Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
καλησπέρα σε ολους τους φιλους .αξιζει επισκεψη αργοτερα η ο κοσμος την εχει κανει με ελαφρα??
 

volcano

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
Θελω να πω στο ζευγαρι με την πανεμορφη κοπελα οτι περασα υπεροχα μαζι τους (απολογουμε για την 2η φορα :) )και αν θελετε κανενα μπανακι η κατι αλλο εδω ειμαι.
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Θελω να πω στο ζευγαρι με την πανεμορφη κοπελα οτι περασα υπεροχα μαζι τους (απολογουμε για την 2η φορα :) )και αν θελετε κανενα μπανακι η κατι αλλο εδω ειμαι.
ωραιος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: singer

seirios1965

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Εχω παει μερικες φορς με κοπελλα με σκοπο να παιξουμε με αλλους.
Αλλοτε πετυχημενα αλλοτε πληρης αποτυχια. Την τελευταια φορα που πηγαμε , μπηκαμε σε καμπινα με ανοιχτα και τα δυο παραθυρα αλλα οσοι  περασαν απο τις διπλανες δεν εδωσαν σημασια στο κοριτσι αφου τους ενδιεφερε το δικο μου εργαλειο.:D:
Πηγα μονος την Δευτερα το πρωι και κυκλοφορουσαν 3-4με θανατηφορα εγαλεια . Αν ειχα το κοριτσι μαζι θα γινοταν καλη φαση.
Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα . Δεν σου καθονται καλα οταν το θελεις. Θα ξαναπαμε αυτες τις μερες.
 

seirios1965

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Oποιος ενδιαφερεται να κανονισουμε ( ειμαστε ζευγαρι 55-38) αν το πει εδω να βρουμε τροπο να το κανονισουμε
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Εχω παει μερικες φορς με κοπελλα με σκοπο να παιξουμε με αλλους.
Αλλοτε πετυχημενα αλλοτε πληρης αποτυχια. Την τελευταια φορα που πηγαμε , μπηκαμε σε καμπινα με ανοιχτα και τα δυο παραθυρα αλλα οσοι  περασαν απο τις διπλανες δεν εδωσαν σημασια στο κοριτσι αφου τους ενδιεφερε το δικο μου εργαλειο.:D:
Πηγα μονος την Δευτερα το πρωι και κυκλοφορουσαν 3-4με θανατηφορα εγαλεια . Αν ειχα το κοριτσι μαζι θα γινοταν καλη φαση.
Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα . Δεν σου καθονται καλα οταν το θελεις. Θα ξαναπαμε αυτες τις μερες.

Aκριβως ετσι φιλε μου. Μπορει να πας και πετυχεις τους μαλακες ολους μαζεμενους, αλλα μπορει και να κανετε τα παιχνιδια των ονειρων σας. Σαββατοβραδο να αποφευγεις, πολυς κοσμος και δυσκολα κολαει φαση. Σαββατο απογευμα κατα τις 6 ομως, εχουμε πετυχει τυπο ,αδερφη, που τον δινει ομως, με εργαλειο 25 ποντο χοντρο. Λεπτος με μακρυ μαλλι δεν σου γεμιζει το ματι, ισως λιγο καθυστερυμενος(?). Αν η δικια σου δινει και κωλο, ο τυπος ειναι expert για να την παρετε μαζι.
Ζητα του να βγαλει την καποτα και να την χυσει...Ριχνει ενα κιλο! Αφου χυσει, εξαφανιζετε ως δια μαγειας...
 

seirios1965

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια εχουμε ερθει καμποσες φορες αλλα παντα πρωι και καθημερινη γιατι ειναι δυσκολο εως αδυνατον αλλες ωρες η Σ/Κ.
Καταλαβαινετε τους λογους υποθετω.Τετοιες ωρες απ οτι  εχουμε καταλαβει ειναι δυσκολο να βρεις καταλληλο κοσμο για παιχνιδι.
Την επομενη εβδομαδα θα παμε παλι. Ειδα πολλες απαντησεις και χαιρομαι . Θα προσπαθησω να απαντησω στον καθενα προσωπικα αν και δεν ξερω πως δουλευει αυτο το μαραφετι. Ξερει κανεις πως βλεπω τα mail σας?
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
ελπιζω η σημερινη βολτα να εχει ενδιαφερον....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom