Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ποιον ρωτάς και εσύ? Αυτόν που ξεροχύνει με τις μύγες στο πληκτρολόγιο του? Εγώ αρχικά θα σου πρότεινα να μάθεις λίγη ορθογραφία έστω και αργά παρότι από τα λεγόμενα σου δεν είσαι και 18 χρονών. Εκτός εάν δεν είσαι Έλληνας οπότε δικαιολογημένος.
[/quote ξερω πιον ρωταω ακριβος οποσ τα λες για τον μαλακα .τωρα στο θεμα ορθογραφιας σορρι αν σου χαλαω την εσθητικη αλλα πηγα μονο δημοτικο κ λιγο γυμανσιο γιατι επρεπε να δουλεψω.γιαυτο γραφω γρικλιζ αλλα εδς λει δεν επιτρεπετε ,σορρυ κ παλι αλλα αμα βλεπεις πως ειμε ειμαι εγς μην τα διαβαζις δεν εγεινε κ τιποτα αμα εινε να νευριαζεισ τοσο
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Παιδιά όσο προγκάτε τον φατσεα-Στέφανο τόσο φτιάχνεται ο συγκεκριμένος όπως και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα. Είναι το βούτυρο στο ψωμί του. Αξιοπρέπεια μηδέν, διπολική προσωπικότητα, μυθομανία στο φουλ, ανάγκη αποδοχής από την κοινωνία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ποιον ρωτάς και εσύ? Αυτόν που ξεροχύνει με τις μύγες στο πληκτρολόγιο του? Εγώ αρχικά θα σου πρότεινα να μάθεις λίγη ορθογραφία έστω και αργά παρότι από τα λεγόμενα σου δεν είσαι και 18 χρονών. Εκτός εάν δεν είσαι Έλληνας οπότε δικαιολογημένος.
[/quoteξερω πιον ρωταω ακριβος οποσ τα λες για τον μαλακα .τωρα στο θεμα ορθογραφιας σορρι αν σου χαλαω την εσθητικη αλλα πηγα μονο δημοτικο κ λιγο γυμανσιο γιατι επρεπε να δουλεψω.γιαυτο γραφω γρικλιζ αλλα εδς λει δεν επιτρεπετε ,σορρυ κ παλι αλλα αμα βλεπεις πως ειμε ειμαι εγς μην τα διαβαζις δεν εγεινε κ τιποτα αμα εινε να νευριαζεισ τοσο

Εγώ δεν νευριάζω απλά αναρωτιέμαι με την πάρτυ σου. Κάποτε που οι άνθρωποι δεν είχαν την επιλογή μόρφωσης και με όλο τον σεβασμό απέναντί τους, είχαν όμως την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να μην το δείχνουν γιατί ντρεπόντουσαν. Σήμερα δεν υπάρχει ούτε ντροπή ούτε τίποτα. Και γενικά από τα γραφόμενα σου μέχρι τώρα αποτυπώνεται αυτό και στον τρόπο που εκφράζεσαι. Λες την γνώμη σου λέω την δικιά μου. Ποιο είναι το πρόβλημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Εγώ δεν νευριάζω απλά αναρωτιέμαι με την πάρτυ σου. Κάποτε που οι άνθρωποι δεν είχαν την επιλογή μόρφωσης και με όλο τον σεβασμό απέναντί τους, είχαν όμως την στοιχειώδη αξιοπρέπεια να μην το δείχνουν γιατί ντρεπόντουσαν. Σήμερα δεν υπάρχει ούτε ντροπή ούτε τίποτα. Και γενικά από τα γραφόμενα σου μέχρι τώρα αποτυπώνεται αυτό και στον τρόπο που εκφράζεσαι. Λες την γνώμη σου λέω την δικιά μου. Ποιο είναι το πρόβλημα.
δηλαδι να ντρεπομε λες που γραφω?οκ εγςω δεν τσακονομε απλα σου εγραψα γιατι δεν γραφω σωστα .
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
δηλαδι να ντρεπομε λες που γραφω?οκ εγςω δεν τσακονομε απλα σου εγραψα γιατι δεν γραφω σωστα .

Σου είπα ότι εγώ ψάχνω αφορμή να τσακωθώ? Ούτε εγώ έχω λόγο να τσακωθώ απλά δεν συμφωνώ με όσα γράφεις και πολύ περισσότερο με τον τρόπο που εκφράζεσαι. Δημοκρατία δεν έχουμε? Τώρα εάν θα έπρεπε να ντρέπεσαι εσύ το ξέρεις. Το σχόλιο μου όσο αφορά την ορθογραφία σου έγκειται στο γεγονός ότι υπάρχει και ο κειμενογράφος του word που μπορεί να σου διορθώνει το κείμενο σου. Βρήκες λοιπόν τον τρόπο να γραφτείς εδώ και οπουδήποτε αλλού, αλλά για το θέμα της ορθογραφίας σου δεν βρήκες τρόπο. Τώρα καταλαβαίνεις τι εννοώ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Σου είπα ότι εγώ ψάχνω αφορμή να τσακωθώ? Ούτε εγώ έχω λόγο να τσακωθώ απλά δεν συμφωνώ με όσα γράφεις και πολύ περισσότερο με τον τρόπο που εκφράζεσαι. Δημοκρατία δεν έχουμε? Τώρα εάν θα έπρεπε να ντρέπεσαι εσύ το ξέρεις. Το σχόλιο μου όσο αφορά την ορθογραφία σου έγκειται στο γεγονός ότι υπάρχει και ο κειμενογράφος του word που μπορεί να σου διορθώνει το κείμενο σου. Βρήκες λοιπόν τον τρόπο να γραφτείς εδώ και οπουδήποτε αλλού, αλλά για το θέμα της ορθογραφίας σου δεν βρήκες τρόπο. Τώρα καταλαβαίνεις τι εννοώ?
χαχα!!!στο μπουρδελα γραφω και για το αταλτ δεν γραφω κοιμενο στα νεα η στην καθημερινη ελεος χαχα!!οπος κ να εχει εσυ θα λες εγω θα λεω ασ μην ζαλιζουμε τον κοσμο .ολα καλα καλη καρδια κ καλα μασ γαμησια
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
χαχα!!!στο μπουρδελα γραφω και για το αταλτ δεν γραφω κοιμενο στα νεα η στην καθημερινη ελεος χαχα!!οπος κ να εχει εσυ θα λες εγω θα λεω ασ μην ζαλιζουμε τον κοσμο .ολα καλα καλη καρδια κ καλα μασ γαμησια

Δεν ζαλίζουμε κανένα μην ανησυχείς. Φίλε συμφωνώ στα καλά γαμήσια!!! και επαυξάνω!!!!
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Αγόρια αν δεν μάθετε τον Τεγοπουλο-Φυτρακη αποξω ξεχαστε τα μαμισια...θα εξετασθητε... :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
αυτη την στιγμη στο ατ

2 ζευγαρια 20χρονες λεσβιες
5 ξανθιες που τον παιρνουν ακαποτα
και ο χρηστης Filippos3739 μαζι με την πληρωμενη <<φιλη>> του σε καμπινα περιμενει να ζητιανεψει καμια πιπα
συστηνεται μονο σε τερατοφιλους
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Τύπε απορώ πως αντέχετε ορισμένοι και κάνετε επισκέψεις μεσημέρια στα τσοντάδικα???
ο Filippos3739 παει μεσημερι
δεν τολμαει να κυκλοφορησει με το φως της ημερας τρομαζει κοσμο
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Βρε κόπανε καλικάντζαρε-κωστακη σαν υποτακτικός που δηλώνεις δεν σου κάνω την χάρη να σε τραμπουκίζω για να φτιάχνεσαι πάρτο χαμπάρι. Όλο μαλακίες λες. Πόσο εγκεφαλικά ανάπηρος είσαι? όλα σου τα ποστ είναι κράξιμο και μόνο. κλώνε και παρακμιακέ προμοτορα του video show που έχεις εμμονές με τους straight. Έχεις γαμηθεί στην κυριολεξία. Τι ζόρι τραβάς? Άντε και γαμήσου στο τέλος τέλος μπας και ηρεμήσεις
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Βρε κόπανε καλικάντζαρε-κωστακη σαν υποτακτικός που δηλώνεις δεν σου κάνω την χάρη να σε τραμπουκίζω για να φτιάχνεσαι πάρτο χαμπάρι. Όλο μαλακίες λες. Πόσο εγκεφαλικά ανάπηρος είσαι? όλα σου τα ποστ είναι κράξιμο και μόνο. κλώνε και παρακμιακέ προμοτορα του video show που έχεις εμμονές με τους straight. Έχεις γαμηθεί στην κυριολεξία. Τι ζόρι τραβάς? Άντε και γαμήσου στο τέλος τέλος μπας και ηρεμήσεις
φιλιππακο εχεις νευρα επειδη δεν σε γαμαει κανεις στο ατ ε?
ε λογικο ετσι οπως εισαι ποιος να σε γαμησει
πεταξου ως το κοσμοπολιτ να σε πηδηξει κανενας πακιστανος με 10 ευρω αν και ετσι οπως εισαι ουτε με λεφτα σε γαμανε
μην εισαι κακιασμενη λουγκρα επειδη καποιους τους παρακαλανε και τρεχουν απο πισω τους για να τους γαμησουν ενω εσυ πληρωνεις πουτανα μπας και βρεθει καποιος να στον ακουμπησει
πες μας ρε φιλιππακο ποσα ζευγαρια ηταν χτες στο ατ  :2funny:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
τις θες τις σφαλιάρες σου εσύ Στέφανε. Να που εμφανίστηκα. Τι κατάλαβες?
οοοοοοο τη εκπλήξη είναι αυτή, το καλό είναι ότι εμφανίστηκες στο κάλεσμα μου τώρα για το άλλο θέμα έλα στο καφενείο απέναντι από τον σινεμά που αράζω τακτικά να μας τα πεις από κοντά αδερφέ και εσύ,να σε γνωρίσω κιόλας γιατί εδώ μέσα κράξιμο στο φουλλ αλλά ανώνυμο, όσο για το αν Μπένο στο ίδρυμα η απάντηση είναι αρνητική, αλλά σε λίγο καιρό μετά απο 6,5 χρόνια απουσίας θα μπω
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
φιλιππακο εχεις νευρα επειδη δεν σε γαμαει κανεις στο ατ ε?
ε λογικο ετσι οπως εισαι ποιος να σε γαμησει
πεταξου ως το κοσμοπολιτ να σε πηδηξει κανενας πακιστανος με 10 ευρω αν και ετσι οπως εισαι ουτε με λεφτα σε γαμανε
μην εισαι κακιασμενη λουγκρα επειδη καποιους τους παρακαλανε και τρεχουν απο πισω τους για να τους γαμησουν ενω εσυ πληρωνεις πουτανα μπας και βρεθει καποιος να στον ακουμπησει
πες μας ρε φιλιππακο ποσα ζευγαρια ηταν χτες στο ατ  :2funny:

Copy paste κάνεις τις απαντήσεις σε όλα τα σημεία? Μάλλον έχεις κολλήσει μαζί μου επειδή δεν στο κάρφωσα και ένιωσες την απόρριψη?

 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
φιλιππακο εχεις νευρα επειδη δεν σε γαμαει κανεις στο ατ ε?
ε λογικο ετσι οπως εισαι ποιος να σε γαμησει
πεταξου ως το κοσμοπολιτ να σε πηδηξει κανενας πακιστανος με 10 ευρω αν και ετσι οπως εισαι ουτε με λεφτα σε γαμανε
μην εισαι κακιασμενη λουγκρα επειδη καποιους τους παρακαλανε και τρεχουν απο πισω τους για να τους γαμησουν ενω εσυ πληρωνεις πουτανα μπας και βρεθει καποιος να στον ακουμπησει
πες μας ρε φιλιππακο ποσα ζευγαρια ηταν χτες στο ατ  :2funny:

Και μιας και το κάνεις έτσι πάρε και εδώ το κατεβατό....

Οι καθυστερημένοι να με αποκαλούν καθυστερημένο δεν βρίσκω τον λόγο να τους δώσω ούτε αξία ούτε σημασία. Απλά τους απαξιώνω με την στάση μου.

Και δεν μου λες τι είναι αυτό που με κάνει κρυφή? Απλώς έτσι το φαντάζεσαι μέσα στο προβληματικό μυαλό σου. Αλλά και δεν με ενδιαφέρει κιόλας.

Ο φίλος σου ο κωστάκης (εαν δεν είσαι εσύ) που διατυμπανίζει ότι πάει με την κοκκινομάλα του δεξιά και αριστερά γιατί δεν το κράζεις και να τον λες κρυφή αλλά κάνατε ομάδα εναντίον μου ξαφνικά?

Μήπως γιατί κωστακη κρύβεσαι πίσω από αυτό το προφίλ και γουστάρεις χαβαλέ. Είναι τυχαίο όταν συνδέεται το ένα προφίλ να συνδέεται και το άλλο τις ίδιες μέρες και ώρες?

Πέραν λοιπόν της μαλακίας που σε δέρνει μήπως να απαντήσεις καμιά φορά σε κάτι από το να κράζεις μόνο και να λες μαλακίες που δεν ισχύουν?

Αφου και το προφίλ καλικάντζαρος και κωστάκης με την ίδια τακτική και πολιτική συμπεριφέρονται. Τυχαίο?


μπλα μπλα μπλα να χαμε να λέγαμε βλακάκο

Έχεις απάντηση ή θα συνεχίσεις με τις βλακείες? Ξαφνικά ασχολήθηκες με εμένα και στις 10 κακόβουλες αναρτήσεις που κάνεις στις 8 ασχολείσαι μαζί μου. Τόσο μεγάλη πλάκα έχεις πάθει μαζί μου?
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
οοοοοοο τη εκπλήξη είναι αυτή, το καλό είναι ότι εμφανίστηκες στο κάλεσμα μου τώρα για το άλλο θέμα έλα στο καφενείο απέναντι από τον σινεμά που αράζω τακτικά να μας τα πεις από κοντά αδερφέ και εσύ,να σε γνωρίσω κιόλας γιατί εδώ μέσα κράξιμο στο φουλλ αλλά ανώνυμο, όσο για το αν Μπένο στο ίδρυμα η απάντηση είναι αρνητική, αλλά σε λίγο καιρό μετά απο 6,5 χρόνια απουσίας θα μπω

Μην ξεχάσεις να πάρεις και το τάβλι μαζί σου... ή καλύτερα το κλαρίνο να παίξεις και κανένα πονεμένο στον θωμά
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Copy paste κάνεις τις απαντήσεις σε όλα τα σημεία? Μάλλον έχεις κολλήσει μαζί μου επειδή δεν στο κάρφωσα και ένιωσες την απόρριψη?
φιλιππακο μην εισαι κακιασμενη λουγκρα ειπαμε
ενωμενες θα νικησουμε
δεν πειραζει που εισαι σαν κουραδα και δεν σε γαμαει κανεις
αν θελεις κανουμε ρεφενε ολοι στο ατ να μαζεψουμε 10 ευρω να σε πηδηξει κανας αστεγος
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ρε απάντηση έχεις ασε τους έρανους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom