Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nikos77athina

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
προσωπικα εγω οσες φωρες εχω μπει δεν πετυχα τιποτα, πρωτη φωρα ηταν
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
θα γινει τπτ σημερα η περιπλανηση μονο μεσα
 

dimitrissot

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2015
Μηνύματα
26
Like
11
Πόντοι
0
πρεπει να ειμαι πολυ τυχερος τελικα..δυο φορες εχω παει στο adult και τις δυο μαμισα..αποψε θ εχει τιποτα;
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
οταν ρωτατε καποιοι θα εχει τιποτα αποψε ? τι εννοειτε ?
μαλλον ποιον ρωτατε?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Πετυχε καποιος εχθες το σκηνικο με το νεαρο ζευγαρι?Εγω πηγα στα τελειωματα και δεν εζησα το σκηνικο.Εντεκα και μιση εφτασα.
Η κοπελα πετιτ μελαχροινη,με σχετικα ωραιο σωμα και νεαρη!
Συνοδευοταν και οταν εφτασα ηταν καθισμενη-χυμενη στον πρωτο μεγαλο καναπε στα αριστερα της αιθουσας και εγλυφε τον δικο της και ενας αλλος να φοραει το παντελονι του.
Γυρω γυρω περιπου 6 ατομα μαζεμενα και η κοπελα περιμενε να της φερει καποιος χαρτι για να σκουπιστει.Ειδα πως το σκηνικο ειχε φτασει στο τελος και απομακρυνθηκα.
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
καλησπέρα ! δεν εχω πάει ποτέ adult μιας και μένω Πειραια , και εχω ..ασχοληθεί με blue vision Μ'ονο .Γουσταρω για πρωτη φορά πάνω από ενα ατομο κάτι που στο blue de παιζει μιας και με το ζόρι βρίσκεις ένα ... Λέω για σήμερα λοιπον μετα τις 9 .. κινείται τιποτα ή είναι ''ακυρη'' μερα ?
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
μετρια μερα παντα η καθημερινες σαββατι η και κυριακη ειναι αρκετα καλα αναλογα παντα τη ζητας,εγω που μονο τον δινω δυσκολευομαι λιγο...... :rockon: :erection:
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
ε φαίνεται νομίζω από την φώτο μου τι θέλω... λέω να πάω και βλέποντας και κάνοντας
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
καλησπέρα ! δεν εχω πάει ποτέ adult μιας και μένω Πειραια , και εχω ..ασχοληθεί με blue vision Μ'ονο .Γουσταρω για πρωτη φορά πάνω από ενα ατομο κάτι που στο blue de παιζει μιας και με το ζόρι βρίσκεις ένα ... Λέω για σήμερα λοιπον μετα τις 9 .. κινείται τιποτα ή είναι ''ακυρη'' μερα ?

αν είναι να είσαι και συ από αυτά τα ζόμπι  :zombie: :zombie: που περιφέρονται και σε κοιτάζουν στα μάτια με τον πιο αδιάκριτο τρόπο που υπάρχει σε ότι και να κάνεις...
καλύτερα να μείνεις στον Πειραιά και στο μπλου... έχουμε αρκετούς τέτοιους να μας στανε τον παπαρο!!!  :uzi: :uzi: :uzi:
αν είναι να έρθεις να φας τις πουτσες σου χωρίς να ενοχλείς καλά να περάσεις!  :hi:
(τα λέω γιατί ξέρω τι παίζει και στο μπλου...)
 

G_M swing c4c

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
ehtes ekana ena perasma plirwsa to paralovo ston gay alvano tameia o opoios ehei kanei treles pipes ekei mesa mou to pe synagwnisteis k moupe oti gamiete san skyla k oti einai o roufianos tou idioktiti k to tsiraki tou onomati giannis :pipa2:
warnpmod.gif
 Επαναλαμβανομενα[/URL] greeklish
warnpmod.gif
 [/color[/URL]]
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Η τομουλα και η γιαννα γιατι την εκαναν!;
Φαγανε ακυρο μαλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom