Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Άντε να κόψουμε εισιτήρια απόψε.

:zombie: :zombie:
 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Παίζει να πάει κανένας σήμερα;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Αν διαβαζει το ασπρο κολαν θα ειμαι εκει αποψε μετα τις 10
 

monkeydkon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια εγω δεν εχω παει ποτε σε τετοιο μερος. Ειμαι 21 χρονων και μερικες κριτικες/σχολια με αποτρεπουν και αλλες με ψηνουν. Αν παω λετε να μου την πεσουν ασχημα? Γιατι απο οτι καταλαβαινω πανε ατομα μεγαλυτερης ηλικιας
 

NE

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα μεσημεράκι στον χώρο, μετά από πάρα πολύ καιρό...Το υπόγειο κλειστό λόγω εργασιών. Στον κεντρικό χώρο λίγος κόσμος. Πάνω 7-8 άτομα. Άτομα ηλικίας 35-50 και κανά 2 65+. Μετά από λίγες βόλτες πάνω κάτω, απλά γίναμε μάρτυρες σε ένα σεξάκι που παίχτηκε στον πάνω όροφο αριστερά, εκεί όπου είναι οι καναπέδες και οι πολυθρόνες. Μεταξύ 2 ανδρών, καθόλου θηλυπρεπών θα ΄λεγα. Ένας ψηλός με μακρυά μαλλιά κοντά στα 35 που έμοιαζε για ξένος τουρίστας, αλλά δεν ήταν, κι ένας πιο κοντός κάπου στα 45 αθλητικός. Αφού επιδόθηκαν σε στοματικό, κυρίως ο ψηλός προς τον κοντό, αλλά και ο άλλος λιγότερο, ο μεγαλύτερος πήρε τον μικρότερο εκεί στην πολυθρόνα στα 4. Οι υπόλοιποι κοίταζαν ευτυχώς διακριτικά και δεν όρμησαν στους 2 άνδρες. Γενικά πάντως, ο χώρος νομίζω ότι παλιά ήταν πιο καλός, πριν την αλλαγή διαρρύθμισης.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Οι περισσότεροι που ρωτάνε και απαντάνε είναι με δυο τρία μηνύματα.
Από εκεί καταλαβαίνεις αν παίζεται παιχνίδι και πως παίζεται.

:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
καλησπερα.γνωριζει καποιος εαν υπαρχει κατι το ενδιαφερον ?
 

ioannis_sexyman

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
ναι παιξανε πολυ προστυχα χθες οι δυο ανδρες που ανεφερε ο προηγουμενος....ημουν κι εγω παρων...μαλιστα και οι δυο γδυθηκαν εντελως εκει μπροστα στο κοσμο....ο ενας με τα μακρυα μαλλια εχει παρει πολυ κοσμο τον βλεπω συχνα
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Εισοδος χθες βραδυ στο σινεμα, την ιδια στιγμη που εμπαινε ενα ζευγαρι με μια κοκκινομαλλα απιστευτη απο πισω οψη εικονα. Μεχρι να πληρωσω και να μπω, τους εχασα. Ξερει κανεις αν υπαρχει πριβε δωματιο? Ανεβηκα πανω κοιταξα καμπινες, ισογειο τιποτα πουθενα. Ρωτησα τον τυπο στο ταμειο, εκανε τον αλεκο.. Μαλλον εφυγαν μου ειπε. Η γκομενα ηταν απιστευτη.. Με μινι ποδια ατελειωτα ισιο κοκκινο μαλλι μεχρι τους ωμους. Αν εχει κανεις πληροφοριες ας ενημερωσει ενταυθα. Ευχαριστω.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εισοδος χθες βραδυ στο σινεμα, την ιδια στιγμη που εμπαινε ενα ζευγαρι με μια κοκκινομαλλα απιστευτη απο πισω οψη εικονα. Μεχρι να πληρωσω και να μπω, τους εχασα. Ξερει κανεις αν υπαρχει πριβε δωματιο? Ανεβηκα πανω κοιταξα καμπινες, ισογειο τιποτα πουθενα. Ρωτησα τον τυπο στο ταμειο, εκανε τον αλεκο.. Μαλλον εφυγαν μου ειπε. Η γκομενα ηταν απιστευτη.. Με μινι ποδια ατελειωτα ισιο κοκκινο μαλλι μεχρι τους ωμους. Αν εχει κανεις πληροφοριες ας ενημερωσει ενταυθα. Ευχαριστω.
Αυτά παθαίνεις άμα περιμένεις από έξω  :jerking:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.156
Κριτικές
166
Like
27.001
Πόντοι
34.538
Περουκα θα φορουσε...αν την ειδες απο πισω οπως λες..
Κανενα τρακι θα ταν..

:gay:
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Αυτη την στιγμη γραφω λαηβ την παρτουζα της γνωστης ξανθιας πανω στις καμπινες
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
187
Πόντοι
16
Θα το ανεβάσεις για να το λες έτσι?  :jerking:
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Δευτερη φορα πετυχα ωραιο κωλαρακι με κοκκινο στρινγκ στημενο στο παραθυρακι της καμπινας. Μονο σκισιμο τιποτα αλλο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom