Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
δεν ζητησες να σου κανουν σκοντο και να μπεις στο σινεμα?
Ζήτησα αλλά μου είπαν αυτή είναι η τιμή του εισιτηρίου εισόδου και δεν διαπραγματεύεται, βλέπεις μύστη συνάδελφε στην περιοχή πέριξ της περιοχής που έχει υδρηματα ηδονής ούτε αυτά διαπραγμάτευονται το 10 ευρω που έχουν σαν εισιτήριο για την ηδονή του 5 λεπτου, άσχετος αυτό εγώ άραξα από έξω χωρίς να κάνω κάτι άλλο, σαν Έλληνας πολίτης που πληρώνω φόρους τέλη ασφάλιστρα και ζω σε ένα κράτος με προεδρευόμενη δημοκρατία, και ελεύθερια έκφρασης και λόγου , και δημιουργίας δικαίωματων έτσι απάντησα στους ανθρώπους της ομάδας Δίας τής ελληνικής αστυνομίας που ήρθαν λίγο αργότερα που νωμιζο δεν ήρθαν τυχαία, απλά έτυχε να είμαι έχω την ταυτότητα του μέλους φίλοι της ελληνικής αστυνομίας του σωματείου που είμαι εγγεγραμμένος και μου έκαναν χαβαλε πλάκα αλλιώς μπορεί να ήταν αλλιος η κατάσταση της βραδιάς μύστη συνάδελφε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.749
Κριτικές
126
Like
7.793
Πόντοι
7.885
Ζήτησα αλλά μου είπαν αυτή είναι η τιμή του εισιτηρίου εισόδου και δεν διαπραγματεύεται, βλέπεις μύστη συνάδελφε στην περιοχή πέριξ της περιοχής που έχει υδρηματα ηδονής ούτε αυτά διαπραγμάτευονται το 10 ευρω που έχουν σαν εισιτήριο για την ηδονή του 5 λεπτου, άσχετος αυτό εγώ άραξα από έξω χωρίς να κάνω κάτι άλλο, σαν Έλληνας πολίτης που πληρώνω φόρους τέλη ασφάλιστρα και ζω σε ένα κράτος με προεδρευόμενη δημοκρατία, και ελεύθερια έκφρασης και λόγου , και δημιουργίας δικαίωματων έτσι απάντησα στους ανθρώπους της ομάδας Δίας τής ελληνικής αστυνομίας που ήρθαν λίγο αργότερα που νωμιζο δεν ήρθαν τυχαία, απλά έτυχε να είμαι έχω την ταυτότητα του μέλους φίλοι της ελληνικής αστυνομίας του σωματείου που είμαι εγγεγραμμένος και μου έκαναν χαβαλε πλάκα αλλιώς μπορεί να ήταν αλλιος η κατάσταση της βραδιάς μύστη συνάδελφε
Τυπε λες να εγινε καρφωτη απο το τσονταδικο να στην πεσουν??
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σιγουρα πραγματα αλλα ο φατσεας δεν μασαει
Και που ήρθαν πείραν το δρόμο πάλι και έφυγαν να δείτε από μερια το υπεύθυνο του υδρηματος όταν ο αστυνόμος μου ζήτησε συγγνώμη και μου είπε αν είχα κάποιο προβλήμα μεγάλο να με βοηθήσει μου ζήτησαν συγγνώμη τα παιδιά τους ευχήθηκα καλό βράδυ και καλή υπηρεσία και έφυγαν
 

Kareklas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
65
Like
74
Πόντοι
0
εφεραν κοπελα στο ταμειο? σημερα την ειδα
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
264
Like
357
Πόντοι
21
Την ειδα και γω. Νομιζω και παλαιοτερα ειχαν γυναικα στο ταμειο.
Δεν νομιζω να αυξηθει η κινηση Φατσεα επειδη βαλαν γυναικα. Αλλα πραγματα πρεπει να κανουν
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.740
Like
1.501
Πόντοι
266
Την ειδα και γω. Νομιζω και παλαιοτερα ειχαν γυναικα στο ταμειο.
Δεν νομιζω να αυξηθει η κινηση Φατσεα επειδη βαλαν γυναικα. Αλλα πραγματα πρεπει να κανουν
Όχι μόνο υπήρχε κοπέλα αλλά πολλές
μία από τις κοπέλες που υπήρχαν στο ταμείο έφερνε και το φίλο της έμπαινε μέσα στην αίθουσα όταν δεν είχε βάρδια και κάναν παιχνίδι όχι μέ συμμετοχή απλώς για μάτι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.749
Κριτικές
126
Like
7.793
Πόντοι
7.885
Όχι μόνο υπήρχε κοπέλα αλλά πολλές
μία από τις κοπέλες που υπήρχαν στο ταμείο έφερνε και το φίλο της έμπαινε μέσα στην αίθουσα όταν δεν είχε βάρδια και κάναν παιχνίδι όχι μέ συμμετοχή απλώς για μάτι
Ωραια σκηνικα τυπε, τα εχουμε τεραστια αναγκη. Τουλαχιστον να πιανει τοπο το 10€ που δινεις.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.740
Like
1.501
Πόντοι
266
10ευρω χαχαχα τά άλλα 2,50 ευρώ θα τα βάλεις εσύ Κωστάκη
Σ Γιατί δεν λες στον Κωστάκη για την κοπέλα την ταμία που έκανε φάση με τον φίλο της;
Εκεί ήσουν

Επίσης μπορείς να πεις και για την Αννούλα
Εγώ δεν θα το κάνω
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σ Γιατί δεν λες στον Κωστάκη για την κοπέλα την ταμία που έκανε φάση με τον φίλο της;
Εκεί ήσουν

Επίσης μπορείς να πεις και για την Αννούλα
Εγώ δεν θα το κάνω
Μύστης συναδέλφε αυτή η εποχή ήταν κάποτε έγινε σαν παραμύθι πέρασε ζούσαμε ώρες εκεί μέσα ξένοιαστες στιγμές, αλλά είχαμε στήσει ένα μεγάλο καφενείο και φυλαγαμε κάθε βράδυ αν θα μπει ζευγάρι και όταν έρχονται ζευγάρια περνάμε τηλέφωνο τους φίλους μας, αλλά πάει πέθανε αυτή η εποχή και υπεύθυνος για τόν θάνατο της είναι ο πραγματικός υπεύθυνος πρώην ιδιοκτήτης του καταστήματος ηδονής και διασκέδασης κύριος Γιάννης Μ. Δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Γεμίσαμε πουστηδες και πος γίνετε και πολλαπλασιάζονται η γυναίκα θα πρέπει να φταίει
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
κακοπερνας οταν μα γαμας;
Εγώ σκέφτομαι εσάς στην καθημερινή ζωή που είστε παντρεμένοι με παιδιά και τα μεγάλωνετε δεν ξέρω αν έχετε αγόρια πος θα σας φανεί αν σας φέρουν αύριο έναν μουστακαλη στο σπίτι και σας πούνε η σχέση μου μπαμπά ο Βαγγέλης η θα έρθετε πελάτες στο υδρημα και θα είναι η γυναίκα σας με 5 αράπαδες Και θα την προσαρμοζουνε δεν ξέρω η εγώ είμαι πολύ πίσω η ο κόσμος είναι μπουρδέλο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αλλά Με 10 ευρω αγοράζω 30 κιλά πατάτες αν φέρω 30 κιλά πατάτες Μπένο στο υδρημα μμμμμμ εδώ σας θέλω
 

Agorakibi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2022
Μηνύματα
23
Like
140
Πόντοι
0
Καλημερα! Ειναι πρωτη φορα που θα παω και το σκεφτομαι γιατι δεν ξερω πως λειτουργουν εκει μεσα και τι μπορω να κανω κ τι οχι!
Επισης μαζευει μαυρους;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.749
Κριτικές
126
Like
7.793
Πόντοι
7.885
Καλημερα! Ειναι πρωτη φορα που θα παω και το σκεφτομαι γιατι δεν ξερω πως λειτουργουν εκει μεσα και τι μπορω να κανω κ τι οχι!
Επισης μαζευει μαυρους;
Τυπε μην το πολυσκεφτεσαι, πηγαινε και θα σε καρφωσουν.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τυπε μην το πολυσκεφτεσαι, πηγαινε και θα σε καρφωσουν.
Μπορεί να γίνεις στρατάρχης εκεί μέσα εύκολα έχω φίλους με οικογένειες που κόλλησαν εκεί μέσα Ζουζούνια στα καυλια τους και τά μεταφέρανε στην γυναίκα στο σπίτι και χώρισαν έχει διαλύσει σπίτια το υδρημα δυστυχώς αρκετά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom