Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Πάντως εγώ και ζευγάρια έχω βρει...και γυναίκες μόνες ...αλλά και με το παπαρι στο χέρι έχω φύγει...και με γκόμενα δικιά μου έχουμε πάει....και τηλέφωνο ποτέ δεν μου έχουν πάρει (κλέψει)...δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο κακο με αυτό τον χώρο...και βίζιτες να είναι σας ζητάνε λεφτά;;;αν ναι και τα σκατε καλά να πάθετε...εμένα ποτέ δεν μου ζήτησαν εκτός από μια φορά πριν 4 χρόνια ένα ζευγάρι γκόμενα καλό κορμί μέτρια φάτσα μάλλον Αλβανία με ένα τύπο κοντό μελαχρινό...γουσταρα τα έσκασα 20ευρω...από εκεί και πέρα ποτέ ξανά... βλέπω ότι πολλοί προσπαθούν να κακολογησουν αλλά δεν...βρε παλικάρια ζήστε την ζωή σας χωρίς πολλά μα μου και γιατί είναι πολύ μικρή αλλά πολύ όμορφη μην την χαλάτε με κακίες βλακείες και άλλα διάφορα....απλά μια φιλική συμβουλή....καλό μήνα
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
86
Αν γουσταρει κανενα κροσσακι να παμε σινεμα αργα μαζι να στειλει πμ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ έριξα άκυρο φίλε μου είναι κατάντια να πληρώνουμε μισό μεροκάματο περίπου χωρίς καμία παροχή και να μας ψιριζουν κιόλας, εγώ έκανα λάθος κίνηση έπρεπε να ζητήσω να έρθει ο υπεύθυνος του ιδρύματος η να γίνει έλεγχος από τον ταμία για εμένα μπήκε ταφόπλακα δεν πρόκειται να ξανά πάω καί ας είναι ωραίος χώρος και ας πάνε και ζευγάρια
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα σε όλους.
Πηγαίνω χρόνια στο σινεμά και έχω γράψει αρκετές κριτικές για αυτό. Έχω δει διάφορα σκηνικά και έχω συμμετάσχει σε κάποια από αυτά. Το έχω κράξει πολλές φορές, για διάφορους λόγους, αλλά όσον αφορά θέματα ασφαλείας, δεν έχω να του προσάψω κάτι.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Καλά είστε σοβαροί?? Παίρνετε τον φατσέα στα σοβαρά?? Δεν έχει τι να κάνει και απλά γράφει να περάσει η ώρα του.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Καλά είστε σοβαροί?? Παίρνετε τον φατσέα στα σοβαρά?? Δεν έχει τι να κάνει και απλά γράφει να περάσει η ώρα του.
Όταν θα έρθεις στην θέση μου μεγάλε που να μην σου τύχει ποτέ γιατί δεν έχω προβλημα με κανένα εγώ ούτε μου απαγόρευσε την είσοδο κάνεις στο εν λόγω ιδρύμα σαν κάποιοι άλλοι που μπενουν και κρυφά, αλλά τους καλύπτουν άλλοι δεν ξέρω το γιατί, τότε μύστη να δω εσύ η κάποιος άλλος να δω τη θα γράψει, εγώ δεν ανέβασα κριτική για το ίδρυμα και το πέρασα στο ντουκου γενικά και απαντήσεις έδωσα σε εσάς, μήν μου κάνεις πόλεμο λοιπόν μύστη δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε μια περιπέτεια σχωλιαζω που είχα και τίποτα άλλο
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Καλά είστε σοβαροί?? Παίρνετε τον φατσέα στα σοβαρά?? Δεν έχει τι να κάνει και απλά γράφει να περάσει η ώρα του.
ο φατσεας ειναι απλος παραμυθας
εσυ εισαι και παραμυθας και κρυφοπουστας και προμοτορας
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Εγώ δεν έχω γράψει ότι ψάχνω για πίπες γελοίε. Κάτι σοβαρό δεν έχεις γράψει ηλίθιε κλώνε
ασε ρε αφου πας εκει και ζητιανευεις για πιπες
εισαι σαν παραμορφωμενη κλανια
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
τωρα στο ατ
5 ζευγαρια
2 αεροσυνοδοι που τον παιρνουν ακαποτα
3 υποτακτικες ξανθιες
και ο χρηστης Filippos3739 με πληρωμενη πουτανα μπας και τσιμπησει κανενας καυλωμενος και του του δωσει κανα πουτσο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
τωρα στο ατ
5 ζευγαρια
2 αεροσυνοδοι που τον παιρνουν ακαποτα
3 υποτακτικες ξανθιες
και ο χρηστης Filippos3739 με πληρωμενη πουτανα μπας και τσιμπησει κανενας
καυλωμενος και του του δωσει κανα πουτσο
εσύ ρε μάγκα έλα να μας τα πεις από κοντά αυτά, εγώ είπα ένα θέμα που είχα για να προσέχεις εσύ και γενικά,και εσύ τρέχεις να το θάψεις μήν βγεί βρώμα και δεν πατάει ανθρώπος στο ίδρυμα
 

Zadorno

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Είμαι 38, παντρεμένος & str8. Ψάχνω συνάντηση σε εχεμυθο χωρο (πχ adult theater) να χύσουμε εσώρουχα και φωτο των γυναικών μας. Ψάχνω μόνο επι τουτου οποτε επικοινωνήστε με άνεση.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Είμαι 38, παντρεμένος & str8. Ψάχνω συνάντηση σε εχεμυθο χωρο (πχ adult theater) να χύσουμε εσώρουχα και φωτο των γυναικών μας. Ψάχνω μόνο επι τουτου οποτε επικοινωνήστε με άνεση.
Αντι να χυνεις την γυναίκα σου χύνεις τα βρακιά της;Τι ανωμαλία είναι και αυτη;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τυπε αν βγαλω φωτο απο το κινητο θα χυσεις και εκει ; :P
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: το θρεντ έχει καταντήσει "οι μικρές αγγελίες" ....
 

hairy_pireas

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Από τα πολύ ωραία μαγαζιά της Αθήνας το AT. Έχω περάσει απίθανα εκεί πολλές φορές και άλλες απλά δεν βρήκα αυτό που έψαχνα. Μου αρέσει γιατί μαζεύει και ωραίο κόσμο και έχει και την καλτ αίσθηση του τσοντάδικου, του "παω για με παρούν μάτι λιγούρια", έχει τις ντίβες και τους περίεργους, αλλά σε γενικές γραμμές έχει σαφώς καλύτερο και περισσότερο κόσμο από τα υπόλοιπα μαγαζιά του χώρου.
 

hamster1871

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Λοιπον συναγωνιστες.Ο John Fatseas ειναι ο τυπος ποθυ παλια ειχε την φωτο του Παττακου στο προφιλ.Λεγεται Στεφανος και τον εχουν διωξει ολα τα μαγαζια,Απο ΑΤ μεχρι swingers clubs.Αν ρωτησετε θαμωνες θα ακουσετε τα χειροτερα.Εγω παραλιγο να τον πλακωσω .Μην το περνετε στα σοβαρα.Απο το ΑΤ το εχουν διωξει απο το 2013.
 

hamster1871

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
εσύ ρε μάγκα έλα να μας τα πεις από κοντά αυτά, εγώ είπα ένα θέμα που είχα για να προσέχεις εσύ και γενικά,και εσύ τρέχεις να το θάψεις μήν βγεί βρώμα και δεν πατάει ανθρώπος στο ίδρυμα
Κοψε τις μαλακιες Στεφανε...Εκει δεν μπαινεις ουτε με τανκ.Και ολα τα μαζια σε διωξανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom