Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
και φουξια προστυχο κυλοτακιι;

Τωρα δεν ειμαι σιγουρος για το φουξια αλλα ναι κατι τετοιο.  Ηθελε να τον πηδηξω με αυτο δεν ηθελε να το βγαλει μαλλον.

Τελικα τον ξαναπετυχα κι αλλη μερα με μαυρο κολαν αυτη τη φορα και κυλοτακι, και τα δυο μεσα στον κωλο στημενο στο παραθυρακι.
 

playthrough

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
94
Like
236
Πόντοι
20
Τωρα δεν ειμαι σιγουρος για το φουξια αλλα ναι κατι τετοιο.  Ηθελε να τον πηδηξω με αυτο δεν ηθελε να το βγαλει μαλλον.

Τελικα τον ξαναπετυχα κι αλλη μερα με μαυρο κολαν αυτη τη φορα και κυλοτακι, και τα δυο μεσα στον κωλο στημενο στο παραθυρακι.
και τελικα;τα ψωλοχυματα που τα ζητησε;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Αφου καταφερα και μπηκα κατεθεσα μεσα στο κωλαρακι. Ηταν στενο και στη θεα του στρινγκ δεν αντεξα κι εγω :-)
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Αφου καταφερα και μπηκα κατεθεσα μεσα στο κωλαρακι. Ηταν στενο και στη θεα του στρινγκ δεν αντεξα κι εγω :-)

ρε φιλε σταματα να απαντας απο το δευτερο προφιλ και να ρωτας τον εαυτο σου απο το πρωτο, μονο και μονο για να ανωμαλιαζεις. δεν σε γαμαει κανεις.
 

ioannis_sexyman

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
ρε παιδια το συγκεκριμενο σινεμα ειναι κυριως για gay και πολυ πολυ λιγοτερο για ζευγαρια...γιατι σας κανει εντυπωση οταν γραφει καποιος για φασεις με ανδρες ??
 

ksiris24

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2016
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη  σήμερα το απόγευμα στις 6:00 το απόγευμα  6-7 άτομα άλλα πουθενά cross για τον όπιο λόγο πηγαίνω  εκεί.

 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
αντρες πηδατε αντρες εκει μεσα? 
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ρε παιδια το συγκεκριμενο σινεμα ειναι κυριως για gay και πολυ πολυ λιγοτερο για ζευγαρια...γιατι σας κανει εντυπωση οταν γραφει καποιος για φασεις με ανδρες ??

αν το συγκεκριμενο ειναι κυριως για gay, ολα τα υπολοιπα της Αθηνας, για τί ειναι;
 

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
και ποιο ειναι για ζευγαρια? ερωτηση κανω... πειτε προτασεις
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
280
Like
821
Πόντοι
81
καλησπέρα σε όλους...είχα πάει άνταλτ πριν κανα 2μηνο και δυστυχώς τπτ.....απλά θέλω να δοκιμάσω φάση με ένα ζευγάρι έτσι για το χαβαλέ και για την εμπειρία ρε παιδί μου για αυτό και το λέω έτσι στεγνά...δεν ζητάω τπτ απλά την φάση για παρτούζα....αν θέλει κανένας που σκέφτεται να πάει ας στείλει...άνεση χρόνου έχω κυρίως παρασκευή βράδυ και σάββατο....
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Δεν ζητάς τίποτα απλά φάση για παρτούζα στο ....τσοντοσινεμά!
Ωραίος. Μια παρτούζα όνειρο που λέμε και όνειρο θα μείνει.
Ίσως το δεις το σκηνικό σε τσόντες να παίζει αλλά ποτέ μέσα στο ίδιο το τσοντοσινεμά.

Τίποτα δροσερούς να πιπόνονται και να  αλλαξοκωλιάζονται παίζει πιο ευκολάκι!

:zombie: :zombie:



 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
μιας κ σαββατο θα ειμαι αθηνα τι ωρα λεει να περασω μια βολτα;
 

fernando36

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτη φορα για τσοντοσινεμα,μπορει να προτεινει καποιο κανεις?Adult η' καποιο αλλο?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Προτείνω ως Sapakias Αθηναϊκό ή Αβέρωφ.
Άντε μας γαμήσατε οι ίδιοι γράφεται οι ίδιοι απαντάτε για να δουλέψει το thread.
:zombie: :shit: :zombie:
 

ksiris24

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2016
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
επίσκεψη τετάρτη κατά της 8 στο ταμείο ένα ζευγάρι γύρω στα 50+ ξανθιά με κοτσίδα. ανέβουν στον επάνω όροφο για κάνα 10 λεπτό και μετά σε καμπίνα σεξ  κάποιες  φορές άφηναν τα πορτάκια και κάποιες όχι. εγώ κατέθεσα σε ένα αγόρι στον κάτω όροφο που φόραγε μόνο το στρινγκ, με τέλεια κολάρα και θηλυπρεπής όπως πρέπει να είναι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom