Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Κοίταξε το να μας ψάξουνε γενικός είναι η δουλειά τους και καλά θα κάνουνε , το θέμα δεν είναι να μπουν μέσα να ψάξουν εμάς , το θέμα είναι να καθαρίσει η περιοχή.
Θα καθαρίσει η περιοχή αν γίνουν καταγγελίες από τον ιδιοκτήτη του υδρηματος μύστη συνάδελφε, για την ώρα στο τμήμα έχω πάει εγώ μόνο μια φορά που δεν ήθελε ο ιδιοκτήτης του να έρθω εγώ, και εγώ πήγα και του έκανα καταγγελία παραπόνων, και έτσι για την ιστορία του είπε ο αστυνόμος ότι αν έχει συμβεί κάτι τέτοιο, να έχω δημιουργήσει θέμα να ανοίξουν οι κάμερες ασφαλείας του καταστήματος και να μου κάνουν μυνηση, αλλά ο κύριος ιδιοκτήτης είπε όχι και δώσαμε τα χέρια, έτσι για την ιστορία, αλλά εγώ έχω σχέση και πάω σε άλλα καταστήματα ηδονής με την γυναίκα μου μύστη συνάδελφε
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
Χθες περνούσα γύρω στις 03:15 είχα βγει από μια λέσχη τζόγου της περιοχής και είδα μια κοπέλα Με έναν τύπο που έφευγαν
πηγαν καλα οι δουλειες φατσεα και εβγαλες χρημα?
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Φατσεα αν παιζεις τζογο το ξερεις οτι δεν ειναι καλο. ειχα μπλεξει ασχημα, αλλα εβαλα ολες μου τις δυναμεις και ξακολησα, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
264
Like
357
Πόντοι
21
Χθες περνούσα γύρω στις 03:15 είχα βγει από μια λέσχη τζόγου της περιοχής και είδα μια κοπέλα Με έναν τύπο που έφευγαν
Μεγάλωσε και σοβάρεψε ο Φατσεας παλιότερα θα το είχε πιτσιλίσει το ζευγάρι
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φατσεα αν παιζεις τζογο το ξερεις οτι δεν ειναι καλο. ειχα μπλεξει ασχημα, αλλα εβαλα ολες μου τις δυναμεις και ξακολησα, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα.
Δεν είναι σπορ απλά πάω γιατί έχω γνωρίσει μια γκόμενα Ναυάγιο του υδρηματος εκεί μέσα που της έχουν άγαλμα και πηγενω γιατί της φέρνω τύχη
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
O μεγας μυστης Φατσεας ειναι επαγγελματιας,πιτσιλαει μονο οταν του τα σκανε
Η δουλειά είναι τέχνη αλλά η δουλειά , και άλλο η καύλα, εσείς κάνετε την καύλα σας και εγώ την δουλειά μου
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εμένα που την καύλα και την ηδονή την έχω κάνει επάγγελμα, το εν λόγω υδρημα δυστυχώς δεν με θέλει, έτσι και εγώ μύστες ηδονοβλεψίες ανωμαλιαριδες πανηδονυστες δεν έρχομαι
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Ε ναι εγώ όταν θα χύσω θα πρέπει να πληρωθώ, εσύ θα πας για την καύλα σου, εγώ την καύλα την έχω κάνει επάγγελμα, εσύ διασκέδαση τώρα το κατάλαβες
δεν σε ειρωνευτηκα, λαθος καταλαβες, μου αρεσε πραγματικα η απανταση που εδωσες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
δεν σε ειρωνευτηκα, λαθος καταλαβες, μου αρεσε πραγματικα η απανταση που εδωσες
Μια χαρά μύστη συνάδελφε εγώ είμαι της άποψης οποίος δεν ενοχλεί καθόλου να μην των ενοχλούμε και εμείς , και να περάσουμε όλοι ευχάριστα , άσχετα τα ερωτικά γούστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom