Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

playthrough

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
94
Like
236
Πόντοι
20
επίσκεψη τετάρτη κατά της 8 στο ταμείο ένα ζευγάρι γύρω στα 50+ ξανθιά με κοτσίδα. ανέβουν στον επάνω όροφο για κάνα 10 λεπτό και μετά σε καμπίνα σεξ  κάποιες  φορές άφηναν τα πορτάκια και κάποιες όχι. εγώ κατέθεσα σε ένα αγόρι στον κάτω όροφο που φόραγε μόνο το στρινγκ, με τέλεια κολάρα και θηλυπρεπής όπως πρέπει να είναι.....
με τη στριγκια του,κανονικα ε;
 

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα...το Σάββατο 8/7 νομίζω έσκασε ζευγάρι και έκανε παιχνίδι στο μπροστινό καναπέ. ...Εγώ πήγα αργά και δε το πρόλαβα το σκηνικό  αλλά άκουσα 2 τύπους μέσα που το συζητούσαν. ...αν ήταν κάποιος συναγωνιστης ας μας δώσει πληροφορίες
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπέρα...το Σάββατο 8/7 νομίζω έσκασε ζευγάρι και έκανε παιχνίδι στο μπροστινό καναπέ. ...Εγώ πήγα αργά και δε το πρόλαβα το σκηνικό  αλλά άκουσα 2 τύπους μέσα που το συζητούσαν. ...αν ήταν κάποιος συναγωνιστης ας μας δώσει πληροφορίες
12:00-02:40 είμασταν εκεί .αληθεύει .αυτά μόνο μην αρχίσει το τρολάρισμα από τους μαλακες .
 

ioannis_sexyman

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν γινεται ανακαινιση στο υπογειο dark room ?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μόνοι σας ρωτάτε μόνοι σας απαντάτε;
Πάρε ένα τηλέφωνο να σου πουν. Μη ξεχάσεις να ρωτήσεις ποιος ο τίτλος του έργου που που παίζει!
 

mandr21

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ήρθα από Θεσσαλονίκη και πήγα στο adult....πηγαίνω περίπου μια φορά στους 4 μήνες. .είναι η 2η φορά που βλέπω αναστάτωση από ζευγάρι....Τώρα τα υπόλοιπα δε με αφορούν...είμαι ήδη μακριά και δε πρόκειται να έρθω άμεσα!
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Σε καμια ωρα σε ποιο τσοντοσινεμα θα εχει κανεναν δροσερο να μου τον παιξει και οχι μονο?
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Μια φορα που ειχα περασει μπηκα, φουλ στα ζομπι και με το ζορι τραβιξα ενα ξεζουμισμα να φυγουν τα πολλα. Στις καμπινες πανω..
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Μωλις πριν απο μιση ωρα γαμησα την ξανθια που ερχεται στο ΑΤ ημασταν και λιγοι στρεητ οποτε περασαμε πολυ καλα  ηρθε μπηκε στο καπνιστιριο οπου την ειδα και μηλισαμε και λιγο εκει γδηθηκε και γυμνη μπηκε στην αιθουσα κατσαμε στον πρωτο καναπε αριστερα οπως μπαινεις εγω την πηρα πρωτος αφου με πιπωσε εκατσε στον πουτσο μου πανω και πιπωνε εναν αλλον μετα αυτος την γαμησε στα ορθια ενω πιπωνε εμενα και μετα ξανακατσε πανω μου οσπου σηκωθηκα και την ξεσκησα σκημενη αυτη μπροστα μου παιζοντας εναν πουτσο ενος αλλου.Αφου την ξεσκησα πηγε στην τουαλετα και εκει τις την επεσε αλλος οπου τον πηρε και μετα βγηκε και βγηκαμε μαζι την καληνυχτησα και εφηγα
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Μωλις πριν απο μιση ωρα γαμησα την ξανθια που ερχεται στο ΑΤ ημασταν και λιγοι στρεητ οποτε περασαμε πολυ καλα  ηρθε μπηκε στο καπνιστιριο οπου την ειδα και μηλισαμε και λιγο εκει γδηθηκε και γυμνη μπηκε στην αιθουσα κατσαμε στον πρωτο καναπε αριστερα οπως μπαινεις εγω την πηρα πρωτος αφου με πιπωσε εκατσε στον πουτσο μου πανω και πιπωνε εναν αλλον μετα αυτος την γαμησε στα ορθια ενω πιπωνε εμενα και μετα ξανακατσε πανω μου οσπου σηκωθηκα και την ξεσκησα σκημενη αυτη μπροστα μου παιζοντας εναν πουτσο ενος αλλου.Αφου την ξεσκησα πηγε στην τουαλετα και εκει τις την επεσε αλλος οπου τον πηρε και μετα βγηκε και βγηκαμε μαζι την καληνυχτησα και εφηγα

Τι ηλικια ειναι το μωρο; Αξιζε τιποτα;
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους

να τολμησω να ρωτησω εαν αξιζει το κοπο να επισκευτω το εν λογω οικο για ζευγαρι???
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους

να τολμησω να ρωτησω εαν αξιζει το κοπο να επισκευτω το εν λογω οικο για ζευγαρι???
θα το πω για 100 στη φορα....Αν θες να γαμησεις γυναικα δεν πας στο ανταλτ!πας λιγο ποιο κατω!
οσοι παμε σε αυτα τα στεκια παμε για την φαση και το ολο σκηνικο!εκτος αν ρωτας γιατι θες να ερθεις με την δικια σου..
αλλιως στο ανταλτ μην ερθεις για να γαμησεις!
αυτα απο εμενα!
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
οταν λες τι φαση??? δλδ εαν σου τυχει να γαμησεις θα πεις οχι???? και στο φιναλε ολοι την φαση του γαμησιου  αναζηταμε..θεωρω :hi:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
οταν λες τι φαση??? δλδ εαν σου τυχει να γαμησεις θα πεις οχι???? και στο φιναλε ολοι την φαση του γαμησιου  αναζηταμε..θεωρω :hi:
τυπε οταν λεω φαση εννοω την φαση της παρτουζας...γουσταρουμε να γαμησουμε μια γκομενα αρκετα ατομα οπως και αυτη γουσταρει!δεν παμε να γαμησουμε απλα οπως εσυ...σορρυ που στο λεω αλλα επειδη γνωριζομαστε εκει μεσα αν δεν εχεις αυτη την ιδεολογια δυσκολα να γαμησεις...και στην τελικη μπορεις να πας ποιο κατω να γαμησεις με 10 αρικο!Τωρα καταλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom