Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (13 μέλη και 21 επισκέπτες)

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
264
Like
357
Πόντοι
21
Τρομερη τυχη οσοι ηταν Σαββατιατικα τελος Ιουλη και τις πετυχαν και νωρις μαλιστα το απογευμα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Μυστη εχω καταντησει ενα ζομπι κι εγω. Αν δεν σκοτινιασει δεν μου σηκωνεται καθολου. Ρισπεκτ στους μυστες που ηταν εκει και ξεσκισαν τις κυριες.
Αφού υπάρχει μύστες ηδονοβλεψίες ακόμα ζευγάρια που γουστάρουν να έρχονται ακόμη εκεί μέσα,τι να πω, μπωρει να με άκουσε το αφεντικό με της κριτικές μου και να κάνει στημένο σκηνικό για να σας κρατήσει την σύνδεση, απλά πιστεύω ότι δεν θα κάνει το λάθος να πετάει έξω κόσμο πάλι , εγώ πέρασα κατά της 22:15 το βράδυ και είδα ότι δεν είχε και πολύ κόσμο , και γενικά επειδή πέρασα καλητερα χθες σε έναν γνωστό οίκο ηδονής δεν το προτίμησα το υδρημα δυστυχώς ίσως κάποια στιγμή που θα έχω γκόμενα να έρθω μεσημεριανό φαγητό
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
παιδια ναι οντως εγινε και μπορω να πω κι αλλες λεπτομερειες αλλα τις φανταζεστε μεγαλα παιδια ειμαστε...τωρα αν καποιοι δεν πανε με τη ζεστη οκ. ο καθενας κανει οτι γουσταρει. εμεις πηγαμε και ειδαμε υπερθεαμα. και φανταστειτε δεν εκατσα να δω τι εκανε και το τριτο ζευγαρι που μπηκε οταν εφευγα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
παιδια ναι οντως εγινε και μπορω να πω κι αλλες λεπτομερειες αλλα τις φανταζεστε μεγαλα παιδια ειμαστε...τωρα αν καποιοι δεν πανε με τη ζεστη οκ. ο καθενας κανει οτι γουσταρει. εμεις πηγαμε και ειδαμε υπερθεαμα. και φανταστειτε δεν εκατσα να δω τι εκανε και το τριτο ζευγαρι που μπηκε οταν εφευγα
Μύστες ηδονοβλεψίες είστε τυχεροί αλλά, τί να το κάνω αυτό να πηγενω ένα μήνα για να κάτσει ένα βράδυ δηλαδή 12,50 ευρώ εισιτήριο ,,× 30 ημέρες που έχει ο μήνας είναι 375 ευρώ χωρίς τα λεφτά του πάρκινγκ γιατί άμα βάλω και αυτά χάθηκε το μηνιαίο εισόδημα.Για να περάσουμε καλά μια φορά όχι δεν υπάρχει σωτηρία του υδρηματος και ο δύσκολος χειμώνας έρχεται 1 μήνας έμεινε ακόμη,και έρχονται μέτρα του covit
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.545
Πόντοι
456

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φατσεα εισαι είδωλο για να ξέρεις
Ευχαριστώ πολύ αλλά στο υδρημα είναι σπάνιο φαινόμενο να ξανά βρεθώ γιατί το υδρημα δυστυχώς είναι ακριβό σχετικά Πολύ για εμένα, εδώ να φανταστείς ότι και η βενζίνη που βάζω στο μηχανάκι για να πάω στην θάλασσα ακριβή είναι, ευτυχώς που υπάρχει το επίδομα καυσίμων, είναι ένα καλό αυτής της κυβέρνησης
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν έχετε η υποτακτική ξανθιά της Πέμπτες ;
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.545
Πόντοι
456
Ευχαριστώ πολύ αλλά στο υδρημα είναι σπάνιο φαινόμενο να ξανά βρεθώ γιατί το υδρημα δυστυχώς είναι ακριβό σχετικά Πολύ για εμένα, εδώ να φανταστείς ότι και η βενζίνη που βάζω στο μηχανάκι για να πάω στην θάλασσα ακριβή είναι, ευτυχώς που υπάρχει το επίδομα καυσίμων, είναι ένα καλό αυτής της κυβέρνησης
Ποσο εχει πάει η είσοδος??
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ισχύει ότι παλιότερα μέλος του bou είχε φέρει πιτσιρίκα αεροσυνοδό και παρτουζωθηκε από όλους?
Εγώ είχα φέρει μια πιτσιρίκα αεροσυνοδο, αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Εγώ είχα φέρει μια πιτσιρίκα αεροσυνοδο, αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες
Όχι αυτή ερχόταν μόνη και μιλούσε στο ακούστηκω και έπρεπε πίπες ... Ωραία βάση, την εχυνα στο πρόσωπο και μου έλεγε ευχαριστώ.μου είπαν πως έρχεται Πέμπτες το απόγευμα
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Έχουμε μπερδεψει τις αεροσυνοδούς εδώ μέσα.Αυτη που έγραψα εγώ ήταν 22 και το σκηνικό έγινε πριν 6-7 χρόνια.Πηρε όλο το σινεμά και όσοι ήταν εκεί το θυμούνται.Ηρθε μια και μοναδική φορά.Αν θέλουν όσοι παρευρίσκονταν στο σκηνικό ας πούνε λεπτομέρειες.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
35
Like
3.210
Πόντοι
5.355
Όχι φίλε αεροσυνοδός είναι.Αν ήθελε σουίτες κτλπ θα πήγαινε κάθε μέρα με πιλότους.Την είχα φέρει στα 22 της και τώρα 8 χρόνια μετά πλέον παντρεμένη με παιδιά θέλει να ξαναζήσει αυτό που έζησε τότε.Οσοι ήσασταν τότε στο κινητό μπορείτε να αναφέρετε πόσο ...ανάγκη το είχε....Σπάνιο φαινόμενο τέτοια γυναίκα να μην λέει σε κανέναν σε όλο το σινεμά όχι... ; )
Οσοι ήσασταν τοτε στο κινητό?
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom