Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
σιγα ρε μεγαλε θελει 1200 ευρω ουτε στις τσοντες δεν παιρνουν τοσα αυτη την εποχη. και αν ζηταει καμια πανω απο 300 θα παρει τα παπαρια μου.
Φατσεα τσαμπα δεν γαμας παντως, θα πληρωσεις θελεις δεν θελεις, εχεις δεν εχεις. χαχαχαχα
Μια βυζιτα φίλε επειδή έχω φίλη που κάνει αυτή την δουλειά περνει 150 ευρώ τον πελάτη οπότε εσύ που θα είστε 8 άτομα βρείτε γυναίκα με 300 ευρώ, εγώ που είμαι στο κύκλωμα και ασχολούμαι ενεργά με τής γυναίκες αυτές, μπωρει να βρεθεί καμία περίπτωση ναρκομανής που θα έρθει με 150 ευρώ για 30 άτομα για να βγει η χαρμάνα, και να γίνεται όλοι στρατηγοί, να προσέχεις Πάντος Συμβουλή σού δίνω
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.047
Like
6.642
Πόντοι
1.056
Ισχύει ότι παλιότερα μέλος του bou είχε φέρει πιτσιρίκα αεροσυνοδό και παρτουζωθηκε από όλους?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ισχύει ότι παλιότερα μέλος του bou είχε φέρει πιτσιρίκα αεροσυνοδό και παρτουζωθηκε από όλους?
Ναι ισχύει δεν ήταν ακριβώς αεροσυνοδός, απλά ήταν ντυμένη καλά, γιατί είχε έρθει να βγάλει γούστα, ήταν το φεγγάρι που ερχόμουν και εγώ με μια κοπέλα μικρή σέ ηλικία 21 ετών, και βγάζαμε γούστα
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Ναι ισχύει δεν ήταν ακριβώς αεροσυνοδός, απλά ήταν ντυμένη καλά, γιατί είχε έρθει να βγάλει γούστα, ήταν το φεγγάρι που ερχόμουν και εγώ με μια κοπέλα μικρή σέ ηλικία 21 ετών, και βγάζαμε γούστα
Όχι φιλος.Ακριβως Αεροσυνοδός ήταν ; )
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Όχι φιλος.Ακριβως Αεροσυνοδός ήταν ; )
οχι μυστη δεν ηταν αεροσυνοδος, και αυτο στο λεω γιατι την γνωριζω ιοκογενιακα, την κοπελα ηταν μια περιοδο που εκανε τα γουστα της, τωρα ειναι παντρεμενη με 2 παιδακια, και ζουνε στην γαλλια στο μονακο...
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
οχι μυστη δεν ηταν αεροσυνοδος, και αυτο στο λεω γιατι την γνωριζω ιοκογενιακα, την κοπελα ηταν μια περιοδο που εκανε τα γουστα της, τωρα ειναι παντρεμενη με 2 παιδακια, και ζουνε στην γαλλια στο μονακο...
Τότε μιλάς για άλλη γιατί αυτή που ρώτησε ο μύστης παραπάνω ήταν αεροσυνοδός και την είχα φέρει εγώ.Κιαν θέλει μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο μύστης kostakis.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τότε μιλάς για άλλη γιατί αυτή που ρώτησε ο μύστης παραπάνω ήταν αεροσυνοδός και την είχα φέρει εγώ.Κιαν θέλει μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο μύστης kostakis.
δεν εχω να πω κατι αλλο μυστη αλλοστε παει και αρκετος καιρος, με ωραιες στιγμες, μπωρει να ηταν αλλη κοπελα ναι οντως, αλλα το καταστημα αλλαξε διαριθμηση και χερια και δυστηχως οι γκει ειναι αυτοι που κανουν τζιρο στο μαγαζι, και οχι τα ζευγαρια, τα ζευγαρια εφεραν μαζι με τους πελατες και αρκετες παρεξηγησεις και φασαριες, αφου εισαι καιρο εδω γνωριζεις λειπων , τωρα υπαρχει ενας καινουργιος χωρος το καταστημα υπι της λεοφορου συγγρου lamda που εχει προωπτικες, και ενα διαθεσημο ιδιοκτητη να φερει ζευγαρια στο καταστημα, και να θυμησει το παλιο lamda του 1990 /1994 , τον χειμωνα πρωτα ο θεος να ειμαστε καλα θα δουμε....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.798
Πόντοι
7.885
Τότε μιλάς για άλλη γιατί αυτή που ρώτησε ο μύστης παραπάνω ήταν αεροσυνοδός και την είχα φέρει εγώ.Κιαν θέλει μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο μύστης kostakis.
Φυσικα και το επιβεβαιωνω, μαλιστα τους ειχα συναντησει και στα γνωστα κλαμπ ανταλλαγης συντροφων.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Φατσεα το λεω και παλι εισαι ωραιος τυπος, οτι εγραψα πιο πανω ειναι σε στυλ χιουμορ, μην με παρεξηγησεις. Πινουμε και κανα βραδακι, γραφουμε και καμια μαλακια. Σορυ εαν εχω παραφερθει καποιες φορες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φατσεα το λεω και παλι εισαι ωραιος τυπος, οτι εγραψα πιο πανω ειναι σε στυλ χιουμορ, μην με παρεξηγησεις. Πινουμε και κανα βραδακι, γραφουμε και καμια μαλακια. Σορυ εαν εχω παραφερθει καποιες φορες.
δεν παρεξιγω κανεναν μυστη εγω φιλε μου,ολοι το ιδιο ειμαστε για γουστα ψαχνουμε να περναμε καλα, αλλοι γκει αλλοι ηδονωβλεψιες ...
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Και θα τη ξαναφερω σύντομα..
Τώρα με τους γκέι θα φέρεις την γκόμενα, κανωνικα πρέπει να σου κάνουν δωρεάν την είσοδο στο υδρημα, άμα πληρώσεις και λευτα για να μπεις μέσα με την μουναρα σού, είσαι χειρότερα και από τα ναυάγια που υπάρχουν εκεί μέσα, και θα είναι προσβολή για την γκόμενα να πληρώσει
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Τότε μιλάς για άλλη γιατί αυτή που ρώτησε ο μύστης παραπάνω ήταν αεροσυνοδός και την είχα φέρει εγώ.Κιαν θέλει μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο μύστης kostakis.
Και εγώ....ήταν αεροσυνοδός
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
121
Πόντοι
0
ρε φιλε επειδη εχω φαντασιωση να πηδηξω αεροσυνοδο και ειμαι και μικρος σε ηλικια μπορεις μηπως να ενημερωσεις οταν τη φερεις?
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Τώρα με τους γκέι θα φέρεις την γκόμενα, κανωνικα πρέπει να σου κάνουν δωρεάν την είσοδο στο υδρημα, άμα πληρώσεις και λευτα για να μπεις μέσα με την μουναρα σού, είσαι χειρότερα και από τα ναυάγια που υπάρχουν εκεί μέσα, και θα είναι προσβολή για την γκόμενα να πληρώσει
Όσοι ήταν τότε στο σκηνικό ξέρουξ πόσο το θέλει.Και 8 χρόνια μετά το θέλει πιο πολύ.Οσοι θυμούνται το σκηνικό ας αναφέρουν...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε φιλε επειδη εχω φαντασιωση να πηδηξω αεροσυνοδο και ειμαι και μικρος σε ηλικια μπορεις μηπως να ενημερωσεις οταν τη φερεις?
Εννοείται.Και την άλλη φορά το εκανα
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Πολλά έχουν αλλάξει εδώ και 8 χρόνια όμως.....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Το τμήμα της περιοχής φίλε μου αν ο ιδιοκτήτης του καταστήματος τους ενωχλει κάθε μέρα, μπωρει να το κάνει εκεί να είναι καλητερα από την περιοχή που βρίσκεται το λάμδα, είναι το θέμα για την καταπολέμηση της κατάστασης της περιοχής μπωρει ο ιδιοκτήτης του καταστήματος να κάνει καταγγελίες μαζί με όλα τα καταστήματα και τα ξενοδοχεία της περιοχής στο τμήμα της περιοχής και αυτοί τότε θα πρέπει να κάνουν τη δουλειά τους
Αφου και να τους μαζεψουν,οι δικαστες λογω των γελοιων νομων τους ξανολαβε το απογευμα η την αλλη μερα,και οι μπατσοι μετα απκ εαν σημειο θελοντας και μη θα γινουν αδιαφοροι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom