Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Δυστυχώς όμως μόνο αυτό, πέρασα εγώ μια βόλτα και, ήταν όλοι τους σαλταρισμενοι, και βγεναν έξω σαν τα μοσχάρια στο μαντρί, και αν περνούσε καμία γυναίκα η ζευγάρι τους έτρεχαν τα σάλια, το υδρημα δυστυχώς μύστες ηδονοβλεψίες, τελιοσε, και ο μύστης που λέει ότι θα ξανά έρθει με την αεροσυνοδό χάθηκε και αυτός, τώρα έχει μέσα cd, σε λίγο καιρό θα έχει και dvd, και θα ρίξουμε γέλιο,ο χειμώνας θα είναι δύσκολος
μυστη ηδονοβλεψια πανυδονηστη φατσεα αν θελει 2 χρονια να κονονιζει παρτουζα καθε 10 χρονια με την αεροσυνοδο θα γινουμε εμεις ζομπι που θα κυκλοφορουμε στο σινεμα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
μυστη ηδονοβλεψια πανυδονηστη φατσεα αν θελει 2 χρονια να κονονιζει παρτουζα καθε 10 χρονια με την αεροσυνοδο θα γινουμε εμεις ζομπι που θα κυκλοφορουμε στο σινεμα
Μύστη συνάδελφε έρχονται και άλλα ζευγάρια, τυχαία και τακτικά ξεχαμαρνιαζουμε, και εμείς τα ζόμπι, εδώ μύστη συνάδελφε υπάρχουν άνθρωποι που νωμιζουν ότι όταν έρχεται μια γυναίκα, εδώ μέσα έρχεται για να δει την ταινία, χαχαχα η γυναίκα έρχεται εδώ μέσα για να γαμησι αλλά με τους άγνωστους ανθρώπους κοινός ζόμπι, απλά θέλει τρόπο, να προσαρμοστεί στο υδρημα, όπως προσαρμογή χρειάστηκα εγώ όταν έπιασα δουλειά σε γραφείο τελετών , για αυτό όλα θέλουν χρόνο, και μετά περνάς καλά, αλλά στο υδρημα για την εποχή είναι για cd και περιμένουμε τα dvd
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φατσέα Eίσαι κορυφαίος !!!!!!!!
Μπορεί, μύστη συνάδελφε αλλά απέχω, γιατί έχουν ξεφύγει τελείως στο υδρημα, στο θέμα του εισιτηρίου εισόδου, και η εποχή είναι δύσκολη, καταντήσαμε να βρεθούμε να παρακαλούμε για το fuel pass, και για τα επιδόματα, και λες εσύ μετά για το υδρημα δυστυχώς, το υδρημα είναι για τους υπόλοιπους μύστες που έχουν όλα τα υπόλοιπα λεπτά θέματα επιβίωσης στον έλεγχο τους
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φίλε Φατσέα σε καταλαβαίνω οι τιμές στο θεό και οι μισθοί δεν είναι τίποτα σπουδαίο παρακαλάμε για επιδόματα και φοροαπαλλαγές παρόλο που μένω με γονείς !!!
Οι τράνς στο Άγκυρας είναι κορυφαίες με 30 ευρώ καλή τιμή σε σχέση με κάτι άλλες τιμές που βλέπω !!
Για την βικη λες μύστη η κάποια άλλη, όλες της υπηρεσίες ηδονής προσφέρουν στην περιοχή πέριξ της ηδονής 3 υδρηματα ηδονής αξίζουν,το υδρημα στην φυλής 99 το studio oriental, και το υδρημα στην Άγκυρας 1, τα υπόλοιπα υδρηματα ηδονής κάνουν κουμάντο οι ιθαγενείς παράγοντες, τώρα το τρέχον υδρημα σε λίγο καιρό θα έρθουν τα υπόλοιπα ζόμπι/DVD/CD και παρατράγουδα εγώ λέω να,πω στον φίλο μου τον Πάτερ Κλεομένη όταν έρθει από την Καλαμάτα, να περάσει μια βόλτα από το υδρημα, νά σάς κάνει διαφημιστικό σποτ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σε λίγο μύστες ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες θα περάσω μια βόλτα αλλά θα είμαι από έξω αν μπει τίποτα μέσα θα το σκεφτώ να μπω
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
μακαρι να σου κατσει φαση και να περασεις καλα
Τίποτα μόλις έφυγα βαρέθηκα, είχε και πολύ ζεστή, και πρεζακια , και άρωμα του Κούβα και την έκανα, βγήκε από μέσα ένας μύστης βυτίο, και με κοίταζε, και των πέρασα για πουστρακι και έφυγα, πάει το υδρημα δυστυχώς πέθανε τώρα είναι το στέκι για πουστηδες δροσερούς μερακλήδες
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Eλατε ρε μην σας παιρνει απο κατω, (Φατσεα μην ξενερωνεις) ακομα Αυγουστος ειναι, υπομονη θελει.
 

xymadio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2022
Μηνύματα
28
Like
32
Πόντοι
0
Νέος εδώ. Παλιός στο Adult. Έχω να πάω πριν τον κόβιντ όμως. Τι κόσμο μαζεύει μετά την ανακαίνιση;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Νέος εδώ. Παλιός στο Adult. Έχω να πάω πριν τον κόβιντ όμως. Τι κόσμο μαζεύει μετά την ανακαίνιση;
Πουστηδες δροσερούς μερακλήδες έφυγαν οι υπόλοιποι μύστες ηδονοβλεψίες, γιατί σπάνια πατάει ζευγάρι, άσε που έχει καταντήσει να είναι ποίο ακριβο από το village cinemas στο Ρέντη, που στο Ρέντη παίζει να δείς κανένα μουνι, αλλά δεν παίζει ταινίες πορνό, για αυτό δεν είναι τού νήματος θέμα, γενικά μύστη αν είσαι παρταολας τράβα θα περάσεις σούπερ, Άν είσαι συντήρητικος, και χαμηλών τόνων πηγενε σε ένα swinger club
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Σιγα σιγα μαζευει ξανα κοσμο τωρα που μπαινει Σεπτεμβρης
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
@John Fatseas και να θέλει να πατήσει γυναίκα ή ζευγάρι, με αυτά που γράφεις εδώ, δεν θα το κάνει. Και προφανώς αυτός είναι ο σκοπός σου επειδή προφανώς έχεις προσωπικά με τον ιδιοκτήτη. Γιατί αν ήθελες να δεις ζευγάρι, δεν θα τους απέτρεπες 24 ώρες το 24ωρο.
Όμως ρε αδερφέ, να σου πω κάτι όσο πιο ευγενικά μπορώ? Μας έχεις ζαλίσει τα αρχίδια... Get a life!
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Πουστηδες δροσερούς μερακλήδες έφυγαν οι υπόλοιποι μύστες ηδονοβλεψίες, γιατί σπάνια πατάει ζευγάρι, άσε που έχει καταντήσει να είναι ποίο ακριβο από το village cinemas στο Ρέντη, που στο Ρέντη παίζει να δείς κανένα μουνι, αλλά δεν παίζει ταινίες πορνό, για αυτό δεν είναι τού νήματος θέμα, γενικά μύστη αν είσαι παρταολας τράβα θα περάσεις σούπερ, Άν είσαι συντήρητικος, και χαμηλών τόνων πηγενε σε ένα swinger club
1 πώς ξέρεις ότι σπάνια περνάει ζευγάρι;
Τόσες ώρες που είναι ανοιχτό κανείς δεν ξέρει
Εκτός πιθανόν από τον ιδιοκτήτη
Και κάθε ταμία στη βάρδια του

2 τι σχέση έχουν τα τσόντοσινεμά ειδικού σκοπού όπως το ανταλτ με τα απλά καθημερινά σινεμά;

3 μιλάς για κόστος
Ο άνθρωπος είναι μόνος του
Δεν είναι ζευγάρι
Για να πάει σε swingers σαν μόνος του θα ξηλωθεί άγρια

4 το καλύτερο είναι το τελευταίο
Όλοι οι συντηρητικοί και χαμηλών τόνων μπορούν να πηγαίνουν στα swingers
Με ξεπερνά

5 είναι σαφής η αντιπάθεια προς τον ιδιοκτήτη
Αλλά το παρακάνεις
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
1 πώς ξέρεις ότι σπάνια περνάει ζευγάρι;
Τόσες ώρες που είναι ανοιχτό κανείς δεν ξέρει
Εκτός πιθανόν από τον ιδιοκτήτη
Και κάθε ταμία στη βάρδια του

2 τι σχέση έχουν τα τσόντοσινεμά ειδικού σκοπού όπως το ανταλτ με τα απλά καθημερινά σινεμά;

3 μιλάς για κόστος
Ο άνθρωπος είναι μόνος του
Δεν είναι ζευγάρι
Για να πάει σε swingers σαν μόνος του θα ξηλωθεί άγρια

4 το καλύτερο είναι το τελευταίο
Όλοι οι συντηρητικοί και χαμηλών τόνων μπορούν να πηγαίνουν στα swingers
Με ξεπερνά

5 είναι σαφής η αντιπάθεια προς τον ιδιοκτήτη
Αλλά το παρακάνεις
Μύστη συνάδελφε, δεν έχω αντιπάθεια προς τον ιδιοκτήτη,προς θεού, πυστευω ότι είναι υπερβολικά ακριβό το σινεμά για ένα ζευγάρι,αν συμπεριλάβουμε και τα έξοδα του πάρκινγκ, εκτός και αν έρθουν με το μέτρο η ταξί, αλλά ένα ζευγάρι μύστη συνάδελφε ποίο φθηνά θα τού έρθει αν πάει σε swinger club, παρά στο υδρημα της Καρόλου, και το υδρημα δυστυχώς έχει φτιαχτεί για τους μύστες γκέι, και αυτό φενετε και από έξω στην πόρτα που έχει το ουράνιο τόξο, γνώστης διοργάνωσης, και εντός του υδρηματος,με το χώρο που έχει διαμορφωθεί, και έχει χάσει την λάμψη του άλλοτε, adult theaters, με το μπαρ, και τα έξτρα στα μηχανήματα, και το εισιτήριο εισόδου στα 7 ευρω, είπαμε να το ανεβάσει, άλλωστε τα πάντα ανεβενου, αλλά όχι και τόσο,μια καλή τιμή θα ήταν 9 ευρώ,με ολοήμερη πρόσβαση, όχι 15 ευρώ, ελεος, εγώ επιλέγω πλέον το swinger's φίλε μου με τα ποτάκια μου, και ας έχει 80 ευρώ εισιτήριο, μια φορά στους 2 μήνες πηγενω
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
64
Like
176
Πόντοι
0
Μύστη συνάδελφε, δεν έχω αντιπάθεια προς τον ιδιοκτήτη,προς θεού, πυστευω ότι είναι υπερβολικά ακριβό το σινεμά για ένα ζευγάρι,αν συμπεριλάβουμε και τα έξοδα του πάρκινγκ, εκτός και αν έρθουν με το μέτρο η ταξί, αλλά ένα ζευγάρι μύστη συνάδελφε ποίο φθηνά θα τού έρθει αν πάει σε swinger club, παρά στο υδρημα της Καρόλου, και το υδρημα δυστυχώς έχει φτιαχτεί για τους μύστες γκέι, και αυτό φενετε και από έξω στην πόρτα που έχει το ουράνιο τόξο, γνώστης διοργάνωσης, και εντός του υδρηματος,με το χώρο που έχει διαμορφωθεί, και έχει χάσει την λάμψη του άλλοτε, adult theaters, με το μπαρ, και τα έξτρα στα μηχανήματα, και το εισιτήριο εισόδου στα 7 ευρω, είπαμε να το ανεβάσει, άλλωστε τα πάντα ανεβενου, αλλά όχι και τόσο,μια καλή τιμή θα ήταν 9 ευρώ,με ολοήμερη πρόσβαση, όχι 15 ευρώ, ελεος, εγώ επιλέγω πλέον το swinger's φίλε μου με τα ποτάκια μου, και ας έχει 80 ευρώ εισιτήριο, μια φορά στους 2 μήνες πηγενω
Ξέρεις πόσες φορές μας τα χεις πει αυτά ρε μπαγλαμά? Μας τα χεις κάνει τσουρέκια λέμε και κάθε φορά γράφεις τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ξέρεις πόσες φορές μας τα χεις πει αυτά ρε μπαγλαμά? Μας τα χεις κάνει τσουρέκια λέμε και κάθε φορά γράφεις τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια...
Γιατί μύστη συνάδελφε είμαι σταθερός, δεν είμαι κολοτουμπας σαν εσάς, και λέω συνέχεια τα ίδια, μπας και ξυπνήσει, αλλά από ότι φαίνεται εσείς δεν ξυπνάτε, ούτε με τανκ, αλλά δεν χαλάω εγώ την διάθεση μου για κανένα, πάω στα υδρηματα ηδονής κοινος μπουρδέλα, πάω και στο swing μια φωρα το μήνα και περνάω καλητερα, τώρα μύστη άνοιξε και το , lamda και πάω και εκεί μέσα μια βόλτα, ευτυχώς τα παιδιά είναι συνεργάσιμοι σε ιδέες, και μπωρει με στον χειμώνα,να δούμε καμία γυναίκα εκεί, εσύ ζήσε με την φαντασία σου ελεύθερη, και παρακαλά να έρθει η αεροσυνοδός η να μπει ζευγάρι, και όταν θα έχεις ξοδεύψει 17,000 ευρώ σε εισιτήρια και εξωδα επιβίωσης εκεί μέσα, και κάνεις την διαφορά και σε πετάξουν έξω, μήν ξέχασεις να τα ζητήσεις πίσω μύστη συνάδελφε
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Φατσεας μαζι σου. Μπορει να το παρακανει καμια φορα, αλλα εχει 1000% δικιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom