Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.320
Κριτικές
1
Like
161.297
@Sexyjoanna Downtown ειναι σινεμα στο Μεταξουργειο,θα διοργανωθει παρτουζα.Τωρα ποσα ατομα θα ερθουν δε γνωριζω,ας δηλωσουν εδωoi ενδιαφερομενοι.Εσυ αν ενδιαφερεσαι για το σκηνικο πες μας το δωρακι σου
Αρχικά ευχαριστώ για πρόταση σου..
Το σημαντικό σε μένα σ αυτά τα σχήματα είναι αρχικά θέμα υγιεινής καθαριότητας, που ένας τέτοιος χώρος δύσκολα να τηρεί..δεν είναι χοτελ ,και κατά δεύτερον η ασφάλεια μου όσον αφορά άνδρες που δεν γνωρίζω...εύλογα τα ερωτήματα μου και δεν έχει να κάνει επί προσωπικού, αλλά γενικές απορίες μου κάθε φορά που θέλω να παίξω έτσι.. Φυσικά οι επιλογές μου σε παρτενέρ, είναι άριστες, διότι το ένστικτο μου είναι δυνατό...
Η ώρα κοστίζει 80 όπως γράφω, αλλά αναλόγως τα άτομα θα διαμορφωθεί το ποσό .
Το θέμα χώρου όμως δεν το θεωρώ κατάλληλο...Σορυ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Εχετε ξεφυγει εντελως. Ποιος ο λογος να κανονισετε στο σινεμα βυζιτα;
Για να γλυτωσετε το κοστος του ξενοδοχειου;

Για την καλτιλα υποτιθεται οτι πατε εκει, το απροσμενο, την διαφορετικοτητα και η αματουριλα της φασης.

Εχει νοημα να φερει καποιος καποια που ξερει και να ζηταει 80αρια απο τον καθε ενα; Ασε που θα φατε πορτα απο την διοικηση, δεν επιτρεπονται χρηματικες συναλλαγες.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.320
Κριτικές
1
Like
161.297
Ναι ,έχεις δικίο και μένα δεν μου κάθεται η φάση, πάντα παίζω χοτελ και με ασφάλεια...
Εχετε ξεφυγει εντελως. Ποιος ο λογος να κανονισετε στο σινεμα βυζιτα;
Για να γλυτωσετε το κοστος του ξενοδοχειου;

Για την καλτιλα υποτιθεται οτι πατε εκει, το απροσμενο, την διαφορετικοτητα και η αματουριλα της φασης.

Εχει νοημα να φερει καποιος καποια που ξερει και να ζηταει 80αρια απο τον καθε ενα; Ασε που θα φατε πορτα απο την διοικηση, δεν επιτρεπονται χρηματικες συναλλαγες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
126
Like
7.806
Πόντοι
7.885
Εχετε ξεφυγει εντελως. Ποιος ο λογος να κανονισετε στο σινεμα βυζιτα;
Για να γλυτωσετε το κοστος του ξενοδοχειου;

Για την καλτιλα υποτιθεται οτι πατε εκει, το απροσμενο, την διαφορετικοτητα και η αματουριλα της φασης.

Εχει νοημα να φερει καποιος καποια που ξερει και να ζηταει 80αρια απο τον καθε ενα; Ασε που θα φατε πορτα απο την διοικηση, δεν επιτρεπονται χρηματικες συναλλαγες.
+1 τυπε, το τσονταδικο ειναι για την καλτιλα μας, απαγορευονται οι χρηματικες συναλλαγες. Αμα γουσταρει η τυπισσα μπορει να ερθει αλλα χωρις λεφτα. Επισης ειναι απολυτα ασφαλες μιας και υπαρχουν καμερες, ο ιδιοκτητης τσεκαρει τι παιζει και ποιος μπαινοβγαινει και γινεται τακτικα σαρωση απο τον πακιστανο.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
ηδοβλεψιες πανιδονηστες ματακιδες συναγωνιστες αν ειναι να κανονιζετε παρτουζα με την αεροσυνοδο καθε 10 χρονια τοτε την επομενη φορα θα φοραει στριγκαρα ακρατειας
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
+1 τυπε, το τσονταδικο ειναι για την καλτιλα μας, απαγορευονται οι χρηματικες συναλλαγες. Αμα γουσταρει η τυπισσα μπορει να ερθει αλλα χωρις λεφτα. Επισης ειναι απολυτα ασφαλες μιας και υπαρχουν καμερες, ο ιδιοκτητης τσεκαρει τι παιζει και ποιος μπαινοβγαινει και γινεται τακτικα σαρωση απο τον πακιστανο.
αν υπαρχουν μαλακες που θα δωσουν 80 ευρω για να γαμησουν μια βιζιτα στο σινεμα τοτε ειναι αξιοι της τυχης τους,εχει δικιο που τους κραζει ο φατσεας
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Εχετε ξεφυγει εντελως. Ποιος ο λογος να κανονισετε στο σινεμα βυζιτα;
Για να γλυτωσετε το κοστος του ξενοδοχειου;

Για την καλτιλα υποτιθεται οτι πατε εκει, το απροσμενο, την διαφορετικοτητα και η αματουριλα της φασης.

Εχει νοημα να φερει καποιος καποια που ξερει και να ζηταει 80αρια απο τον καθε ενα; Ασε που θα φατε πορτα απο την διοικηση, δεν επιτρεπονται χρηματικες συναλλαγες.
ενα καιρο καποτε ερχονταν κατι πρεζουδες στο αβερωφ και ζητουσαν 10 ευρω για να σε πιπωσουν οι πιο πολλοι οταν ακουγαν για λεφτα τις εφτυναν
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Like
72
Πόντοι
0
ενα καιρο καποτε ερχονταν κατι πρεζουδες στο αβερωφ και ζητουσαν 10 ευρω για να σε πιπωσουν οι πιο πολλοι οταν ακουγαν για λεφτα τις εφτυναν
Ναι εχω πετυχει μια τετιοα φαση στον εξωστη.
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
Μην ξενερωνετε μυστες καυλιαρηδες ηδονοβλεψιες πανηδονιστες ανωμαλιαρηδες τυποι.The great gangbang is on the way...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αρχικά ευχαριστώ για πρόταση σου..
Το σημαντικό σε μένα σ αυτά τα σχήματα είναι αρχικά θέμα υγιεινής καθαριότητας, που ένας τέτοιος χώρος δύσκολα να τηρεί..δεν είναι χοτελ ,και κατά δεύτερον η ασφάλεια μου όσον αφορά άνδρες που δεν γνωρίζω...εύλογα τα ερωτήματα μου και δεν έχει να κάνει επί προσωπικού, αλλά γενικές απορίες μου κάθε φορά που θέλω να παίξω έτσι.. Φυσικά οι επιλογές μου σε παρτενέρ, είναι άριστες, διότι το ένστικτο μου είναι δυνατό...
Η ώρα κοστίζει 80 όπως γράφω, αλλά αναλόγως τα άτομα θα διαμορφωθεί το ποσό .
Το θέμα χώρου όμως δεν το θεωρώ κατάλληλο...Σορυ..
Αφού η κοπέλα το είπε δεν γουστάρει εκτός του ξενοδοχείου εσύ βρες Άλλη
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.320
Κριτικές
1
Like
161.297
Αφού η κοπέλα το είπε δεν γουστάρει εκτός του ξενοδοχείου εσύ βρες Άλλη
Οφείλω να πω ότι μου έκανε την πρόταση ο κύριος @milfogamis με ευγένεια και μπράβο του, μόνο γι αυτό τον λόγο, του είπα θα το σκεφτώ, οκ στην πορεία διαβάζοντας αναλυτικά, είδα ότι δεν μου ταιριάζει η φάση για λόγους που εξήγησα..εγώ ως επαγγελματίας πάω μόνο επί πληρωμή και μόνο οργανωμένα σε χοτελ και γνωρίζοντας εν μέρη από πριν τ άτομα που θα παίξω (αφορά μόνο παρτουζα, οχι μεμονωμένο άτομο)η φάση σινεμά από τα λίγα που διάβασα, θεωρώ ότι πρέπει να είναι άνευ χρημάτων, και από κυρία που γουστάρει έτσι την φάση για να περάσετε φίνα!!
Καλή συνέχεια σε ολους!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Οφείλω να πω ότι μου έκανε την πρόταση με ευγένεια και μπράβο του κυρίου, και μόνο γι αυτό του είπα θα το σκεφτώ, οκ στην πορεία διαβάζοντας αναλυτικά, είδα ότι δεν μου ταιριάζει η φάση για λόγους που εξήγησα..εγώ ως επαγγελματίας πάω μόνο επί πληρωμή και μόνο οργανωμένα σε χοτελ και γνωρίζοντας εν μέρη από πριν τ άτομα που θα παίξω (αφορά μόνο παρτουζα, οχι μεμονωμένο άτομο)η φάση σινεμά από τα λίγα που διάβασα, θεωρώ ότι πρέπει να είναι άνευ χρημάτων, και από κυρία που γουστάρει έτσι την φάση για να περάσετε φίνα!!
Καλή συνέχεια σε ολους!!
Θα πας στο ξενοδοχείο όχι εδώ μέσα,ο μύστης θέλει για εδώ μέσα όχι για το ξενοδοχείο οπότε δεν θα σε πάρει, εγώ sexyjoanna θα σε πάρω prive για παρτη μας γιατί σε γουστάρω πολύ.....!!!!!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Πάλι ησυχία βλέπω μύστες ηδονοβλεψίες τώρα που θα έρθω εγώ με ζευγάρι στο υδρημα που ψάχνετε για ανθρώπους με Πάπαρι αλόγου, θα σας δω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
126
Like
7.806
Πόντοι
7.885
Θα πας στο ξενοδοχείο όχι εδώ μέσα,ο μύστης θέλει για εδώ μέσα όχι για το ξενοδοχείο οπότε δεν θα σε πάρει, εγώ sexyjoanna θα σε πάρω prive για παρτη μας γιατί σε γουστάρω πολύ.....!!!!!
Μυστη εχουμε καψουρα με sexyjoanna?? Καλα να περασετε.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Πάλι ησυχία βλέπω μύστες ηδονοβλεψίες τώρα που θα έρθω εγώ με ζευγάρι στο υδρημα που ψάχνετε για ανθρώπους με Πάπαρι αλόγου, θα σας δω
Μεσα δεκαπενταυγουστου ειναι Φατσεα οι περισσοτεροι ειναι στα χωρια τους. Παντως πιτσιλισε τους ολους αλυπητα.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Λοιπον μιλησα με sexyjoanna,λειπει για λιγες μερες διακοπες αλλα οταν γυρισει μου ειπε οτι θα μιλησουμε για το σκηνικο gangbang που λεγαμε.Δε μου ειπε τιμη αλλα θα το συζητησουμε,ποιοι ειστε μεσα?
εγω μεσα ειμαι
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Και γω μεσα αλλα δεν ειπε η τυπισσα οτι δεν το βλεπει για το τσονταδικο;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Και γω μεσα αλλα δεν ειπε η τυπισσα οτι δεν το βλεπει για το τσονταδικο;
Η κοπέλα μύστη το είπε δεν πάει αλλού εκτός από το ξενοδοχείο που συνεργάζεται, οπότε βρείτε άλλη, έχει κάτι πεθαμένες απέναντι μερικές είναι ωραία μουνια, με ένα 20 ευρω θα κάνουν τα πάντα, τραβάτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom