταν μόνο ένας μεσήλικας, στον εξώστη επάνω κυκλοφορούσαν κυρίως gay ή bi που μπαινόβγαιναν στις καμπίνες. Στον εξώστη έχει επίσης μια καμπίνα με έξι (νομίζω) τρύπες στο επίμαχο ύψος, που μερικοί τη χαζεύανε αλλά κανείς δεν μπήκε.

Τη δεύτερη φορά ήταν ένα ζευγάρι στο υπόγειο και ένα μπουλούκι από άντρες που το παρακολουθούσαν, οι περισσότεροι με τα κάλλη τους σε κοινή θέα. Η κατάσταση στην κυρίως αίθουσα και στον εξώστη ήταν όπως την πρώτη φορά.

Ο χώρος είναι καλοφτιαγμένος, περιποιημένος και καθαρός.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
το ειδα και γω. μια χοντρη ξανθια και μια 55 ξανθια με εναν γερο που το παιζει μαγκας .αυτη πανε συνεχεια.
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΟΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΑΥΑΤΑ ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ.
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΟΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΑΥΑΤΑ ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ.


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Και το άλλο με τον Τοτό, έχει πολλή γέλιο....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΟΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΑΥΑΤΑ ΤΑ ΣΙΝΕΜΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ.
Για να μη γινεις λοιπον. Κατσε εκει που εισαι. :grin:
 

marios1891

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
0
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.......
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Γεια τι λεει στο σινεμα ...τωρα καθημερινες εχει κοσμο??? τωρα κανει κ κρυα ...εχει παει κανενας?? λεω να παω καμια μερα...συν οτι ειναι καθαρος κλπ αλλα αν ειναι 5 αν8ρωποι τι να κανεις...ποτε ειναι καλυτερα καθημερινες ή σκ...?
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
εγω πηγα πριν καμια δεκαρια μερες , καθημερινη κατα της 3 το μεσημερι ( ετυχε να περναω απ εξω για δουλεια ). μεσα ηταν τρεις gay που απλα την παιζανε στον εξωστη , εγω το υπογειο δεν το βρηκα ( που ειναι ρε παιδια ? , δεν ειδα πουθενα σκαλες για κατω..) . Σε 5 λεπτα ειχα φυγει , κριμα τα 7 ευρω... Ο χωρος όντως ειναι ωραιος , αλλα νομιζω οτι θα μαζευονται μονο gay.... μακαρι να αλλαξει η φαση και να πηγαινουν και ζευγαρια και γυναικες αλλα δεν το βλεπω... στην ελλαδα εχουμε πολλα ταμπου....
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
τρεις το μεσσημερι σιγουρα δεν ειναι ωρα να πετυχεις κατι
το βραδακι θα γινεται οτι ειναι να γινει πιστευω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom