Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.545
Πόντοι
456
ερωτηση ρε μαγκες τι φαση εκει περα τι παιζει γτ δν εχω ξαναπαει..και θελω να παω για ενημερωστε τι γινεται εκει
Υπάρχουν πολλα δωμάτια μικρα και γίνεται παιχνίδι... οι περισσότεροι είναι αντρες ... ελάχιστες και σχεδόν καθόλου γυναίκες... αμα γουστάρεις τετοιες φάσεις που θα κανεις παιχνίδι με αλλους
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
ερωτηση ρε μαγκες τι φαση εκει περα τι παιζει γτ δν εχω ξαναπαει..και θελω να παω για ενημερωστε τι γινεται εκει
Το υδρημα, είναι η χαρά της δημιουργίας δικαίωματων τόν γκέι, πηγαινε, και αν είσαι ενεργητικός, θα χωρτασεις πίπες και κωλάρακια,αν είσαι πάθητικος,πάλι θα περάσεις σούπερ, οπότε πηγαίνε και βγάλε γούστα, προσοχή όμως βγάλε εισιτήριο ολοήμερο...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
126
Like
7.808
Πόντοι
7.885
ερωτηση ρε μαγκες τι φαση εκει περα τι παιζει γτ δν εχω ξαναπαει..και θελω να παω για ενημερωστε τι γινεται εκει
Παιζει κοινονικες ταινιες και αισθηματικες νουβελες τυπε.
 

voreiomakedonas

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
16
Like
19
Πόντοι
0
Ειναι ανοιχτα αυριο; θα ερθω το βραδυ για κανα τραβελοειδες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ειναι ανοιχτα αυριο; θα ερθω το βραδυ για κανα τραβελοειδες
Δηλαδή μύστη συνάδελφε θα πάς να βρεις, μεταλλαγμένα κορίτσια, ωραία, πηγενε στην Άγκυρας 1, καλητερα θα περάσεις, και συγουρα, βέβαια εκεί, πρέπει να βάλεις το χέρι στην τσέπη σού λίγο ποίο βαθιά, αλλά θα φύγεις ευχαριστημένος συγουρα πάντως
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Ειναι ανοιχτα αυριο; θα ερθω το βραδυ για κανα τραβελοειδες
γιατι να μην ειναι?εχει λαικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή μύστη συνάδελφε θα πάς να βρεις, μεταλλαγμένα κορίτσια, ωραία, πηγενε στην Άγκυρας 1, καλητερα θα περάσεις, και συγουρα, βέβαια εκεί, πρέπει να βάλεις το χέρι στην τσέπη σού λίγο ποίο βαθιά, αλλά θα φύγεις ευχαριστημένος συγουρα πάντως
παθητικα γερικα ζομπι θα βρει σιγουρα:grin:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
γιατι να μην ειναι?εχει λαικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


παθητικα γερικα ζομπι θα βρει σιγουρα:grin:
Γέροντοπουστες μύστη θα βρεις και στο αθηναϊκον στην πλατεία Κοτζιά,με 5 ευρώ εισιτήριο, δεν είναι ανάγκη να έρθει στο υδρημα, δεν προσφέρει τίποτα, και είναι και ακριβά
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Like
72
Πόντοι
0
Στο Αθηναικον πηγαινω και εγω για καμμια πουτσα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Στο Αθηναικον πηγαινω και εγω για καμμια πουτσα.
Ε από τα ρετρό καλτ Ελληνικού κινηματογράφου έμεινε ακόμη αυτό, και το Βίλμα στην Θεσσαλονίκη,σε αυτά έχει αρκετή καλτιλα μύστες ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες πανηδονυστες συνάδελφοι
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Και ξέρεις τώρα που δεν θα έρθεις θα γίνουν όργια θα πάνε μέσα ένα λεωφορείο γκόμενες, έχει και μπάλα και ο η περισσότεροι μύστες ηδονοβλεψίες είναι στα καφενεία, τώρα θα γίνει παιχνίδι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
235
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Κανείς για σήμερα ψήνεται ;;λέω ν πάω βραδάκι
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Παιδιά που παρκάρετε εκεί κοντά?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Έχω θραύση κρυστάλλων... αλλά δεν έχω στεγνωτήρα σε περίπτωση βροχής..ούτε καθαρίστρια σε περίπτωση που μπει κανείς για ύπνο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχω θραύση κρυστάλλων... αλλά δεν έχω στεγνωτήρα σε περίπτωση βροχής..ούτε καθαρίστρια σε περίπτωση που μπει κανείς για ύπνο
Δεν θα μπει για ύπνο μύστη ο ιθαγενείς της περιοχής,η ο τοξικομανείς, και ψιλό θα μπει βρει κανένα λάφυρο, ξέρεις στην πιάτσα των υδρηματων των υπολοίπων αστέγων της περιοχής υπάρχει, σωματείο εργαζομένων φίλων των υπολοίπων αστέγων της περιοχής που διανέμουν τροφή με αντίτιμο των 2 ευρώ και είναι πλήρες γεύμα, και εσένα που πάς στο υδρημα και πληρώνεις 15 ευρώ εισιτήριο διαρκείας σε βλέπουν, για το επόμενο θύμα τους
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αύριο θα είμαι εκεί για όμορφα καβλια
Δυστυχώς όμως μόνο αυτό, πέρασα εγώ μια βόλτα και, ήταν όλοι τους σαλταρισμενοι, και βγεναν έξω σαν τα μοσχάρια στο μαντρί, και αν περνούσε καμία γυναίκα η ζευγάρι τους έτρεχαν τα σάλια, το υδρημα δυστυχώς μύστες ηδονοβλεψίες, τελιοσε, και ο μύστης που λέει ότι θα ξανά έρθει με την αεροσυνοδό χάθηκε και αυτός, τώρα έχει μέσα cd, σε λίγο καιρό θα έχει και dvd, και θα ρίξουμε γέλιο,ο χειμώνας θα είναι δύσκολος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom